26 grudnia 2013, 09:21
0
Skromne te choinki nie Alves to wogóle nie ma
20 listopada 2013, 17:14
To po zawodach liga mistrzów bez Valdesa. Ale i tak Barca awansowała już więc czekamy na Valdesa. Mamy Pinto
14 listopada 2013, 17:47
Bramkarza i obrońce najpierw a potem drobnostki
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Skromne te choinki nie Alves to wogóle nie ma
0
To po zawodach liga mistrzów bez Valdesa. Ale i tak Barca awansowała już więc czekamy na Valdesa. Mamy Pinto
0
Bramkarza i obrońce najpierw a potem drobnostki
0
Bramkarza i obrońce najpierw a potem drobnostki
0
To po zawodach liga mistrzów bez Valdesa. Ale i tak Barca awansowała już więc czekamy na Valdesa. Mamy Pinto
0
Skromne te choinki nie Alves to wogóle nie ma