Blancosss
Dołączył/a: czerwiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HaHaHa dlaczego teraz tak wszyscy nie wykrzykuja jak to fajnie ze Hiszpania to Barcelona? :D Widzicie nie rajcujcie sie tak zawsze bo teraz nie zdobedziecie w takim razie zadnego Pucharu w tym sezonie.^^
0
@arashimaT
Dokładnie.Cała prawda.
0
nigdy tego nie zaloze!
0
@Smutek
Kibicuje Hiszpanii od poczatku, ale jak można byc tak zadufanym w swojej ulubionej druzynie? Wg Ciebie Iniesta zagrał swietny mecz? Tak miał przebłyski ale większosc piłek u niego to była strata.... aha i przy akcji z Villa strzelal - nie podawał.A zachowanie Pedro to tylko wiek usprawiedliwia....Pozdro
0
Powinniscie brac z zamknietymi oczyma !!!
0
hmmmmmmm kurcze czemu nie ma tytułu np.Messi bez gola,niesamowity Tevez. ;//
0
Uważam ze zaczynaja sie dla was wlasnie ciezke czasy .... :D
0
"Swoją drogą, ciekawe kiedy się Real po niego Upomni... " o to mi chodzi..... jakies frajerskie doczepianie sie
0
@lukasoon15
Jeśli wierzysz w niusy gazet typu "marca" czy "as" ktore jedynie mogły by taka głupote wymyslic to gratuluje i uciekaj pojechac jeszcze Casillasa za to ze wasza obrona i atak dal dupy w meczu ze Szwajcarami.