1

Fascynujące, opowiedz mi wiecej o tym. Jak zagrał Alisson?

9

Czego zabroni Cillessen? jak już to bedzie bronił.

1

Dzieki wielkie :)

0

jaki jest kod do fantasy premier league? :)

5

Ty jesteś człowieku ja chorągiewka.

2

a na ławce Rakitić Arthur i Vidal, niby ładnie ale średnio to widze, do tego Puig Alena Denis czy Rafinha XD

0

to woda pewnie, zrzuci to w 2 tygodnie i bedzie stary dobry El pistolero :)

10

te historie Iwańskiego sa tak chaotyczne, ze zadnej nie rozumiem XD

2

BOOOŻE ta komentatorka tych kajaków, nawet nie wiem jak to opisać, wystarczy chyba XD

1

Ja bym do tej trójki dodał Semedo :)

0

Barszo lubie kajaki ale pływać na nich a nie patrzeć jak ktos macha wioslami w momencie gdy leci mecz Barcy
Swoja drogą osoba ktora dopuściła do takich strojów jest niespełna rozumu.

5

TVP to jest kpina, gówno mnie obchodzą kajaki o 2 w nocy ...

0

Mam nadzieje, że w te 6 dni odejdzie Mina, Gomes, no i ewentualnie Paco bo jest mowa o Watford, do tego Aleix do Sevilli. Kadra bedzie zaczynala mieć rece i nogi ale w środku pola nadal przesyt.

3

Mogą go nawet oddać za wiadro grzybów bylebym nie musiał go ogladać w barwach Blaugrana!

0

w tym momencie w Barcelonie jest tyle samo pomocnikow co w poprzednim sezonie + powroty z wypożyczeń, moim zdanie powinniśmy wypożyczyć Denisa, Sampera Alena i Marlon oraz sprzedać Mina, Paco/Munir, Aleix no i prawie zapomniałem o rodzynku Gomesie.

Jeszcze dużo pracy przed zarządem ale maja na to prawie miesiac :)

2

Oby powiedzieli, że nie będzie kolejnych wzmocnień i wreszcie wezma sie za sprzedaż balastu.

1

Nie musze pracować, jestem miły dla osób, które szanuje. Reszta jest mi obojetna a w szczególności osobe które robią rzeczy pod publiczke :)
Koniec dyskusji.

0

Jestem szczery.
BENG BENG BENG

3

Jesteś bezbekiem.
BENG BENG BENG

3

z tego mi wiadomo to w Niemczech jest mniejszy podatek niż w Katalonii :)

0

Kontrakt na 3 lata, każdego roku 4,5mln Euro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

weż pod uwage, że w Bayernie kontrakt kończy mu sie za rok, wiec w Bayernie ma kontrakt wart 8mln a w Barcelonie 13,5mln euro

3

Rok kontraktu i według nich mają zbyt szeroką kadrę do środka pomocy.

3

Jak szaleć to szaleć 100mln+Roberto myśle, że warto przecież to najlepszy PO na świecie.

0

Uzależniłeś się bracie ale mówiąc serio lepiej poczekać na najlepsze ligi i stawiać niż takie mecze bo to loteria :)

0

Tyle wspomnień, przypominały mi się moje reakcje na kilka z tych bramek, miałem łzy w oczach oglądając to, dzieki ze wrzuciłeś :)

0

Jak się nie znasz na danej lidze/drużynach to nie stawiaj, szkoda kasy

0

Nawet nie o to chodzi, te ciągłe spekulacje muszą miec jakies drugie dno, tym bardziej ze pisal o tym SER a teraz jakies przypuszczenia Gerrarda Romero.

0

Zostało tylko 7dni okienka w Anglii, oby Dembuś został z nami :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?