BlaugranaFC
Dołączył/a: lipiec 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wlaśnie nie potrzebujemy kolejnego ślepca w klubie, już jednego mamy....
0
Weź opanuj dupe z tymi komentami w koncu ktos ci bana da
0
I leo benhacker. Chyba tak sie pisze
0
Fakt. Jeszcze Sneijdera chce
0
Może ter stegen na skrzydło a pedro na bramke?
0
Ha ha ha:D
3
Szakira go goniła z patelnią...
0
Przypadeg? Nie sondze...
0
I JESZCZE PO OKAZYJNEJ CENIE I TAKI PRZYSTOJNY...
0
Jak już ktoś ma "ciepłe" stroje to żelki.Płaczący Ronaldo w tej koszulce.... Trzeba będzie zachować takie zdjęcia dla przyszłych pokoleń.
0
Nooooo podoba mi się taki skład:) Tera wzsyscy wielcy byli piłkarze będą szli do MLS to powstanie bardzo mocna liga.
3
Co chwila wchodze i sprawdzam czy jakieś newsy są o stoperze ale zobaczyłem rudowłosego i jego dziwną minę w MD więc wychodze.
0
Może pedro na bramkę? A i Busquets też skoro tak dobrze się "rzuca i nurkuje"...
0
Z 5 obrońcami zmieniłaby sie nam nieco taktyka ale ta formacja jest mocna
0
Z verthongenem i hummelsem to by krysia mogła podskoczyć:)
0
Napisalem jeszcze jak nie wiedziałem
0
1Skład:
http://www.footballuser.com/1045410/FC_Barcelona
2Skład:
http://www.footballuser.com/1045404/FC_Barcelona
Takie marzenia:)
Tak, gram troche w fife
0
Powinien uprowadzić [Suarez] ich rodziny i grozić że jak nie odwołają kary to zagryzie wszystkich na śmierć
0
Ponoć AS Monaco Chce 90 baniek i ani grosza mniej, ciekawe czy real jest na tyle głupi...
0
Ktoś może mieć ciepło...
2
A na 31. Nasze Orły...
0
Niestety na pewno nie dostanie bo taka popularnośc
1
Crowie?
0
Szkoda że fiorentina nie gra w LM to Może Cuadrado by był