Blackwidow_KG
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pjanic tylko i wyłącznie 1:1 za Rakiticia. Ani grosza więcej, dość już tych absurdów. Lautaro za Vidala+Semedo+60mln i do nas Emerson bo Vidal zwolni miejsce dla typa spoza UE. Tak to widzę. Todibo chciałbym żeby został a Araujo na wypożyczenie ale tu pewnie marne szanse.
0
Gość jest nie dość że wystarczającym zmiennikiem dla Pique to dwa że silnym pomocnikiem do pomocy, którego tak niby zarząd potrzebuje. Skończy się zaraz na sprzedaniu Todibo za 15mln i kupnie Ndombele za Semedo oraz Umtitiego i do tego jakiegoś średniego stopera za 40mln. Mam nadzieję że to wszystko plotki, chociaż klauzula wykupu dla Schalke za 25mln fikcją nie jest..
2
4-4-2 z Vidalem na lewym skrzydle to bdb ustawienie. Długie piłki Ter Stegena na Vidala napędzały akcje z Eibarem. Na prawej stronie De Jong już mniej ofensywnie żeby asekurować dziurę defensywna po Messim.
6
Busquets Rakitic Vidal, słynna pomoc z meczu na Anfield... Ale zobaczmy jak to wyjdzie
2
@qbuteq taaa, Alba płaczący w przerwie meczu z Liverpoolem najbardziej zapadł mi w pamięci
5
Mecz z Atleti trwał 90min a nie 75 i właśnie w te ostatnie 15min Atleti miało z 4 setki więc gdzie tu niesprawiedliwy wynik...
6
Gość wydaje się być idealnym zmiennikiem dla Arthura, kreatywny z przodu, bardzo ruchliwy, techniczny i umie się utrzymać przy piłce. Vidal moim zdaniem powinien odejść zamiast niego. Gdy Chilijczyk gra mecz od 1.minuty to wcale nie jest aż tak zajebisty w pressingu a z kolei w rozegraniu jest bardzo przeciętny. Rakitic też niby nic nie gra ale jego obecność wpływa na równowagę w środku pola. Ja bym zostawił Alene.
Busquets/Roberto
Arthur/Alena
De Jong/Rakitic
I rozsądnie z minutami dla całej szóstki.
0
Firpo był tragiczny w tym meczu, każda akcja lewa stroną kończyła się jego stratą. Nie zasłużył na więcej niż 3, a bardziej 2.
4
Riqui byłby idealnym uzupełnieniem ławki rezerwowych jako taki łącznik pomocy z atakiem. Dwóch piwotow + Riqui i z przodu tridente.
0
Skrzydłowi nic nie wnoszą do gry, dubluja się tylko z bocznymi obrońcami. Ja bym wrócił do 442 jak rok temu z totenhamem na wyjeździe w grupie.
7
Pomoc bardzo fajna, ciekawe co pokażą Riqui i Alena
4
Miał kilka szans w tym sezonie wchodząc na pozycję Busquetsa żeby udowodnić swoją przydatność ale niczym nie blysnal oprócz jednej asysty do Messiego... Niech idzie dalej w świat gdzie będzie miał skład i zrobi miejsce dla młodych
2
Ale Umtiti nie był powołany na kadrę a na liście na Cartagene go nie ma... Znowu jakiś uraz?
0
@mattinhoziomek jeszcze może zagrać Semedo na pozycji Pique lub De Jong/Busi lub Cuenca/Chumi z rezerw. Możliwe że Todibo wróci na Eibar też...
1
@barteq gdzie można sprawdzić statystyki kto ile biegał?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika