Blaugana
Dołączył/a: sierpień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A na Bojana czasu nie mieli..
0
Pedro na skrzydło a Iniesta w miejsce Keity.
0
Od kilku tygodni gram w FIFE na PSP i Jordi Alba jest w podstawowym składzie Barcy ;p
0
I teraz Mou posadzi w nagrode Ramosa na ławce :)
0
Po prostu: PIĘKNE!
0
1-0 dla Barcy!! Fabregas!!!
0
Zaraz się posypią czerwone dla realu ;p. A Cesc w debiucie zdobędzie 1szy Puchar :).
Visca el Barca
0
Bartek1510
Chyba tak.
0
Błędy sędziego? Brak kartek dla Pepe i brak karnego dla realu. Po za tym KOLEJNA literówka i to w temacie.
0
To zdjęcie wygląda jakby Thiago wydawał rozkazy Pepowi. ;)
0
Nie będzie łatwo - to jest pewne.
0
Diego626
Obok pierwszych 50 masz drugie 50.
0
Pioter77
Arsenal chce cala kwote od razu.
0
Tych 2-ch i jeszcze Rossi to starczy na nowy sezon.
0
A Manchester to ile miał czasu na odpoczynek? Rezerwowi grają a gwiazdy odpoczywają.. Wegner nie wie co mówi.
0
To juniorzy nasi
0
A więc tak Villa strzela bramki...
1
z Rijkardem pewnie ;p