0

@Fan2005 Nie oszukujmy się, my również bardzo psuliśmy rynek. Transfery Neymara, Suareza, Zlatana, Dembele, Coutinho czy Griezmanna to ogromne kwoty. Tylko dwóch pierwszych zdecydowanie było warte tych kwot. Różnica jest jednak taka, że Barcelona zawdzięcza sobie poziom, który osiągnęła. Jedyna niesprawiedliwością są udziały z praw telewizyjnych, ale ludzie wolą oglądać mocne ekipy nie słabe. Barcelony nie stać obecnie też ze względu na beznadziejne rządy poprzednika.

0

@Uukasz_93 No to już mi się mniej podoba. Wykupowanie klubów przez szejków i fundusze moim zdaniem psuje piłkę. Takie City, PSG czy Chelsea nie doszłoby do takiego poziomu bez takich pieniędzy. Gdyby wszystkie kluby miały takie możliwości to walka byłaby równa. W obecnej sytuacji kilka klubów jest na pole position w stosunku do reszty stawki. Już nawet nie chodzi mi o to, że pieniądze są czymś złym, nie wnikam skąd mają je właściciele. Chodzi mi wyłącznie o zaburzenie rywalizacji. Wiele osobow jara się City - zastanówmy się gdzie byli przed obecnymi właścicielami. Nie wypracowali tego poziomu wyłącznie dzięki dobremu zarządzaniu czy świetnym wynikom sportowym.

3

Obejrzałem powtórki z wczorajszego meczu Milanu. Leao piękne wykończenie przy pierwszym trafieniu, no i fenomenalny rajd Theo przy drugim. Trzymam kciuki, żeby w ostatniej kolejce też były 3 pkt. Milan to wielka marka - oby się odbudowała. Tęsknię za silnymi włoskimi zespołami w Champions League. Do tego chciałbym też w niej zobaczyć Arsenal - ale to już niestety będzie ciężej.

0

@czlek Niby czemu ten mecz to był finał?

1

@Kapitan hawk To ostatnie cieszy najbardziej.

0

@Lionel_Messi10 W zasadzie poza odpadnięciem z LM gdzie z Xavim od początku seoznu pewnie by się udało to niewiele się ten sezon różni od poprzedniego. W meczach z mocnymi zespołami w tym sezonie zagraliśmy dużo lepiej niż w zeszłym sezonie z Leo w składzie. Jeden piłkarz nie ma szans uciągnąć Barcy. Z resztą - ligę mistrzów wygrywaliśmy ostatnio mając genialne tridente z przodu. Nie tylko Leo nas ciągnął.

0

@RosjaninBut Według mnie poza klimatem i pięknym miastem nie ma tu co przyciągać Lewego. Bardzo dopiero zaczyna ogarniać burdel, jest na początku drogi. O LM na pewno się nie będzie bić, a o ligę też będzie mega ciężko. Kasy też tutaj nie zarobi tyle ile mógłby gdzieś indziej. Nie spina mi się ten transfer i tyle. Choć jakby doszło do skutku to pewnie byłbym podekscytowany :)

2

@don'T.R.I.P.e Zabójcze kombo. Fatality.

0

@HypeR Ja nie lubię tych klubów właśnie z tego powodu. Przed wielkimi inwestycjami to tylko Liverpool coś znaczył. PSG było w pupie, City dostawało od Groclinu w pucharze UEFA, a Chelsea też wiele nie znaczyła.

0

@taris Czyli brakuje tylko najważniejszego. Wiesz co pisał Romano o zostaniu Messiego w Barcy? 100% ;) Bayern jak go sprzeda to tam, gdzie jest duży pieniądz. Im się nawet opłaca bardziej go trzymać do końca kontraktu.

2

@Emhyr Prawie jak FIFA 2002 World Cup.

0

Ciekawe jak się u nas rozwijał na lewym stoperze. Lenglet i Umtiti i tak w ogóle nie grają.

1

@BART97 Oby tak to się zakończyło.

2

Męcząca i przytłaczająca jest ilość newsów z 4 liter na temat Lewego w Barcy. Póki co nie ma żadnych konkretów. Ja obstawiam, że Barcy i tak nie stać więc znów jest gra Laporty. Gra polega na tym, że udajemy wielkiego gracza. Gracza, którego stać na najlepszych. Grzejemy się w gazetach, później nagle mówimy, że to niebezpieczne dla klubu kontraktować kogoś takiego. Z Haalandem też było setki newsów, a prawie każdy wiedział jak się to potoczy. Tutaj jest większa szansa, ale nadal nikoma. Jeśli Lewy odejdzie to pewnie do jakiegoś PSG. Po co miałby przychodzić do Barcy? To się kupy nie trzyma. Tutaj będzie miał ciężko o mistrzostwo Hiszpanii, a co dopiero pokazanie w LM.

0

@Pablit Na wartość ma długość kontraktu. Memphis ma do 2023 więc nikt tyle nie da.

1

@arsenallondyn0 Tak też ich pamiętam. Później mieli takich snajperów jak Walter Pandiani czy Roy Makaay (gość ma podobną facjatę do Suareza).

1

@football123 Radził bym wziąć mała poprawkę. Spora część w ogóle nie ogląda tego konkursu, nawet nie zna zasad. Także nie ma co uogólniać.

0

@AmigoBlancos Rozczarowanie Ter Stegen i Dest - Niemiec zbyt długo wraca do najwyższej formy, Amerykanin nadal niczego specjalnego nie pokazał do tego masa kontuzji. Pozytywne zaskoczenie go Alba, Luuk i Auba. Alba wciąż może coś dawać, Luuk wiadomo, a Auba mimo słabszych spotkań strzela z dużą regularnością a koszt śmiesznie niski.

2

@doc Rychłego przejścia na emeryturę bo ciężko słuchać tego człowieka. Ciągle się myli i komentuje schematami. Można mieć pewność co powie na dany temat.

1

@gumaz Jajeczniczka na boczku i cebuli, papryką i odrobinę chleba.

0

@arsenallondyn0 Jak sobie radzi Deportivo? To jest drużyna, której bardziej mi brakuje. Jak zaczynałem przygodę z Barceloną, to Deportivo było mocne. Arpirowali do top4.

0

@JarekS Obawiam się, że Real ich bez problemu ogra. Choć mam nadzieję, że się pomylę.

0

@skubi99 Aż podpisze nowy kontrakt z Bayernem, ale przejdzie do jakiegoś PSG.

1

@AlexDark00 Bardzo słuszna uwaga. Co z Lewego, jak my spod pressingu nie będzie potrafili wyjść ta obrona xD

1

@Zoker Generalnie tu się cały czas przewijają bardzo podobne dyskusje i komentarze. Taka swoista pentla.

0

@betonito Vinicius z pierwszego sezonu w Realu? Niech Ferran pogra w Barcy tyle co Brazylijczyk w Realu. Wtedy można to w miarę sensownie porównać.

0

@Bobo25 Ale to nie teraz miał być wykup tylko chyba za rok płatność.

0

@Pilka_jest_okragla Powstał o nim polski film, ale mnie zupełnie nie porwał.

1

@dafik85 Chyba mamy inna definicję dna.

0

@macio_944 Moim pragnieniem jest, aby kontuzje omijały Ansu i on dołożył sporo brakujących goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?