Brazylijczycy w Barcelonie – w przeszłości
„Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho… Byli crackami, nie porównuję się z nimi. Chcę zapisać swoje nazwisko w historii Barçy”.
gdzie ten gwiazdor neymar o kórym tak pisaliście:D?
wiele klubów by sie cieszyło z takiego gracza a wy wielcy ekonomiści za dychę liczycie tylko pieniążki...teraz to jest nasz zawodnik i czy wam sie to podoba czy nie musimy go od teraz wspierać jak tylko się da bo jest nasz !!!! a wy jeszcze wybrzydzacie mamy gracza z niesamowitym talentem a wy jeszcze kręcicie nosem , spójrzcie nawet z tej perspektywy ze gdyby przyszedł do realu , i by sie rozwinął to cienko by było w meczach z nami zwłaszcza że nasza obrona by pasowała graczowi takiemu jak neymar :)
co do messipendencii ona jest dobra w sumie tylko dla messiego drużyna niby korzysta na tym ale niewiem jak dla was ale dla mnie w tym sezonie grał tylko leo..sanchez cały sezon walczy z rakiem swojej formy w każdym meczu villa - dla niego już jest za późno i nas opuści wiec o jego sytuacjii nie będe pisał pedro - piłkarz widmo nie gra nic ale grać musi ....jedynie tello jest jeszcze pozytywną postacią naszego napadu , dającą te energię i błysk i zaskoczenie , reasumując grają messi i tello a reszta drużyny nawet nie próbóje ich wspierać w wymierny sposób potrzebne bedzie odświerzenie
thiago to wymiatacz a mówi sie że brazylijska piłka to dno i nie mają pojecia o bronieniu oni sie tam uczą grać czysto a potem wyrastają właśnie takie kocury jak thiago silva
zgadzam się w najważniejszych meczach to raczej nie błyszczał , pojedyncze zagrania, wolny z realem gol z psg i co jeszcze? 2 gole z milanem spoko ale generalnie ja też bym na niego tak winy nie zwalał na niego bo drużyna go wcale nie wspierała w tym sezonie
nie każdy piłkarz działa jak napastnik i nie każdy potrzebuje tej szybkosci 20 kilkolatka....to jest chore teraz piłkarz zbliża sie do 30 i mówią że stary kiedyś ćwiczyli do 40 i było dobrze... ; / niestety piłka robi sie coraz bardziej fizyczna
valdes i tak jest najlepszym bramkarzem barcy ever w dodatku to my go wychowaliśmy możemy być z niego dumni mimo dosłownie paru złych zagrań które przekreśliły możliwośc docenienia go i stawiania go obok najlepszych pozatym ciężko żeby bramkarz był gwiazdą w klubie który gra taką piłke jak nasza
lubię marcelo mimo że gra w realu to moim zdaniem jest dobrym zawodnikiem zawsze mi się podobało że wie jak sie trzeba poruszac po boisku zawsze go wszędzie pełno ptrafi grać w obronie i w ataku generalnie niczego mu nie brakuje szkoda że gra w realu bo myśle żę pasowałby do barcy :) jedynym jego mankamentem są takie chamskie wredne faule ale wszyscy wiemy że to mourinho mu to wpoił u nas byłby innym graczem
racja ja już pod koniec zeszłego sezonu widziałem martina w pierwszym składzie teraz myśle że już chyba czas alvesowi podziękować i jeszcze zarobic na nim jakieś pieniądze niezłe
zgadzam się :) ja szanuje każde zdanie które nawet jeśli mnie nie przekonuje to widze że ktoś ma swoje argumenty które sie jako tako ścierają i widze że ciężko jest rozstrzygnąc to na jedną strone , wtedy wiem że to wartoscowy komentarz uhh uspokoiłeś mnie , widze że jest sens się wypowiadac na tej stronie ,postaram sie na przyszłośc by moje komentarze wnosiły to co trzeba do dyskusjii Pozdro!
i to lubie...lubie jak ktoś ma inne zdanie - pod warunkiem że je poprze sensownie...bo wiesz jak czytałem dziś te lamenty niczym nie uzasadnione to mnie to troche irytowało...sądze że nie powinno byc postawy pt " nie podoba mi sie bo nie i ch&^^" a niestety wiele osób stosuje taktykę najpierw hejtuj potem pytaj , ja staram sie czytac wiele komentarzy zeby miec wiele różnych spojrzen i sobie potem porównuje , bo często można ciekawych rzeczy sie dowiedziec :) szerszy kontekst daje wiekszą szanse na zrozumienie jakiegoś problemu /tematu
nic takiego nie napisałem nie mówie że wszyscy...ale tu ktoś chyba sie czepia do tego że wgle wygłaszam opinię...chodzi mi oto że spora częśc kibiców patrzy zbyt jedno stronnie na pewne sprawy przez co ich pogląd na daną sprawe jest nie-prawdziwy i potem wypisują takie jednozdaniowe komentarze które nic nie wnoszą do dyskusjii jak dziś z abidalem -zarząd z całkowicie zrozumiałych powodów podziękował abidalowi ale chyba nawet nie tyle zarząd co sam trener, w każdym razie nikt niejest ponad klubem a kibice chcą na siłe trzymac zawodnika tylko dlatego że miał raka i żyje dalej? z całym szacunkiem chwała mu za to niech mu sie wiedzie ale w naszym klubie dośc już zrobił a zrobi jeszcze wiecej bo będzie jego częscią , po zakonczeniu kariery - co pokazuje że wcale nie mamy go wnosie....zresztą co ja będe gadał...zaczynam zauważac że komus moja obecnosc zaczyna przeszkadzac na tej stronie...ale musze was rozczarowac jeszcze tu troche zabawie
akurat gdy ja pisze...to jest to sensowne i logiczne , zawsze uargumentowane sensownie przeciwko zastępom przygłupich bezmyślnych gimbo-dzieci niepoprawnych romantyków psychofanów abidala i hejterów loga na koszulkach....pisze prawdę i za to dostaje minusy :)
pan od alvisa mówi że brazylii olewają mecze i jak mają pcuhar brazylii i potem lige to ten pucharowy mecz mają , gdzieś ale za to to niejest ustawiane pod bukacherke jak w europie gdzie masz 10 fawotytów i połowa z nich wtapia w bliżej niewyjaśionych okolicznościach wiec o co sie czepiac brazylijczyków
Mam na myśli, że Neymar nie grał tam przeciwko słabym obrońcom, tylko słabym drużynom. Ogólny poziom tamtejszych zespołów jest słabszy niż w ligach europejskich, wystarczy porównać ostatnie wyniki Klubowych Mistrzów Świata, gdzie poza Chelsea rok temu od lat seryjnie wygrywają kluby z Europy. Tam jest też inna tradycja atakowania niż w Europie. W Brazylii napastnik jest pod protektoratem sędziego. Tak w NBA było kiedyś z Jordanem. W różnych meczach każde porządniejsze dotknięcie Jordana to był faul. - całe sedno
a ja wam powiem że mam w nosie wszystkie tego typu sprawy dopóki prezentujemy dobry poziom sportowo - bez abidala sie obejdzie karawana pojedzie dalej a i swoją drogą nawet jeśli abidal nakrywa wszystkich naszych obronców czapką - to sam jeden obroną nie bedzie i hektarów pola karnego nie obroni , z bramkarzem który chce juz odejsc
0
Brazylijczycy w Barcelonie – w przeszłości
„Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho… Byli crackami, nie porównuję się z nimi. Chcę zapisać swoje nazwisko w historii Barçy”.
gdzie ten gwiazdor neymar o kórym tak pisaliście:D?
0
teraz bilety bedą droższe żeby obejrzeć dwóch takich magików w jednym składzie:D?
0
21 lat :)
0
wiele klubów by sie cieszyło z takiego gracza a wy wielcy ekonomiści za dychę liczycie tylko pieniążki...teraz to jest nasz zawodnik i czy wam sie to podoba czy nie musimy go od teraz wspierać jak tylko się da bo jest nasz !!!! a wy jeszcze wybrzydzacie mamy gracza z niesamowitym talentem a wy jeszcze kręcicie nosem , spójrzcie nawet z tej perspektywy ze gdyby przyszedł do realu , i by sie rozwinął to cienko by było w meczach z nami zwłaszcza że nasza obrona by pasowała graczowi takiemu jak neymar :)
0
jeżeli wybierać z tych dwóch to wole luiza ale nie puszczą go ze względu na gole jakie ostatnio strzelał:P
0
co do messipendencii ona jest dobra w sumie tylko dla messiego drużyna niby korzysta na tym ale niewiem jak dla was ale dla mnie w tym sezonie grał tylko leo..sanchez cały sezon walczy z rakiem swojej formy w każdym meczu villa - dla niego już jest za późno i nas opuści wiec o jego sytuacjii nie będe pisał pedro - piłkarz widmo nie gra nic ale grać musi ....jedynie tello jest jeszcze pozytywną postacią naszego napadu , dającą te energię i błysk i zaskoczenie , reasumując grają messi i tello a reszta drużyny nawet nie próbóje ich wspierać w wymierny sposób potrzebne bedzie odświerzenie
0
thiago to wymiatacz a mówi sie że brazylijska piłka to dno i nie mają pojecia o bronieniu oni sie tam uczą grać czysto a potem wyrastają właśnie takie kocury jak thiago silva
0
zgadzam się w najważniejszych meczach to raczej nie błyszczał , pojedyncze zagrania, wolny z realem gol z psg i co jeszcze? 2 gole z milanem spoko ale generalnie ja też bym na niego tak winy nie zwalał na niego bo drużyna go wcale nie wspierała w tym sezonie
0
piłkarzy któzy chcieli grać w naszym klubie nie brakuje....ale abidal nie dałby nam wcale takiej jakości jak myślicie że dałby...
0
był dla nas wspaniałym graczem i ważną częścią klubu mam nadzieje że będzie mu sie wiodło
0
nie każdy piłkarz działa jak napastnik i nie każdy potrzebuje tej szybkosci 20 kilkolatka....to jest chore teraz piłkarz zbliża sie do 30 i mówią że stary kiedyś ćwiczyli do 40 i było dobrze... ; / niestety piłka robi sie coraz bardziej fizyczna
0
reina był dobry 8 sezonów temu naprawde jarała mnie jego gra wtey
0
ty młodziak, bramkarz to nie napastnik że musi mieć 20 lat żeby biegać jak motorówka....
0
valdes i tak jest najlepszym bramkarzem barcy ever w dodatku to my go wychowaliśmy możemy być z niego dumni mimo dosłownie paru złych zagrań które przekreśliły możliwośc docenienia go i stawiania go obok najlepszych pozatym ciężko żeby bramkarz był gwiazdą w klubie który gra taką piłke jak nasza
0
ta konferencja guardioli była epicka:D!
0
lubię marcelo mimo że gra w realu to moim zdaniem jest dobrym zawodnikiem zawsze mi się podobało że wie jak sie trzeba poruszac po boisku zawsze go wszędzie pełno ptrafi grać w obronie i w ataku generalnie niczego mu nie brakuje szkoda że gra w realu bo myśle żę pasowałby do barcy :) jedynym jego mankamentem są takie chamskie wredne faule ale wszyscy wiemy że to mourinho mu to wpoił u nas byłby innym graczem
0
jego przygoda z barcą zaczeła się pięknie ale w ciągu tych 3 sezonów blado wypadł :(
0
racja ja już pod koniec zeszłego sezonu widziałem martina w pierwszym składzie teraz myśle że już chyba czas alvesowi podziękować i jeszcze zarobic na nim jakieś pieniądze niezłe
0
zgadzam się :) ja szanuje każde zdanie które nawet jeśli mnie nie przekonuje to widze że ktoś ma swoje argumenty które sie jako tako ścierają i widze że ciężko jest rozstrzygnąc to na jedną strone , wtedy wiem że to wartoscowy komentarz uhh uspokoiłeś mnie , widze że jest sens się wypowiadac na tej stronie ,postaram sie na przyszłośc by moje komentarze wnosiły to co trzeba do dyskusjii Pozdro!
0
coś czuje że ta konferencja nam przyniesie trudne wieści
0
i to lubie...lubie jak ktoś ma inne zdanie - pod warunkiem że je poprze sensownie...bo wiesz jak czytałem dziś te lamenty niczym nie uzasadnione to mnie to troche irytowało...sądze że nie powinno byc postawy pt " nie podoba mi sie bo nie i ch&^^" a niestety wiele osób stosuje taktykę najpierw hejtuj potem pytaj , ja staram sie czytac wiele komentarzy zeby miec wiele różnych spojrzen i sobie potem porównuje , bo często można ciekawych rzeczy sie dowiedziec :) szerszy kontekst daje wiekszą szanse na zrozumienie jakiegoś problemu /tematu
0
nic takiego nie napisałem nie mówie że wszyscy...ale tu ktoś chyba sie czepia do tego że wgle wygłaszam opinię...chodzi mi oto że spora częśc kibiców patrzy zbyt jedno stronnie na pewne sprawy przez co ich pogląd na daną sprawe jest nie-prawdziwy i potem wypisują takie jednozdaniowe komentarze które nic nie wnoszą do dyskusjii jak dziś z abidalem -zarząd z całkowicie zrozumiałych powodów podziękował abidalowi ale chyba nawet nie tyle zarząd co sam trener, w każdym razie nikt niejest ponad klubem a kibice chcą na siłe trzymac zawodnika tylko dlatego że miał raka i żyje dalej? z całym szacunkiem chwała mu za to niech mu sie wiedzie ale w naszym klubie dośc już zrobił a zrobi jeszcze wiecej bo będzie jego częscią , po zakonczeniu kariery - co pokazuje że wcale nie mamy go wnosie....zresztą co ja będe gadał...zaczynam zauważac że komus moja obecnosc zaczyna przeszkadzac na tej stronie...ale musze was rozczarowac jeszcze tu troche zabawie
0
akurat gdy ja pisze...to jest to sensowne i logiczne , zawsze uargumentowane sensownie przeciwko zastępom przygłupich bezmyślnych gimbo-dzieci niepoprawnych romantyków psychofanów abidala i hejterów loga na koszulkach....pisze prawdę i za to dostaje minusy :)
0
a co takiego głupiego napisałem filozofie?...
0
coś Ci sie nie podoba? mam takie samo prawo dyskusjii jak ty
0
pan od alvisa mówi że brazylii olewają mecze i jak mają pcuhar brazylii i potem lige to ten pucharowy mecz mają , gdzieś ale za to to niejest ustawiane pod bukacherke jak w europie gdzie masz 10 fawotytów i połowa z nich wtapia w bliżej niewyjaśionych okolicznościach wiec o co sie czepiac brazylijczyków
0
Mam na myśli, że Neymar nie grał tam przeciwko słabym obrońcom, tylko słabym drużynom. Ogólny poziom tamtejszych zespołów jest słabszy niż w ligach europejskich, wystarczy porównać ostatnie wyniki Klubowych Mistrzów Świata, gdzie poza Chelsea rok temu od lat seryjnie wygrywają kluby z Europy. Tam jest też inna tradycja atakowania niż w Europie. W Brazylii napastnik jest pod protektoratem sędziego. Tak w NBA było kiedyś z Jordanem. W różnych meczach każde porządniejsze dotknięcie Jordana to był faul. - całe sedno
0
a ja wam powiem że mam w nosie wszystkie tego typu sprawy dopóki prezentujemy dobry poziom sportowo - bez abidala sie obejdzie karawana pojedzie dalej a i swoją drogą nawet jeśli abidal nakrywa wszystkich naszych obronców czapką - to sam jeden obroną nie bedzie i hektarów pola karnego nie obroni , z bramkarzem który chce juz odejsc
0
lepiej bym tego nie ujął:D cudowna liga angielska:D
0
tak mi sie napisało no xd