0

HaHaHa dlaczego teraz tak wszyscy nie wykrzykuja jak to fajnie ze Hiszpania to Barcelona? :D Widzicie nie rajcujcie sie tak zawsze bo teraz nie zdobedziecie w takim razie zadnego Pucharu w tym sezonie.^^

0

@arashimaT

Dokładnie.Cała prawda.

0

nigdy tego nie zaloze!

0

@Smutek

Kibicuje Hiszpanii od poczatku, ale jak można byc tak zadufanym w swojej ulubionej druzynie? Wg Ciebie Iniesta zagrał swietny mecz? Tak miał przebłyski ale większosc piłek u niego to była strata.... aha i przy akcji z Villa strzelal - nie podawał.A zachowanie Pedro to tylko wiek usprawiedliwia....Pozdro

0

Powinniscie brac z zamknietymi oczyma !!!

0

hmmmmmmm kurcze czemu nie ma tytułu np.Messi bez gola,niesamowity Tevez. ;//

0

Uważam ze zaczynaja sie dla was wlasnie ciezke czasy .... :D

0

"Swoją drogą, ciekawe kiedy się Real po niego Upomni... " o to mi chodzi..... jakies frajerskie doczepianie sie

0

@lukasoon15

Jeśli wierzysz w niusy gazet typu "marca" czy "as" ktore jedynie mogły by taka głupote wymyslic to gratuluje i uciekaj pojechac jeszcze Casillasa za to ze wasza obrona i atak dal dupy w meczu ze Szwajcarami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?