0

Drodzy koledzy. Najęzdzacie na Mou jakby to on pierwszy zaczal. Wasi pilkarze maja niewyparzone jezyki, zarowno Alves jak i gerard. Nie przypominam sobie by jakikolwiek z pilkarzy Realu tak krytycznie wypowiadał sie o dumie kataloni. Wiecej takich pilkarzy jak Iniesta czy Xavi. Pozdrawiam. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?