13 listopada 2011, 23:54
0
Indygo,jestes zalosjy. To, o co sie rozchodzi to dlugosc trwania kontraktu, a nie wysokosc kontraktu
11 listopada 2011, 13:20
mam nadzieje ,ze w przyszlsoci wroci do nas ;]
1 października 2011, 23:42
wygląd nie przypada mi do gustu. brakuje mi rowniez informacji na temat asyst
10 czerwca 2009, 13:39
BAN
10 czerwca 2009, 13:09
bone10,on do rydzyka podobny,rzeczywiscie;p Tu krotki filmik o Riberym,ja kstraszy ludzi;p http://www.maxior.pl/film/128655/Ribery_straszy_ludzi_na_wystawie (spacja)
4 czerwca 2009, 11:55
kupujcie Riise;)
23 kwietnia 2009, 11:37
cos czytalem,ze juz racze jw tym sezionie nie zagra
23 kwietnia 2009, 11:39
brameczka,przepiekna;) Iniesta 10 dostal?A kiedy wystawicie oceny za mecz?;]
28 maja 2009, 21:10
kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Indygo,jestes zalosjy. To, o co sie rozchodzi to dlugosc trwania kontraktu, a nie wysokosc kontraktu
0
mam nadzieje ,ze w przyszlsoci wroci do nas ;]
0
wygląd nie przypada mi do gustu. brakuje mi rowniez informacji na temat asyst
0
BAN
0
bone10,on do rydzyka podobny,rzeczywiscie;p
Tu krotki filmik o Riberym,ja kstraszy ludzi;p
http://www.maxior.pl/film/128655/Ribery_straszy_ludzi_na_wystawie (spacja)
0
kupujcie Riise;)
0
cos czytalem,ze juz racze jw tym sezionie nie zagra
0
bone10,on do rydzyka podobny,rzeczywiscie;p
Tu krotki filmik o Riberym,ja kstraszy ludzi;p
http://www.maxior.pl/film/128655/Ribery_straszy_ludzi_na_wystawie (spacja)
0
brameczka,przepiekna;) Iniesta 10 dostal?A kiedy wystawicie oceny za mecz?;]
0
kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!