0

Ołłowski komentatoł o dupe łozbić kułwa!

0

To teraz zabawa z kiepami

3

Kurczę. Postawiłem -4,5 kartki w pierwszej połowie po kursie 1.18. Tak wygląda szczęście

1

Jak lubicie patrzeć jak ktoś do meczu lubi dobrze zjeść to zapraszam na moje konto insta. Jestem amatorem w swojej kuchni i cały czas się uczę. Choroba mnie nie zabiła bo nie dopuszczałem do głodu i szpik się przyjął jak tralala! https://www.instagram.com/glodny_tata?igsh=MW1hNTlnNTlwZTV4aA%3D%3D&utm_source=qr

0

Cieszmy się i liczmy na podobny wynik na camp nou. Może Deco zechce jednak dwóch napastników a nie jednego.

1

Właśnie ogarnąłem, że kończy się pierwsza połowa a ja piwa nie otworzyłem. Pić żeby zapomnieć czy szkoda sikania po nocy? ;)

1

Myślałem, że będzie remontada a zostanie nam sos remulada

0

Szwajcarski ser

2

Klaszcze za każdym razem jak któryś piłkarz barcy się wywróci. Żona mi wbiła do pokoju bo myślała, że kogoś pukam.

2

Pomódlmy się do św. Inigo Martineza wielkiego z zeszłego sezonu, może zostawił w torbie któregoś z obrońców żeby założył je na następną połowę.

0

Myślę, nie ma czegoś takiego jak klątwa przegranych meczy bez Raphinhi. Huehue

1

Byłem na Kopenhadze pierwszy raz odkąd kibicuje Barcelonie, czyli jakoś ponad 20 lat czekania i do tej pory nie mogę w to uwierzyć gdzie byłem i co widziałem. 10 rząd od murawy blisko rogu, wszystko brameczki dla Barcy po mojej stornie. Taki meczyk w pakiecie superlux ;) To był piękny dzień, nie zapomnę go nigdy :)

1

Lewandowski strzała 5 goli w 9 minut.
Torrea traci 5 szans w 9 minut. Skąd on ma tyle bramek.

69

32 lata na karku, 20 lat kibicowania i oddanego serca temu klubowi. Przeszczep szpiku pod koniec 2025 roku mnie trochę zniszczył. Ale jutro lecę spełnić marzenie. Coś o czym nawet nie śniłem. Dzięki żonie która dała mi siły i dzieci dla których chciałem żyć! Tak! W środę będę na Camp Nou oglądał mecz na żywo. Za każdym razem kiedy o tym myślę ciarki ze mnie nie schodzą. Kochani dbajcie o zdrowie i spełniajcie marzenia! Życie jest piękne. Pozdrawiam.

1

Byłem dzisiaj na sparingu b klasy i mam wrażenie, że dalej ten mecz oglądam ale w tv

0

@Virusk3 aż mi się ta baba co hassana przed kamerą woła

1

@malypuzon będę go zjadł

0

Stan murawy był zły i jak mówiłem już wcześniej szyny, szyny też były źle…

0

@addept tam myślałem, że ktoś to napisze zanim sprostuję w komentarzu :) o tysiące chodzi o tysiące :)

0

Ile aktualnie ludzi może oglądać mecz na Camp nou? 45 czy 72?

0

Ulubiony zawodnik naszych dziadków?
ORMO!
Z życzeniami dla naszych staruszków! :)

1

Różny na 3:2 haha

0

W Kolumbii za taką dobitkę grozi kara śmierci

2

Dobra idę do żony. Może da strzelić na 2:1 :)

0

Widzę, że ktoś ze sztabu przeczytał mój komentarz

0

Jak sutki kiedy z ciepłego wchodzisz do zimnego. Stoją!

1

To te ARMATY co do tej pory strzeliły 2 bramki Bodo w pierwszym meczu a z resztą czekali do dzisiaj?

0

Jeśli chodzi o Lewandowskiego to dać mu Kontrakt na 5 lat bez zmiany warunków już teraz! Latem robimy wymianę na Hallanda z dopłatą dla nas! Skończmy się oszukiwać, na Robercie inspirowany był film „Dziwny przypadek Benjamina Buttona”. Sorry ale już prawie rok nie piję i zaczyna mi siadać na dekiel :)

0

A ktoś się orientuje czy dostali licencję na tą zamkniętą dotąd trybunę? Czy dalej 45tys tylko może wejść na stadion.

2

@Kgorecki2500 ja nawet piłkarzom realu nie życzę źle. Ale nic nie poradzę na to, że wyszło jak wyszło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?