BigDaglas
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Co mecz sie zastanawiam jak taki mamlas, osoba ktora nie potrafi wypowiedzieć R moze komentować mecze. Przecież tego człowieka nie da sie słuchać.
Nie zapraszam do dyskusji bo ta sa czyste fakty.
0
@dzagos 2 obrońców z Wolves? No chyba jest co zmieniac ;)
1
@SHIBA najszybciej 197 na telefonie, na kompie pewnie byloby lepiej ;)
0
@Nazio87 Gratulacje, szkoda tylko ze takich komenatrzy bedzie tu jutro 1000 jak nie wiecej XD
3
Komentarz usunięty
2
@Rewolucja123 Liquid przyjacielu ;)
0
@krissu8 jezeli druzyny graja w pucharze krajowym to ich mecze czasami sa przesuwane na środek tygodnia co za tym idzie druzyny te graja np sobota-puchar sroda-liga niedziela-liga ;)
0
@Elnuum jak on jest "g" warty to ty jestes "c" warty
0
@KamQiX jak chciałeś zabłysnąć to mogłeś sie brokatem posypac a nie starasz sie byc smiesznym na sile
5
@NeroTFP trzeba bylo wczoraj ogladac Viole z Napoli to bys z kapci wyskoczył ;)
0
@Grzesior667 bo to byłoby samobójstwo z Liverpoolem
0
@Boberson bo spadli z ligi :(
0
@n0MED Raz na sezon, najlepiej w podwójnych kolejkach ;)
8
Leno
Robertson, Van Dijk, Digne, KWP, Zinchenko
Lucas, Salah, Sterling, Fraser i na N Wilson
Rok temu top 200k a przez większość sezonu top 30k wiec celuje delikatnie w top 100k ;)
Powodzenia wszystkim ;)
3
Zakrecil jak sloiki XDD
7
zobaczcie ile przestrzeni samym swoim poruszaniem robi Frenkie ;)
1
nie warto bylo czekac te 15min zeby ogladac podania do tylu przez następne 45minut
0
@plutonio Iniesta tez byl mityczny bo nie mial statystyk?
2
@plutonio akurat technike i drybling Semedo ma świetne jedyne co u niego szwankuje to końcowa faza akcji, za to jedynym argumentem Wague jest szybkość na ten moment, choć wydaje mi sie ze Semedo dużo od niego nie odstaje w tym aspekcie ;)
4
Wague to gra jakby na wfie pykal a nie w Barcelonie, gość jest tak beznadziejny w ustawianiu sie ze masakra, a ludzie chca sprzedac Semedo i postawic na mlodziaka XD
6
w ogole poruszanie sie po boisku Rakiticia i Busiego tak naprawde zabiera nam szanse rozegrania ataku
Rakitic nie wiadomo po co sie cofa pod Todibo co akcje a Busquets stoi pomiedzy 2 stoperami i w momencie wyprowadzenia piłki mamy tak naprawdę 6 obrońców, jaki to ma sens?
0
jajecznica a nie kontuzja ;)
5
ależ kreatywna jest ta para Busi i Rakitic ;) i jest piłeczka i cyk do tyłu XD
0
Todibo to bedzie piłkarz na lata ;)
0
Alisson i Bernardo vs KDB i Ryan/Heaton
Ktory duet lepszy do Fpla?
0
@adrian89 Sidibe to po a Alba i Digne to lo kumplu
8
z Valverde to nawet sparingi sa nudne XD