Fani Barcelony wejdzcie sobie na stronke Primiera Division i zobaczcie komentarze REAL_ARSENAL FA cos takiego pod podobnym nickiem sa zalosne pisze tam ze my wszytko zawdzieczamy kontuzjom w Realu i dobrym sedziowaniem sedziów na nasza strone a jak my mielimy w tamtym sezonie zdziesiatkowany caly zespol to nie bylo takiej gatki z ich strony tylko aby mowili ze Real jestc w wielkiej formie
Guardiola poradzil sobie wczoraj znakomicie ach jaka piekna ta brama Messiego hmmm miodzik i ta eto`o tez spoko :)
Guardiola poprowadzil Barce dotychcas w 35 meczach ( mniej wiecej ) jak dotad ma wspaniala srednia :)
Wygranych: 28
Przegranych: 4
Remisów: 3
On ma potencjal na prawdziwego trenera podporzadkowal druzyne pod siebie za jakies spoznienia , wybryki odrazu sa kary finansowe , wspolne posilki , wiecej wspolnego czasu , rotacja w skladzie , rozmowy z piłkarzami itd.
jestem kibicem oczywiscie barcelony to nie wymaga zadnej wiekszej wypowiedzi ale znajac zycie wygra ronaldo gral caly rok dobrze wygral lige mistrzo , lige angielska , klubowe mistrzostwa swiata ma na koncie bardzo duzo a messi tez gral dobzre w ubieglym sezonie w tym gra wspaniale a znow ronaldo spadl na laurach ale jak wygra ronaldo to sie nic nie stanie messi bedzie mial wieksza motywacje a jak by wygrl to strach mowic ale moglby rowniez spaczac na laurach jak zza czaso ronaldinho
Fani Barcelony wejdzcie sobie na stronke Primiera Division i zobaczcie komentarze REAL_ARSENAL FA cos takiego pod podobnym nickiem sa zalosne pisze tam ze my wszytko zawdzieczamy kontuzjom w Realu i dobrym sedziowaniem sedziów na nasza strone a jak my mielimy w tamtym sezonie zdziesiatkowany caly zespol to nie bylo takiej gatki z ich strony tylko aby mowili ze Real jestc w wielkiej formie
Guardiola poradzil sobie wczoraj znakomicie ach jaka piekna ta brama Messiego hmmm miodzik i ta eto`o tez spoko :)
Komentarze
0
graba88 nie Cesares tylko Cacares
0
napewno jest ta transmisja na eurosporcie ?????????
0
Xavi wczoraj nie rozegrał 300 meczu w barwach FC Barcelony tylko mecz nr 300 w La Liga w barwach Barcy ogółem to on ma juz ok 450
0
Fani Barcelony wejdzcie sobie na stronke Primiera Division i zobaczcie komentarze REAL_ARSENAL FA cos takiego pod podobnym nickiem sa zalosne pisze tam ze my wszytko zawdzieczamy kontuzjom w Realu i dobrym sedziowaniem sedziów na nasza strone a jak my mielimy w tamtym sezonie zdziesiatkowany caly zespol to nie bylo takiej gatki z ich strony tylko aby mowili ze Real jestc w wielkiej formie
Guardiola poradzil sobie wczoraj znakomicie ach jaka piekna ta brama Messiego hmmm miodzik i ta eto`o tez spoko :)
0
Guardiola poprowadzil Barce dotychcas w 35 meczach ( mniej wiecej ) jak dotad ma wspaniala srednia :)
Wygranych: 28
Przegranych: 4
Remisów: 3
On ma potencjal na prawdziwego trenera podporzadkowal druzyne pod siebie za jakies spoznienia , wybryki odrazu sa kary finansowe , wspolne posilki , wiecej wspolnego czasu , rotacja w skladzie , rozmowy z piłkarzami itd.
0
oj to bedzie bardzo ciezki dla nas mecz osasuna zagra agresywnie oby nie bylo kontuzji
0
moim zdaniem od pierwszych minut nie zagra messi poniewaz osasuna zapowiadala ostra gre i wejdzie gdzies tak kolo 60 min gry.
moja 11:
valdes , alves , pique , puyol , abidal , toure , keita ,xavi , busquets, iniesta , eto`o
0
jestem kibicem oczywiscie barcelony to nie wymaga zadnej wiekszej wypowiedzi ale znajac zycie wygra ronaldo gral caly rok dobrze wygral lige mistrzo , lige angielska , klubowe mistrzostwa swiata ma na koncie bardzo duzo a messi tez gral dobzre w ubieglym sezonie w tym gra wspaniale a znow ronaldo spadl na laurach ale jak wygra ronaldo to sie nic nie stanie messi bedzie mial wieksza motywacje a jak by wygrl to strach mowic ale moglby rowniez spaczac na laurach jak zza czaso ronaldinho
0
looky nie obrazaj mnie wiem wiecej na temat barcelony niz ty oj napewno
0
Fani Barcelony wejdzcie sobie na stronke Primiera Division i zobaczcie komentarze REAL_ARSENAL FA cos takiego pod podobnym nickiem sa zalosne pisze tam ze my wszytko zawdzieczamy kontuzjom w Realu i dobrym sedziowaniem sedziów na nasza strone a jak my mielimy w tamtym sezonie zdziesiatkowany caly zespol to nie bylo takiej gatki z ich strony tylko aby mowili ze Real jestc w wielkiej formie
Guardiola poradzil sobie wczoraj znakomicie ach jaka piekna ta brama Messiego hmmm miodzik i ta eto`o tez spoko :)