0

no to chyba po kuponie, prowadzić i w 7min stracić 2 gole, to jest dramat :(

0

kiedy będą w sprzedaży?

5

z Atleti też zawiódł? był najlepszy na boisku więc jeżeli nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej się zamknij w sobie.

0

niespodziewanie? ty widziales jak Bilbao gra na wyjazdach w tym sezonie?

1

dokładnie jak z Atleti był najlepszy na boisku to w następnym meczu każdy nalegał żeby gral w pierwszym składzie, ludzi na tej stronie sa jak chorągiewki. Z PSG najgorzej zagrali Andres Messi Luis a i tak najbardziej oberwał Andre bo świeżak. Zastanowcie sie czasem, bo mozna się śmiać ale bez przesady.

2

poprostu są równi i równiejsi i tyle, 3minuty to max co mógł doliczyć, szkoda Herthy świetnie grali.

1

Pytanie mam tylko jedno, skąd ten sędzia wyciągnął te 5minu doliczonego czasu?

0

Iksde.

0

szkoda, nie zawsze jest wiosna.

Strasznie zaskoczyła mnie bramka Piasta, myślałem, że jak ktoś strzeli w pierwszej połowie to będzie to Pogoń ale no trudno. Typy na jutro:

Benfica vs. Dortmund BTS ... Dortmund prawdopodobnie bez Piszczka, a Benfica ma piekielnie mocne skrzydła + Świetnie graja na swoim boisku

PSG vs. Barcelona 2/+1,5 myślę, że Barca wreszcie wraca do wysokiej formy i gładko wygra z ekipą Emeryego

Brighton vs. Ipswich 1

Koln vs Dusseldorf 1

Malmo vs Frolunda 2

leksand vs HV 71 2

3 ostatnie typy to hokej, liga szwedzka i niemiecka, nie pisalem analizy bo i tak juz się rozpisałem.
Oby jutro było lepiej.
Edit. kurs 36 /fortuna

1

No niestety dzisiaj Piast zepsuł kupon, ktory zrobilem wczoraj ale lecimy dalej z typami,
Przeanalizuje meczyki i wam wrzucę, może ktos skorzysta.

1

Kuponik na jutro, po analizie i rozmowie z Maciejem
Boro vs City 2 HT
Eibar vs Granada 1/+1,5
Pogoń vs Piast 0 HT
Hannover vs Bochum 1
Lazio vs Milan 1 (szpital w Milanie)
@21,37 Fortuna
Polecam i rekomenduje, tylko pamiętajcie nie ma pewniakow.

0

to nieźle szukasz.

1

Polecam włączyć Polsatsport extra, młody Kluivert gra w Ajaxie w pierwszym składzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Wracaj do jaskini, Liverpool i tak nie ma szans na nic w tym sezonie, a Grosikowi taka bramka by dodała skrzydeł.

0

to akurat byl pewniaczek, LE w ważnych meczach raczej nie rotuje :)

0

no i niestety ja trace kupon.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

skoro dajesz jeden mecz na trzech kuponach to mysle że powinieneś cofnac sie do podstawówki a nie chodzic do bukmachera..

0

gry zajmują miejsce, ale przecież nie bedziesz mial 10gier na dysku, np taki BF4zajmuje 50gb

7

Neymar to jest dramat! co to z niego za skrzydłowy XD

0

Teraz Overpass, Traina nie bedzie potrzebny :)

0

Zrobiłby wiecej niz Luis dzisiaj, nie strzelona setka, gdyby podal lepiej w pierwszej polowie to Denis bylby sam na sam..

0

na szczęście nie ma i moj kupon jest wciąż w grze :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nikt kto ma rozum i analizuje swoje typy nie stawiał dziś na Liverpool, przeciez oni w tym roku wygrali tylko jedno spotkanie z Plymouth, także lepiej coś sprawdzić niż stawiać bo fajna nazwa i słyszałem że Klopp trenerem to napewno wygraja z jakims Wolves. Pozdrawiam

0

na goldy jest ciężko zrobic 30killi w 15rund, Magisk zrobił na majorze przeciwko VP, szacun dla gościa.

10

VIRTUS.PRO ależ comeback, Brawoooo!!!!

2

MIAZGA! Jeszcze tylko Cache i oby półfinał :)

0

Od 3 dni nie moge sie połączyć z serwerami EA w Fifie na PS4, ma ktos moze ten sam problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?