0

mam duży sentyment do tego gracza przydalby nam sie ktoś o jego charakterze :) ogólnie sądze że mamy praktycznie samych wirtuozów brakuje rzemieślników takich solidnych graczy , którzy są równi z formą i zawsze sumiennie wykonują swoją prace (dobry przykład o keita którego już z nami nie ma )

0

messi w pewnym sensie i tak zastąpił ronaldinho , rolą w zespole jest naszym liderem , ale styl gry mają inny chociaż jakby to przełożyć na efektywność to jest podobnie tylko że messi robi tego wiecej niż r10 ale obaj byli bezcenni dla nas

0

no ciekawy jestem czy ten nie doceniony przeze mnie pomocnik znajdzie się w skłazie Barcy na przyszły sezon by pomóc drużynie

0

Ronaldinho sie ubierał podobnie i nikomu to nie przeszkadzało

0

już widze te uśmiechy neymara wymieniane z nowym trenerem :)

0

a czemu by nie?

0

o thiago nie ma co już dyskutować , dobrą kase za niego dostaliśmy i jeszcze na sprzedaż thiago mogliśmy sobie pozwolic bo mimo wszystko nie był wiodącą postacią , na początku myślałem że sprzedaż thiago jest po to żeby miec wiecej kasy na stopera ale teraz , sam niewiem czas mija a tu nawet plotek na ten temat nie ma fabregasa nie możemy oddać bo może ja krytykuje jego gre , bo uważam że stac go na dużo wiecej ale gdyby odszedł to by wcale drużynie nie pomogło wiec mi z fabregasem źle ale bez niego gorzej

0

takie sekretne spotkanie że aż artykuły piszą

0

fabregas jest nam potrzebny nie może odejść , bo kim bedziemy grali sergim roberto? a wątpie że na pstrykniecie palca bysmy sprowazili pomocnika o jego klasie gdyby oszedł

0

nowy trener nowe nadzieje , to wniosło bardzo dużo pozytywnej energii jeszcze Tata ma w sobie takie ciepłe podejśćie , wiec to bardzo dobrze poukłada drużyne psychicznie , po ciężkich wydarzeniach z ostatnich sezonów ( nowotwory tito i abidala)

0

sory za spam ale musze to napisać , ktoś ostatnio wspominał że 37 pasuje tello i sam tu wspomniał że z takim numerem chciałby grać , wiec sie z nim utożsamił troche :) ale to że ma mniejszy numer oznacza pewien awans w hierarchii drużyny :) to bardzo dobrze :)

0

nasz nowy trener ma dobre podejscie do piłkarzy , bardzo mi sie to podoba szybko stanie sie autorytetem oby tylko z futbolem gorzej ni było

0

on wgle ma bardzo podobny styl do niego jest szybki ma pewny precyzyjny strzał i ma taką odwagę i przebojowość henry'iego za młodu :) mi też sie ta bramka przypomniała :)

0

wię ktoś kiedy neymar dołączy do reszty drużyny i dlaczego wciąż go nie ma?

0

niech on lepiej odmieni grę Barcy bo to że barca może zmienić jego życie w sen albo w koszmar to każdy z nas doskonale wie

0

zabawy językiem wcale nie są złe zwłaszcza w felietonach , rozumiem że ktoś chce konkretnie i niechce czytać poezjii ale troche polotu i stylu przy samych informacjach nie zaszkodzi

0

nasz system jest niepodważalny :P

0

zarząd nie wybiera zawodników oni tylko za nich płacą wyborów dokonywał guardiola

0

najlepsze jest to że laporta obiecał bekchama a przyszedł R 10

0

wyczuwam w nim taką fajną ambicje , oby go to nie przerosło

0

stać nas na wiecej napewno , ale biorąc pod uwage fakt że drużyna pól sezonu na autopilocie wygranie mistrzostwa i tak jest mega

0

rozumiesz typie że to są dwaj różni piłkarze? messi jest również magiczny tylko że ta magia messiego przejawia sie w prostszy sposób ronaldinho wykazywał sie techniką rodem z z fify street tylko że na najwiekszych stadionach świata naprzeciwko najlepszym drużynom to jest ta różnica Messi jest geniuszem i jego statystyki i trofea sprawią że samo spojrzenie na liczby i zestawienie tego z innego piłkarzami to bedzie kosmos , ale ronniego kochałeś za coś innego , za show które robił , tego sie nie da policzyc , ale sie pamięta

0

no cóż lepszy rydz niż nic

0

ja uwielbiałem w laporcie jego podejscie do klubu widać że to był człowiek który chciał wcielać ideały w życie a rossel to czysta kurtuazja biznesmena w dodatku te ostatnie "interesy" bywają ciemne niewiem dlaczego taki biznesman ma być sternikiem klubu w którym wartośći mają najwieksze znaczenie

0

o to mi właśnie chodziło że ta tiki taka sie u nas rozwineła w złą stronę ale niechciało mi sie już tego powtarzać bo nieraz to pisałem w trakcie sezonu wgle nasz pressing nie istnieje a obrona jest mijana jak tyczki kiedy ostatnio widzieliście jakis mecz naszego jakiegokolwiek obroncy który był nie do zatrzymania? ( wiem że to niejest wcale łatwe zadanie) ale myśle że od naszych zawodników najlepszych rzeczy powinno sie wymagać

0

cz 2

, to jak z miłośćią czasami kochasz kogoś mocno ale musisz odpuśćić i pozwolic mu odejść znaleść szczęśćie gdzieś indziej niż sie okłamywać że sie wkońcu ułoży wielu porównuje to do xaviego i iniesty , tylko że w czasach gdy oni byli w jego wieku klub nie był na takiej pozycjii na której jest teraz to były suche lata , thiago właściwie takowych nie pamięta ale abstrachując już od tej sprawy uważam że wielu kibiców zbyt jedno wymiarowo patrzy na te sprawe i pochopnie ocenia sytuację i kolejny raz przytocze znany cytat " gdyby nie internet nie wiedziałbym że na świecie jest tylu idiotów" bo każdy ma zakichane prawo wejść , często nie przeczytać artykułu do końca i napisać co klawiatura przyniesie na język błagam was skonczcie z tymi złośliwośćiami w strone thiago bo to jest aż przykre jeszcze dwa miesiące temu szukaliscie dla niego miejsca dla zastępcy Xaviego a dziś go nienawidzicie bo odszedł...

0

Dobra muszę to napisać powiem wam tak ludzie tutaj piszą że judasz i zdrajca? odszedł do realu? nie gadał że kocha klub i go nigdy nie opuśći? nie przypominam sobie nawet takich wypowiedzi ale to że jest zły na klub i że odszedł znaczy że zależało mu żeby grać w naszym klubie ALE GRAĆ a nie siedzieć pokornie na ławce i opowiadać wywiady jak to cudownie jest oglądać kolegów w akcjii nie mówie że tak strasznie mało grał ale myśle że po tylu latach szkolenia sie w naszej szkółce powinien dostać to na co zapracował nie dziwie mu się że nie czekał bo karriera piłkarska jest krótka i trzeba to uszanować i docenić że potrafił z matczynnego klubu iść w świat i go zdobywać i tak zawsze będzie utożsamiany z barceloną , dostalismy za niego dobre pieniądze - a skoro teraz tak wiekszość na niego jedzie że jest taki słaby i zły i że wcale niejest potrzebny barcelonie ( co i tak piszecie z żalu że odszedł) bo gdy grał to kochaliśćie go całym sercem a teraz POOF i z dnia na dzien zapominacie o tym , a przecież nie odszedł do realu madryt :) nie był jeszcze decydującym zawodnikiem widocznie coś w jego grze Barcy nie pasowało wiec , nie grał tyle ile by chciał więc Barca go sprzedała

0

chlopie o czym ty do mnie piszesz nikt Ci nie każe go bluzgać jasne ale jeżeli uważa że klub go źle potraktował to czemu ma to zachowywać dla siebie? żeby co? barca miała lepsza opinie? a daj spokój jesli szkodzili jego karrierze ( bo mogło tak być gdyby został na dłuższą mete ) to co ma powiedzieć grzecznie dziekuje barcelono jesteś najcudowniejszym klubem świata i nigdy mnie źle nie potraktowałaś mimo że inne drużyny w europie by sie zabijały o takiego zawodnika jak ja to nie grałem I WCALE MI TO NIE PRZESZKADZA ŻE NAJLEPSZE LATA KARRIERY MOGŁEM SPEDZIC NA ŁAWCE W CUDOWNEJ BARCELONIE patrząc jak koledzy cieszą sie ze zdobywanych tytułów i goli , błagam Cię on jest dość utalentowany żeby odejść gdzieś indziej i grać nie musi sie oglądać na opinie barcelony bo jego jedna wypowiedz i tak nic nie zmieni

0

raczej o trofeach jakie zdobyli koledzy z drużyny bo pan alexis sie walnie do tego nie przyczynił

0

tfu miałem napisać niejest katalonczykiem sorry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?