Samą decyzję o odejściu rozumiem. Na jego pozycji jest Casado, de Jong może zostać, Bernal po powrocie do zdrowia też pewnie będzie wyżej w hierarchii. Jeśli Prim czuje, że nie jest talentem pokroju wyżej wspomnianych, to chęć szybkiego zarobku w Arabii też nie dziwi.
Samą decyzję o odejściu rozumiem. Na jego pozycji jest Casado, de Jong może zostać, Bernal po powrocie do zdrowia też pewnie będzie wyżej w hierarchii. Jeśli Prim czuje, że nie jest talentem pokroju wyżej wspomnianych, to chęć szybkiego zarobku w Arabii też nie dziwi.
Komentarze
2
Samą decyzję o odejściu rozumiem. Na jego pozycji jest Casado, de Jong może zostać, Bernal po powrocie do zdrowia też pewnie będzie wyżej w hierarchii. Jeśli Prim czuje, że nie jest talentem pokroju wyżej wspomnianych, to chęć szybkiego zarobku w Arabii też nie dziwi.
2
Samą decyzję o odejściu rozumiem. Na jego pozycji jest Casado, de Jong może zostać, Bernal po powrocie do zdrowia też pewnie będzie wyżej w hierarchii. Jeśli Prim czuje, że nie jest talentem pokroju wyżej wspomnianych, to chęć szybkiego zarobku w Arabii też nie dziwi.