BialyKolorDoDupy
Dołączył/a: sierpień 2024
Żarów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ołłowski komentatoł o dupe łozbić kułwa!
0
To teraz zabawa z kiepami
3
Kurczę. Postawiłem -4,5 kartki w pierwszej połowie po kursie 1.18. Tak wygląda szczęście
1
Jak lubicie patrzeć jak ktoś do meczu lubi dobrze zjeść to zapraszam na moje konto insta. Jestem amatorem w swojej kuchni i cały czas się uczę. Choroba mnie nie zabiła bo nie dopuszczałem do głodu i szpik się przyjął jak tralala! https://www.instagram.com/glodny_tata?igsh=MW1hNTlnNTlwZTV4aA%3D%3D&utm_source=qr
0
Cieszmy się i liczmy na podobny wynik na camp nou. Może Deco zechce jednak dwóch napastników a nie jednego.
1
Właśnie ogarnąłem, że kończy się pierwsza połowa a ja piwa nie otworzyłem. Pić żeby zapomnieć czy szkoda sikania po nocy? ;)
1
Myślałem, że będzie remontada a zostanie nam sos remulada
0
Szwajcarski ser
2
Klaszcze za każdym razem jak któryś piłkarz barcy się wywróci. Żona mi wbiła do pokoju bo myślała, że kogoś pukam.
2
Pomódlmy się do św. Inigo Martineza wielkiego z zeszłego sezonu, może zostawił w torbie któregoś z obrońców żeby założył je na następną połowę.
0
Myślę, nie ma czegoś takiego jak klątwa przegranych meczy bez Raphinhi. Huehue
1
Byłem na Kopenhadze pierwszy raz odkąd kibicuje Barcelonie, czyli jakoś ponad 20 lat czekania i do tej pory nie mogę w to uwierzyć gdzie byłem i co widziałem. 10 rząd od murawy blisko rogu, wszystko brameczki dla Barcy po mojej stornie. Taki meczyk w pakiecie superlux ;) To był piękny dzień, nie zapomnę go nigdy :)
1
Lewandowski strzała 5 goli w 9 minut.
Torrea traci 5 szans w 9 minut. Skąd on ma tyle bramek.
69
32 lata na karku, 20 lat kibicowania i oddanego serca temu klubowi. Przeszczep szpiku pod koniec 2025 roku mnie trochę zniszczył. Ale jutro lecę spełnić marzenie. Coś o czym nawet nie śniłem. Dzięki żonie która dała mi siły i dzieci dla których chciałem żyć! Tak! W środę będę na Camp Nou oglądał mecz na żywo. Za każdym razem kiedy o tym myślę ciarki ze mnie nie schodzą. Kochani dbajcie o zdrowie i spełniajcie marzenia! Życie jest piękne. Pozdrawiam.
1
Byłem dzisiaj na sparingu b klasy i mam wrażenie, że dalej ten mecz oglądam ale w tv
0
@Virusk3 aż mi się ta baba co hassana przed kamerą woła
1
@malypuzon będę go zjadł
0
Stan murawy był zły i jak mówiłem już wcześniej szyny, szyny też były źle…
0
@addept tam myślałem, że ktoś to napisze zanim sprostuję w komentarzu :) o tysiące chodzi o tysiące :)
0
Ile aktualnie ludzi może oglądać mecz na Camp nou? 45 czy 72?
0
Ulubiony zawodnik naszych dziadków?
ORMO!
Z życzeniami dla naszych staruszków! :)
1
Różny na 3:2 haha
0
W Kolumbii za taką dobitkę grozi kara śmierci
2
Dobra idę do żony. Może da strzelić na 2:1 :)
0
Widzę, że ktoś ze sztabu przeczytał mój komentarz
0
Jak sutki kiedy z ciepłego wchodzisz do zimnego. Stoją!
1
To te ARMATY co do tej pory strzeliły 2 bramki Bodo w pierwszym meczu a z resztą czekali do dzisiaj?
0
Jeśli chodzi o Lewandowskiego to dać mu Kontrakt na 5 lat bez zmiany warunków już teraz! Latem robimy wymianę na Hallanda z dopłatą dla nas! Skończmy się oszukiwać, na Robercie inspirowany był film „Dziwny przypadek Benjamina Buttona”. Sorry ale już prawie rok nie piję i zaczyna mi siadać na dekiel :)
0
A ktoś się orientuje czy dostali licencję na tą zamkniętą dotąd trybunę? Czy dalej 45tys tylko może wejść na stadion.
2
@Kgorecki2500 ja nawet piłkarzom realu nie życzę źle. Ale nic nie poradzę na to, że wyszło jak wyszło :)