O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

graba88 nie Cesares tylko Cacares

0

napewno jest ta transmisja na eurosporcie ?????????

0

Xavi wczoraj nie rozegrał 300 meczu w barwach FC Barcelony tylko mecz nr 300 w La Liga w barwach Barcy ogółem to on ma juz ok 450

0

Fani Barcelony wejdzcie sobie na stronke Primiera Division i zobaczcie komentarze REAL_ARSENAL FA cos takiego pod podobnym nickiem sa zalosne pisze tam ze my wszytko zawdzieczamy kontuzjom w Realu i dobrym sedziowaniem sedziów na nasza strone a jak my mielimy w tamtym sezonie zdziesiatkowany caly zespol to nie bylo takiej gatki z ich strony tylko aby mowili ze Real jestc w wielkiej formie

Guardiola poradzil sobie wczoraj znakomicie ach jaka piekna ta brama Messiego hmmm miodzik i ta eto`o tez spoko :)

0

Guardiola poprowadzil Barce dotychcas w 35 meczach ( mniej wiecej ) jak dotad ma wspaniala srednia :)

Wygranych: 28

Przegranych: 4

Remisów: 3

On ma potencjal na prawdziwego trenera podporzadkowal druzyne pod siebie za jakies spoznienia , wybryki odrazu sa kary finansowe , wspolne posilki , wiecej wspolnego czasu , rotacja w skladzie , rozmowy z piłkarzami itd.

Zobacz wszystkie

0

oj to bedzie bardzo ciezki dla nas mecz osasuna zagra agresywnie oby nie bylo kontuzji

0

moim zdaniem od pierwszych minut nie zagra messi poniewaz osasuna zapowiadala ostra gre i wejdzie gdzies tak kolo 60 min gry.

moja 11:

valdes , alves , pique , puyol , abidal , toure , keita ,xavi , busquets, iniesta , eto`o

0

jestem kibicem oczywiscie barcelony to nie wymaga zadnej wiekszej wypowiedzi ale znajac zycie wygra ronaldo gral caly rok dobrze wygral lige mistrzo , lige angielska , klubowe mistrzostwa swiata ma na koncie bardzo duzo a messi tez gral dobzre w ubieglym sezonie w tym gra wspaniale a znow ronaldo spadl na laurach ale jak wygra ronaldo to sie nic nie stanie messi bedzie mial wieksza motywacje a jak by wygrl to strach mowic ale moglby rowniez spaczac na laurach jak zza czaso ronaldinho

0

looky nie obrazaj mnie wiem wiecej na temat barcelony niz ty oj napewno

0

Fani Barcelony wejdzcie sobie na stronke Primiera Division i zobaczcie komentarze REAL_ARSENAL FA cos takiego pod podobnym nickiem sa zalosne pisze tam ze my wszytko zawdzieczamy kontuzjom w Realu i dobrym sedziowaniem sedziów na nasza strone a jak my mielimy w tamtym sezonie zdziesiatkowany caly zespol to nie bylo takiej gatki z ich strony tylko aby mowili ze Real jestc w wielkiej formie

Guardiola poradzil sobie wczoraj znakomicie ach jaka piekna ta brama Messiego hmmm miodzik i ta eto`o tez spoko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?