BigDaglas
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fascynujące, opowiedz mi wiecej o tym. Jak zagrał Alisson?
9
Czego zabroni Cillessen? jak już to bedzie bronił.
1
Dzieki wielkie :)
0
jaki jest kod do fantasy premier league? :)
5
Ty jesteś człowieku ja chorągiewka.
2
a na ławce Rakitić Arthur i Vidal, niby ładnie ale średnio to widze, do tego Puig Alena Denis czy Rafinha XD
0
to woda pewnie, zrzuci to w 2 tygodnie i bedzie stary dobry El pistolero :)
10
te historie Iwańskiego sa tak chaotyczne, ze zadnej nie rozumiem XD
2
BOOOŻE ta komentatorka tych kajaków, nawet nie wiem jak to opisać, wystarczy chyba XD
1
Ja bym do tej trójki dodał Semedo :)
0
Barszo lubie kajaki ale pływać na nich a nie patrzeć jak ktos macha wioslami w momencie gdy leci mecz Barcy
Swoja drogą osoba ktora dopuściła do takich strojów jest niespełna rozumu.
5
TVP to jest kpina, gówno mnie obchodzą kajaki o 2 w nocy ...
0
Mam nadzieje, że w te 6 dni odejdzie Mina, Gomes, no i ewentualnie Paco bo jest mowa o Watford, do tego Aleix do Sevilli. Kadra bedzie zaczynala mieć rece i nogi ale w środku pola nadal przesyt.
3
Mogą go nawet oddać za wiadro grzybów bylebym nie musiał go ogladać w barwach Blaugrana!
0
w tym momencie w Barcelonie jest tyle samo pomocnikow co w poprzednim sezonie + powroty z wypożyczeń, moim zdanie powinniśmy wypożyczyć Denisa, Sampera Alena i Marlon oraz sprzedać Mina, Paco/Munir, Aleix no i prawie zapomniałem o rodzynku Gomesie.
Jeszcze dużo pracy przed zarządem ale maja na to prawie miesiac :)
2
Oby powiedzieli, że nie będzie kolejnych wzmocnień i wreszcie wezma sie za sprzedaż balastu.
1
Nie musze pracować, jestem miły dla osób, które szanuje. Reszta jest mi obojetna a w szczególności osobe które robią rzeczy pod publiczke :)
Koniec dyskusji.
0
Jestem szczery.
BENG BENG BENG
3
Jesteś bezbekiem.
BENG BENG BENG
3
z tego mi wiadomo to w Niemczech jest mniejszy podatek niż w Katalonii :)
0
Kontrakt na 3 lata, każdego roku 4,5mln Euro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
weż pod uwage, że w Bayernie kontrakt kończy mu sie za rok, wiec w Bayernie ma kontrakt wart 8mln a w Barcelonie 13,5mln euro
3
Rok kontraktu i według nich mają zbyt szeroką kadrę do środka pomocy.
3
Jak szaleć to szaleć 100mln+Roberto myśle, że warto przecież to najlepszy PO na świecie.
0
Uzależniłeś się bracie ale mówiąc serio lepiej poczekać na najlepsze ligi i stawiać niż takie mecze bo to loteria :)
0
Tyle wspomnień, przypominały mi się moje reakcje na kilka z tych bramek, miałem łzy w oczach oglądając to, dzieki ze wrzuciłeś :)
0
Jak się nie znasz na danej lidze/drużynach to nie stawiaj, szkoda kasy
0
Nawet nie o to chodzi, te ciągłe spekulacje muszą miec jakies drugie dno, tym bardziej ze pisal o tym SER a teraz jakies przypuszczenia Gerrarda Romero.
0
Zostało tylko 7dni okienka w Anglii, oby Dembuś został z nami :/