Blown
Dołączył/a: lipiec 2013
Sandomierz
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że nie gra tello i Santos ale mam nadzieje że neymar sie pokaże z dobrej strony.
0
Znaczy chyba na nc+sport
0
Na nc+sport
0
chodzi mi o avatar
0
Jak zrobić zdjęcie
0
Chyba w azji??.
0
Wejdź na meczyki.pl i tam poszukaj mecz
0
Mam nadzieje że tello i santos się spiszą.
0
Bagnack w pierwszym składzie, mam nadzieję że się dobrze spisze.
0
Znaczy da nas i dla fanów barcy
0
Neymar jest gwiazdą dla barcy.
0
każdy ma swój początek
0
to są moje pierwsze komentarze więc nie przyjmijcie mnie zile
0
guardiola nie powinien odchodzić z barcy bo bajer gra tak sobie,a z barsą grał guardiola bardzo dobrze
0
Barca potrzebuje Tiago Silve i Luisa
0
Neymar powinien zagrać 30 min ale zagrał 10 min
0
może go kupią