0

A na Bojana czasu nie mieli..

0

Pedro na skrzydło a Iniesta w miejsce Keity.

0

Od kilku tygodni gram w FIFE na PSP i Jordi Alba jest w podstawowym składzie Barcy ;p

0

I teraz Mou posadzi w nagrode Ramosa na ławce :)

0

Po prostu: PIĘKNE!

0

1-0 dla Barcy!! Fabregas!!!

0

Zaraz się posypią czerwone dla realu ;p. A Cesc w debiucie zdobędzie 1szy Puchar :).

Visca el Barca

0

Bartek1510

Chyba tak.

0

Błędy sędziego? Brak kartek dla Pepe i brak karnego dla realu. Po za tym KOLEJNA literówka i to w temacie.

0

To zdjęcie wygląda jakby Thiago wydawał rozkazy Pepowi. ;)

0

Nie będzie łatwo - to jest pewne.

0

Diego626

Obok pierwszych 50 masz drugie 50.

0

Pioter77

Arsenal chce cala kwote od razu.

0

Tych 2-ch i jeszcze Rossi to starczy na nowy sezon.

0

A Manchester to ile miał czasu na odpoczynek? Rezerwowi grają a gwiazdy odpoczywają.. Wegner nie wie co mówi.

0

To juniorzy nasi

0

A więc tak Villa strzela bramki...

1

z Rijkardem pewnie ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?