Biegun93
Dołączył/a: maj 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 za późno :)
3
@JarekS bezsensowne to były mistrzostwa Europy na całym kontynencie, a śmiem twierdzić że dla tak młodego piłkarza jakim jest Pedri to marzenie zagrać na IO :)
1
@gonzo2006 photocall.tv
11
@jedrek7000 Photocall.tv
2
Wyjazd koleś z tego klubu :)
W głowach młodym się przewraca jak i agentom takich piłkarzy. Adios :)
4
Lewandowski
„Po tym, co wydarzyło się na Copa America, myślę, że jeszcze trudniej będzie mi zdobyć "Złotą Piłkę". Ale nie będę miał nic przeciwko utracie jej na rzecz najlepszego piłkarza wszech czasów”
Źródło IG:sportbible
12
Znalazłem na kilku stronkach
Stat Leaders in UEFA Euro 2021,
Most goals - ???????? Ronaldo (5)
Most assists - ???????? Steven Zuber (4)
Most free kicks - ???????? Damsgaard (1)
Most key passes - ???????? Marco Veratti (14)
Most chances created - ???????? De Bruyne (16)
Most successful dribbles - ???????????????????????????? Sterling (23)
Most accurate through balls - ???????? Pedri (4)
Most shot creating actions - ???????? Pedri (27)
Most goal creating actions - ???????? Pedri (5)
Stat Leaders in Copa América 2021,
Most goals - ???????? Lionel Messi (4)
Most assists - ???????? Lionel Messi (5)
Most free kicks - ???????? Lionel Messi (2)
Most key passes - ???????? Lionel Messi (22)
Most chances created - ???????? Lionel Messi (26)
Most successful dribbles - ???????? Lionel Messi (36)
Most goal creating actions - ???????? Lionel Messi (47)
Most shot creating actions - ???????? Lionel Messi (46)
Most accurate through balls - ???????? Lionel Messi (4)
0
@Piotrasz10 nie zajmował się nowym kontraktem ze względu na turniej
3
W końcu! Zasłużenie.
Mecz pełen emocji i ostry jak niegdyś El Clasico.
Ale bramkarz zapowiada się świetnie
3
Leo musi zagrać jak za dawnych lat, szarżować i bombardować bramkę wtedy Argentyna ma jakieś szanse.
0
@Herbert z czym Perez nie ma nic wspólnego?
0
Trochę mało Panie Laporta
0
Mbappe podobno nie chce przedłużyć kontaktu z klubem PSG. Widzielibyście go za rok u nas?
0
Z niecierpliwością czekam kiedy będzie oficjalna informacja przejścia Leo Messiego na zasadzie wolnego transferu
1
Oficjalnie! Lionel Messi wolnym zawodnikiem.
Jak myślicie? Jak to się skończy?
1
Jeżeli trzyma się tego że mało kasy to wyjazd
0
Powodzenia. Nabieraj doświadczenia, dobry ruch ze strony naszego klubu. Wyglądał przeciętnie, może gdzie indziej w jakimś stopniu się odblokuje i pokaże coś więcej
2
@konikroni cały Lenglet, w Barcelonie nie lepiej. Bardzo irytujący swoją grą w obronie
9
Przecież to nie możliwe. "fanki" Barcy na tej stronie wiedzą lepiej :)
1
Oby został.
Najpierw to trzeba zbudować porządna drużynę, której będzie się chciało zapierd****, nie oszukujmy się, bo jest Messi i długo długo nic (najlepszy kreator i strzelec w drużynie) gdzie bo odejściu Xaviego i Iniesty nasza pomoc kuleje. Niby w miarę stabilnie, bo trofea na krajowym podwórku były, ale to wszystko. Po erze Guardioli brak jakiej kolwiek wizji na drużynę i życie przeszłością(choć czasu Enrique były bardzo dobre). Również cieszę się że Koeman zostaje, bo jego wkład w drużynę będzie można trzeźwo ocenić po transferach i zmianach w drużynie.
Najpierw kolektyw w postaci drużyny potem jakiekolwiek oceny, bo po Lucho brak składu i ładu w Barcelonie.
Dembusiowi przydałby się taki Xavi i Iniesta :)
0
Taki bordowo granatowy Bale :)
10
No i Panie Xavi, u nas mało kto podejmuje ryzyko w środku pola. Ty do mnie, ja do Ciebie, na końcu Messi. Tak to u nas wygląda, brakuje topowego pomocnika
0
Stawiam na to że będzie to Puig :)
2
Dlaczego zszedł Dembele? Ja tego nadal nie rozumiem..
0
@Kuba80 zagubiony ponieważ to nie jest piłkarz który nadaje się do obrony :) po prostu Koeman sobie coś ubzdurał, w sumie nie pierwszy raz :)
2
2 bramka to formalność, ale asysta za to jaka :)
1
Ale tu jest płacz. Ale spoko, od lat pozbywacie się kogoś..
Dla mnie to Koeman out :)