0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Co mecz sie zastanawiam jak taki mamlas, osoba ktora nie potrafi wypowiedzieć R moze komentować mecze. Przecież tego człowieka nie da sie słuchać.
Nie zapraszam do dyskusji bo ta sa czyste fakty.

0

@dzagos 2 obrońców z Wolves? No chyba jest co zmieniac ;)

1

@SHIBA najszybciej 197 na telefonie, na kompie pewnie byloby lepiej ;)

0

@Nazio87 Gratulacje, szkoda tylko ze takich komenatrzy bedzie tu jutro 1000 jak nie wiecej XD

3

Komentarz usunięty

2

@Rewolucja123 Liquid przyjacielu ;)

0

@krissu8 jezeli druzyny graja w pucharze krajowym to ich mecze czasami sa przesuwane na środek tygodnia co za tym idzie druzyny te graja np sobota-puchar sroda-liga niedziela-liga ;)

0

@Elnuum jak on jest "g" warty to ty jestes "c" warty

0

@KamQiX jak chciałeś zabłysnąć to mogłeś sie brokatem posypac a nie starasz sie byc smiesznym na sile

5

@NeroTFP trzeba bylo wczoraj ogladac Viole z Napoli to bys z kapci wyskoczył ;)

0

@Grzesior667 bo to byłoby samobójstwo z Liverpoolem

0

@Boberson bo spadli z ligi :(

0

@n0MED Raz na sezon, najlepiej w podwójnych kolejkach ;)

8

Leno
Robertson, Van Dijk, Digne, KWP, Zinchenko
Lucas, Salah, Sterling, Fraser i na N Wilson
Rok temu top 200k a przez większość sezonu top 30k wiec celuje delikatnie w top 100k ;)
Powodzenia wszystkim ;)

3

Zakrecil jak sloiki XDD

7

zobaczcie ile przestrzeni samym swoim poruszaniem robi Frenkie ;)

1

nie warto bylo czekac te 15min zeby ogladac podania do tylu przez następne 45minut

0

@plutonio Iniesta tez byl mityczny bo nie mial statystyk?

2

@plutonio akurat technike i drybling Semedo ma świetne jedyne co u niego szwankuje to końcowa faza akcji, za to jedynym argumentem Wague jest szybkość na ten moment, choć wydaje mi sie ze Semedo dużo od niego nie odstaje w tym aspekcie ;)

4

Wague to gra jakby na wfie pykal a nie w Barcelonie, gość jest tak beznadziejny w ustawianiu sie ze masakra, a ludzie chca sprzedac Semedo i postawic na mlodziaka XD

6

w ogole poruszanie sie po boisku Rakiticia i Busiego tak naprawde zabiera nam szanse rozegrania ataku
Rakitic nie wiadomo po co sie cofa pod Todibo co akcje a Busquets stoi pomiedzy 2 stoperami i w momencie wyprowadzenia piłki mamy tak naprawdę 6 obrońców, jaki to ma sens?

0

jajecznica a nie kontuzja ;)

5

ależ kreatywna jest ta para Busi i Rakitic ;) i jest piłeczka i cyk do tyłu XD

0

Todibo to bedzie piłkarz na lata ;)

0

Alisson i Bernardo vs KDB i Ryan/Heaton
Ktory duet lepszy do Fpla?

0

@adrian89 Sidibe to po a Alba i Digne to lo kumplu

8

z Valverde to nawet sparingi sa nudne XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?