Blaugran14
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
lodz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomysclie co to by bylo, gdyby Suarez ugryzl pepe. haha. 3wojna swiatowa, albo i lepiej
0
Wiesz, ze moze byc selekcjonerem i trenerem klubu? Luis Van gaal
3
ja to z tata smialem sie jak tam ludzie placza i szpakowski placze
2
dostana od holendrow 5:0 :/
1
bol dupki?
1
Czemu my sie nie interesowalismy loewem? Wzielismy trenera, co z roma sobie nie poradzil. to bedzie marionetka jak tata
0
Twoj stary jest z Europy, oni sa z afryki
0
Jak mozna nie widziec slabej Argentyny, tak grajac to ledwo do 1/4 dojdą, jeżeli w ogole dojda, jesteście slepo zapatrzeni w Messiego, jak w boga swojego
0
KamQiX- Ty sie na leczenei udaj, gosciu stwierdza fakty, a Ty do niego idz na rm...
0
Slaby komentarz, na rm gratulują messiemu
0
Jak byś to u buka postawil na allin, to bys byl 1k w plecy
2
No kurde, real go sprzedaje do napoli bo slao gra, a my go teraz kupujemy za 60baniek. no prosze was co to jest kurde, czemu tak jest?
6
Magicy z barcy w kamerunie? haaha
3
Niech strzelaja portugali, ale nie ludzie co maja twarz jak faszysci
1
no to co Ty tu robisz? Wracaj na fioletowa!
1
Ale co wy chcecie? Rewolucje czas zaczac, placzecie, ze cesc sprzedany, ale na jego miejsce przyszedl rakitic, wy byście nic nie sprzedawali, a potem znowu plakali, ze wszystko przegrywamy. Fabregas nie jest jakimś świetnym graczem, 33mln to dobra cena jak za niego. Nie wiem co wam w niej nie pasuje.
7
No i brawo, juz go widze w barcy, oby nie bylo raistowskich zachowan bo kest czarny
1
Ogladam każdy,,,,, doslownie kazdy mecz barcy od lat
1
No i dobrze ze w barcy tak nie strzela, bo by nic nie trafial. Jak jakims słabiakom z daleka nie potrafi strzelac, to co by bylo w barcie. Drugi alves, tylko inne miejsce boiska. niech sie doszlifuje i pogada
1
Czytelniku drogi, piszczek w tym sezonie nie mial ani jednego dobrego meczu, po kontuzji gra bardzo slabo, do tego zaraz 30lat wybije mu na karku, a do barcelony go pchaja? Zdecydowanie lepszym transferem byłby zabaleta.
4
Hahahaha, ale smiechlem. "W barcelonie piszą o piszczku, fani zachwyceni"~~onet. No jakoś nie widzialem ani jednego zachwyconego na tej stronie.
1
Czy myslisz, ze to przez leki, sterydy co bral na wzrost?
1
Niech messi sobie odpocznie, niech go przebadaja, wczoraj znowu wymiotowal, to moze byc poczatek groznej choroby, biedaczek jeszcze umrze. PRZEBADAJCIE GO!
5
Idz dalej graj na konsoli, przeciez to jest 200+ mln, a Ty narzekasz na zarząd.
1
Swietnie, sprzedajemy swietnego cesca i kupujemy jakiegos typa co sie caluje z facetami, SWIETNIE!
1
Beka, nie moge sie przyzwyczaic ze nie ma meczy barcy c:D patrze ze nastepny mecz za 70dni i takie woooooooooooot, myslalem ze blad jakis :P
1
Nie rozumiecie, ze on jest kibicem Barcy, ale nie lubi furbolu atletico typu murowanie i bramki z glow?
1
Ludzie, ogarnijcie sie. To my, czy zespol z Atletico przegral ten mecz? Zachowujecie się jakbyśmy to my to przegrali. Pozostaje gratulowac Realowi La Decimy, a jezeli dokonamy dobrych transferow i Enrique okaze sie dobrym szkoleniowcem, to oni będą gratulowac nam.
1
Bo co? Bo gimbaza najwazniejsza? Daj spokoj, albo Ci matke przerucham.
1
Popatrzcie jak real i atletico gryzą trawe, tego nam brakuje