Black_Wolf
Dołączył/a: luty 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sparrow101 Lista jest prawie ok.
Czym różni się Juve od Barcy?
Juventusu skład jest podobny do naszego a nawet gorszy.
0
@Sparrow101 To kto jest w tym top 10?!
0
@Szreko Pamiętaj że budżet Barcelony po sezonie większy i przede wszystkim budżet płac dużo mniejszy.
2
@Puyolex Został już zarejestrowany jako gracz Atletico. Oficjalnie!
2
Griezmann w Atleti. Oficjalnie!
2
Falcao w Rayo! Z 6 lat temu nie do pomyślenia.
0
@Elnuum Nigdy nie mów nigdy. Nie wiesz jak to będzie po sezonie.
0
Collado podobno zostaje!
0
@FCB24 Podobno mają obowiązek to raz. A dwa za wypożyczenie dali 10 baniek. Razem wyjdzie 50.
0
@michal26 Chelsea ma jeszcze pół godziny na dopięcie szczegółów bo w Anglii jest godzina do tylu. A w Hiszpanii już okienko się zamknęło więc raczej już jest za późno.
0
Laporta rusza po sezonie po jednego z dwójki Mbappe - Halland.
0
@Marcel99 https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/957539/barcelona-po-messim-messi-po-barcelonie-bog-zmienil-klub
0
@Arkadio90 Ile oni mają lat a ile Fati? Ile lat grają na najwyższym poziomie.
0
Odejście Griezmanna wiele nie zmieni. Atak będzie się opierał przede wszystkim na typowych skrzydłowych.
Depay, Fati, Dembele, Demir, Braithwaite do tego Aguero i może De Jong. Prawda jest taka że szansa na Ligę Mistrzów były małe z czy bez Griezmanna.
Mistrza możemy dalej zdobyć z tym składem.
Powiedzcie mi czym różni się na taki Gnabry, Coman czy też Sane od Fatiego. Niczym!
To nie są napastnicy.
0
@JarekS Powiedzieć o Olmo że to jest napastnik to tak jakbym powiedział że Griezmann to łowca bramek. Olmo jest młodym zawodnikiem. To jest bardziej skrzydłowy. Podobał mi się jak grał na Euro. 5 bramek i 10 asyst za poprzedni sezon nie tak źle.
Transfer Olmo nie byłby zły tylko nie za taką cenę.
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/957539/barcelona-po-messim-messi-po-barcelonie-bog-zmienil-klub
Fajny artykuł
0
@formentera2017 I gdzie jest Sterling? Rezerwowy zawodnik. FDJ - Fernaninho inny typ zawodników. Do tego bardziej by tu pasował Busquets - Rodri.
0
@Bykunn A co takiego ma Netflix. Same niskobudżetowe produkcję. Jeśli mnie coś interesuję to jak zwykle nie mają.
2
@Ratamahatta Jakoś za pierwszej kadencji Laporty nikt nam nie podkupywał zawodników mimo że nie mieli wysokich kontraktów. Po prostu zawodnicy chcieli tu grać. Odchodzili tacy co byli niepotrzebni lub nie chcieli siedzieć na ławie.
0
@ObiektywnyKibic121 Jeśli masz w pakiecie to tak.
0
@BlackAngryMagician To i tak bez znaczenia bo Barca próbuję się ich pozbyć za darmo. Problemem jest pensja. Juve nie da tyle Pjaniciovi jak Barca. Umtiti to samo. Do tego myśli że zgłosi się po niego PSG lub City a jedynie gdzie może teraz grać to West Ham i niżej.
0
@Greenalley Pensja to jedno a bonusy to drugie. Nawet jeśli mieli by mu wypłacić pensję to zaoszczędzą na premiach jeśli Barcelona by coś wygrała. A wątpię że są niskie na takiego Umtitiego.
0
Podobno Lenglet ma iść do Romy na wypożyczenie.
0
@zibiku Jest napisane - "straty były dwa razy większe". Nie spodziewał się że takie cięcia będą konieczne. Potrzebował audytu a wszystkiego nie da się dostać z dnia na dzień.
1
Mówcie co chcecie ale jakoś bardziej podchodzi mi ten Hallanda niż Mbappe. Jeśli miałbym któregoś widzieć w Barcie to tylko Norwega.
Patrząc się na gębę Mbappe to mi się nie dobrze robi.
0
@A_Gomesinho_21 To jest trener który jedzie bardziej na taktyce. Ważna jest u niego defensywa. Dlatego wydaję mi się że sprawdził by się w drużynie takiej jak Atletico.
Z drużyną jak Sevilla też by mógł coś zdobyć. Trafił do Barcelony gdzie ważne obok trofeów jest gra. Jeśli nie ma gry a są trofea to ta krytyka jest cicha.
0
@Yanek Nie ma! Alvesovi oficjalnnie wszyscy liczą 44 trofea. IO ktore teraz zdobył są jego 44 pucharem. Może zdobył jakiś puchar w Brazylii który nie jest uznawany. To tak jakby Trofeum Joana Gampera zaczęli wliczać.
0
@Mocher91 Rozwiązaniem kontaktu? A kto im zapłaci. ????
0
Tak teraz pomyślałem że Messi pobije kolejny rekord wciągu dwóch lat.
Gracz z Największą ilością trofeów.
Na ten moment 38-39. Alves 43.
Nie oszukujmy się we Francji są dwa Puchary, dochodzi mistrz i superpuchar Francji. Nie wspominam o lidze mistrzów. Ale można założyć że po tych dwóch latach będzie miał 46-47 pucharów.
0
Wszyscy już Laporcie wypominają Ibizę. Już człowieka by wyrzucali. Nie widzicie że chłop wie co zrobił ale pojechał żeby się odstresować. Chłop chce zapić smutki i przemyśleć kilka spraw. Każdy czy to Laporta czy Font miał by ten sam problem. Laporta postawił na SuperLige i długoterminowy rozwój. Font może zatrzymał by Messiego ale dzisiaj mielibyśmy umowę z CVC przez kolejne 50 lat. Kwota pożyczki by się spłaciła przez kogoś kadencję a później niech ktoś inny się martwi. Taka prawda.