BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy Masz rację, na szybko pisałem i się pomyliłem. :)
0
Czy bramki takiego Halanda po zmianie klubu sumują się w klasyfikacji złotego buta razem z występami w RB Salzburg?
2
Gdzie tylko mogę chcę uczcić i uhonorować wielkiego sportowca jakim był Kobe. Zapalmy dla niego znicz i podziękujmy za wszystkie zasługi jakie uczynił dla świata Sportu. [*]
2
Głupie pytanie ale nie mogę się nigdzie upewnić. Będą rewanże?
0
@myscooter Mimo to dalej nie rozumiem dlaczego to samo źródło podaję tyle sprzecznych informacji. :/
2
Dopiero co SER pisało że erni zostaje a teraz że to nie będzie Pochettino. A idź Pan.
1
@macio_944 Właśnie sobie oglądam wszystkie odcinki po kolei tak się wciągnąłem.
0
Słuchania to aż mądrze pomiłować.
0
@Szreko mógłbym użyczyć?
0
Czy ma ktoś może jakieś konto na zalukaj z Vip i mógłby użyczyć?
1
@nadciongajoncy Neonet polecam!
7
Zawsze marzyłem żeby reprezentacja Polski grała tak jak Barcelona. No i w końcu doczekałem tych czasów. Dziękuję wspaniałym trenerom.
0
@katalonczyk987 A numery do totka mi podasz? :D
8
Pomimo ostatnich newsów myślę że jednak się dogadają, bo sprawa zaszła już zbyt daleko.
0
@kerouac raczej G jest najbardziej.
0
To było w końcu to spotkanie prezesów czy nie było? ????
0
3300 ludzi dawno tyle nie widziałem. ;O
1
@Terabajt I oby nie został przedłużony.
0
Coś cisza dzisiaj o Neymarze. W sumie może i dobrze.
1
Zostało 20 minut. Ciekawe jak sprawa potoczy się tym razem.
1
Jeszcze tylko brakuje że transfer kwestią godzin.
0
W piątek przed godziną 12 w Paryżu grupa zamaskowanych przestępców porwała zawodnika Paris Saint Germain Neymara Juniora. Nie możemy ustalić tożsamości tych ludzi, ale wiadomym jest, że prezes Bartomeu nie znajdował się wtedy w siedzibie klubu z Katalonii.
0
@NeroTFP przesrane to życie
8
Brakuje mi trochę codziennych podsumowań okienka ze strony pewnego użytkownika. :)
0
Jeśli w trakcie sezonu Valverde zostałby zwolniony to myślicie, że kto mógłby go zastąpić? Wiem, że szanse na to są nikłe, ale tak się zastanawiam.
0
Pudzian czy Burneika?
0
@Avada Kedavra Hobbs i Shaw. 2 sierpnia była premiera.
0
@sonek Władek, Krynica
0
Znacie może jakieś strony gdzie można oglądać lub pobrać nowe filmy? Bo konto Vip na zalukaj jest tylko za Bitcoiny.
0
Znacie jakąś dobrą komedię lub film akcji? Rzadko oglądam filmy, ale dziś jestem przykuty do łóżka i obejrzałbym coś ciekawego. :)