BigasDigas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Muszę odszczekać wszystkie swoje komentarze z trzech tygodni.
0
Zastanawiałem się co wymyślicie na zapowiedź meczu.To zdjęcie to jest rekord. Przeszliście samych siebie. Może i wygrają jedną bramką albo dwiema żeby wyjść z tego przegranego dwumeczu z honorem.
8
Ludzie co wy palicie? 15lat kibicuję barcelonie i tak jak kocham ich styl tak nie mają szans na awans. Przegrali LM 2017 w parku książąt. Koniec przygody. Następna za rok.
6
Potknięcie? Atletico to nie jest granada żeby się na nich "potykać". Sądzę, że należy uszanować każdy inny wynik niż srogi wpi*****.
0
Wygrywacie konkurs żartów :)
0
Wielu z was zapewne nie podzieli mojego zdania. Barcelona odniosła zwycięstwo głownie dzięki postawie Manchesteru. Nie pokazaliśmy niczego szczególnego. Głównym atutem naszej drużyny było wystrzeganie się błędów. Wyjątkiem pozostaje tylko 10/15 min 2 połowy gdzie wyraźnie inicjatywa była po naszej stronie i kilkakrotnie stworzyliśmy zagrożenie pod bramka rywali. To samo zaprezentował Manchester na początku pierwszej części spotkania. Pierwsza bramka padła po ewidentnym błędzie obrony który nie miał prawa się zdarzyć. Nie popisał się także Edwin. Bramka Messiego będzie się śniła Fergusonowi do końca życia i na zawsze tajemnica pozostanie dla niego odpowiedź na pytanie dlaczego nikt go nie pokrył. Moim zdaniem w samym sposobie uderzenia futbolówki przez Mess było więcej szczęścia niż rozumu. Nie pokazaliśmy wyżyn swoich umiejętności ale na szczęście rywale byli jeszcze słabsi i nie wykorzystali żadnej okazji do zdobycia bramki. Manu przegrało na własne życzenie a my cieszymy się z historycznej wygranej.
Oczywiście nie można odmówić Xaviemu kunsztu. Dobrze że piłka to nie sama statystyka bo wg niej Eto w rzymie nie powinien wybiec na murawę. Finał jednak rządzi się swoimi prawami. dodam ironicznie że zbierały się nad nim czarne chmury ale nasz stary nygga mimo wszystko pokazał że drużyna może na niego liczyć.
Niech żyje Guardiola !
0
spodziewałem sie ciekawszego widowiska. moim zdaniem zdecydowanie zabraklo finezji. przez wiekszosc spotkania bylismy swiadkami niestrudzonego oblezenia pola karnego gosci. krolewscy skutecznie zamykali sie i przeszkadzali naszym w dojsciu do bramki. Mysle ze lepiej dla widowiska bylo by gdyby w 1 czesci spotkania drenthe jednak wykorzystal ta 100% sytuacje gdy byl sam na sam z valdesem. wtedy byc moze real bardziej by sie otworzyl i zobaczylibysmy festiwal bramek. tak czy inaczej serce sie raduje. za zdrowie Barcy !!!!
0
napisałem wczoraj ze jesli w pierwszych minutach nie wypracujemy 2 bramek przewagi.... ale to przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. nie ogladalem meczu wiec nie napisze zebyt duzo. aVe barca
0
2 bramki strzela nam na pewno. Jesli my nie wypracujemy sobie naszych dwoch bramek na poczatku spotkania to lezymy.
0
od samego poczatku bylem za tym zeby e2 pozostal w druzynie i zdania nie zmienilem po zadnej plotce. artykuly w ktorych pisano o zastepowaniu e2 np drogba przyprawialy mnie o bol glowy i nie pisze tego pod wrazeniem wystepow przygotowawczych do sezonu.
0
Prasa zawsze szuka sensacji. Po przeczytaniu fragmentów tych artykułów nie zdziwię się jeśli za kilka dni ktoś wprost napisze że messi w ogóle nie chciał tam jechać co dla mnie będzie już kompletną bzdurą...