0

Szkoda że nie gra tello i Santos ale mam nadzieje że neymar sie pokaże z dobrej strony.

0

Znaczy chyba na nc+sport

0

Na nc+sport

0

chodzi mi o avatar

0

Jak zrobić zdjęcie

0

Chyba w azji??.

0

Wejdź na meczyki.pl i tam poszukaj mecz

0

Mam nadzieje że tello i santos się spiszą.

0

Bagnack w pierwszym składzie, mam nadzieję że się dobrze spisze.

0

Znaczy da nas i dla fanów barcy

0

Neymar jest gwiazdą dla barcy.

0

każdy ma swój początek

0

to są moje pierwsze komentarze więc nie przyjmijcie mnie zile

0

guardiola nie powinien odchodzić z barcy bo bajer gra tak sobie,a z barsą grał guardiola bardzo dobrze

0

Barca potrzebuje Tiago Silve i Luisa

0

Neymar powinien zagrać 30 min ale zagrał 10 min

0

może go kupią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?