Jeśli Kluivert tak powiedział to znaczy, że coś się słabiej orientuje w piłce nożnej niż przypuszczałem ;]. Maradona stał się sławny i zaczął być uznawany za najlepszego dopiero jak miał jakieś 26 czy 27 lat jeśli dobrze kojarzę ;]. IMO Messi już go dawno w tyle pozostawił. Poza tym tak jak napisał carlosss- póki Diego jest trenerem nie wróże im sukcesów ;p.
Jeśli Kluivert tak powiedział to znaczy, że coś się słabiej orientuje w piłce nożnej niż przypuszczałem ;]. Maradona stał się sławny i zaczął być uznawany za najlepszego dopiero jak miał jakieś 26 czy 27 lat jeśli dobrze kojarzę ;]. IMO Messi już go dawno w tyle pozostawił. Poza tym tak jak napisał carlosss- póki Diego jest trenerem nie wróże im sukcesów ;p.
Komentarze
0
patryk
Chyba, że tak. Gdyby emotka jeszcze się w cytowanych słowach zmiesciła to byłoby prościej poznać ;]. Ale nvm.
Co do drugiej części to podpisuję się pod tym każdą kończyną ^_^.
0
patryk
Jeśli Kluivert tak powiedział to znaczy, że coś się słabiej orientuje w piłce nożnej niż przypuszczałem ;]. Maradona stał się sławny i zaczął być uznawany za najlepszego dopiero jak miał jakieś 26 czy 27 lat jeśli dobrze kojarzę ;]. IMO Messi już go dawno w tyle pozostawił. Poza tym tak jak napisał carlosss- póki Diego jest trenerem nie wróże im sukcesów ;p.
0
patryk
Jeśli Kluivert tak powiedział to znaczy, że coś się słabiej orientuje w piłce nożnej niż przypuszczałem ;]. Maradona stał się sławny i zaczął być uznawany za najlepszego dopiero jak miał jakieś 26 czy 27 lat jeśli dobrze kojarzę ;]. IMO Messi już go dawno w tyle pozostawił. Poza tym tak jak napisał carlosss- póki Diego jest trenerem nie wróże im sukcesów ;p.
0
patryk
Chyba, że tak. Gdyby emotka jeszcze się w cytowanych słowach zmiesciła to byłoby prościej poznać ;]. Ale nvm.
Co do drugiej części to podpisuję się pod tym każdą kończyną ^_^.