BoguszRM
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Wroclaw
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty pod atletico.
2
A gdzie byl Messi w GD?
0
Bo stal centralnie do bramki i mial lepszy kat.
2
Przestan bo osmieszasz sie.
0
Nie przesadzaj bo Ronaldo gra w tym sezonie bardzo zespolowo a w takim meczu pokazaliby co potrafia. Szkoda ze nie pomysleli o tym z 3 lata temu.
0
3 obroncow z forem oczywiscie?
0
Chlopak ma 13 lat wiec z dzieciakiem nie pogadasz bo co on moze wiedziec skoro zna pilke na podstawie ery Messiego i CR.
1
Ciagle piszecie o karnych Ronaldo a on strzela z akcji...niewiem po co mazac cos z domslu. Pewny mozesz byc tylko trumny. Nwm po co takie obstawianie.
0
Dwa w tabeli matematycznie 1 pkt przewagi.
1
Komentarz usunięty
0
Wasz piekniejszy po meczu Realu i choc jednej bramce Ronaldo dyskusja na 4 tys komentarzy.
0
Komentarz usunięty
0
Ja uwielbiam te wasze tanie porownania i bol tyleczka o Messiego bramki do CR i w kazdym komentarzu pisanie jaki Messi jest lepszy zeby sie dowartosciowac...to wiadoma sprawa jak jestescie lebkami po 15 lat. Obaj sa genialnymi pilkarzami i taka prawda ale co tu pisac jak wy czepiacie sie nawet tego ze Ronaldo mial wiecej kobiet od Messiego i po tym rozliczacie mu kariere.
0
A co to ma do rzeczy? Karny taka prosta sprawa?
0
Messi nie strzela z 5 m do pustaka minimum z 15 metra mjajac po 4 rywali przyczym potem staje sam na srodku obrony i rzadzi defensywa Barcy jak nikt inny. Warto dodac ze Messi nigdy nie zawodzi i kazdy strzal z dystansu wpada do siatki, ach ten Leo. Ponoc sztab chce go wystawic samego przeciwko
PSG bo to fenomen jakiego jeszcze nie bylo.
0
No w komentarzu nie widzialem tej ironi...bronilem Madryckich barw. Zwracam honor. Nie dziw sie ze tak wybuchlem ale sa tu i na innych serwisach ludzie co pisza nie stworzone rzeczy. Pozdrawiam.
0
Musi strzelic 14 bramek w 7 meczach bo Real sie nie odwola. A to przynajmniej dublet na mecz.
0
Ciekawe gdzie byly symulacje w meczu pazdziernikowym? Jestes tak malo inteligentny ze zal patrzec. Zreszta co maja symulacje do wbicia 3 bramek rywalowi? Ogarnij czape chlopcze.
0
W ostatnim czasie to strzelil 5 bramek glowa.
0
Byl na takim poziomie ze dali sobie wbic 7 bramek wiec zastanow sie co piszesz mowiac ze grali na dobrym poziomie. To dlaczego Messi nie wbil jeszcze tych 5 bramek skoro to takie proste? A Lewemu raz w zyciu udal sie dobry mecz i tyle ze raz onim mowil caly Swiat plus gol z karnego choc to tez trzeba umiec. Od tamtej pory gra slabo i nie widze w nim potencjalu chocby D. Costy a co dopiero miano najlepszego napastnika w Europie.
2
Ty chyba cpales? Ronaldo byl bardzo aktywny. Z BBC no ale co moze powiedziec hipokryta z Barcy.
4
No tak strzelic 5 bramek to zaden wyczyn przeciez co 2 lepszy napastnik tak strzela....Messi po meczu z City gra tez srednio albo moze inaczej -) nie wyroznia sie na tle innych znaczaco. Jutro walnie hattricka ze slaba jak i Granada Almeria to napiszesz pewnie jak to super nie zagral a jak Ronaldo strzela 5 bramek to jest zaden wyczyn. Spojrzcie na trzezwo bardziej na tych pilkarzy.
0
Iker czy Bufon byli tez wybitnymi golkiperami i nie dostali a nagle Neuer ma dostac? Bo wygral Mundial czy dlatego ze wysoko gra na 20 metrze pola? Ronaldo zdominowal Swiat bramkami i sezon byl owocny i ZP byla najbardziej sluszna zreszta przewage mial ogromna na Niemcem. A sam Manu nawet byl za Messim wiec oczyms to swiadczy. Niestety Swiat uwielbia napadziorow.
0
Ja tez padam jak czytam posty takich dzieciarow co sie jaraja kazdym prostym zagraniem Messiego.
0
Kluczowy grac koncowych 10 minut to napewno ;)
0
Ameryki nie odkryles....na boisku liczy sie tez cwaniactwo i on z tego korzysta. Tak samo Ramos czy D. Costa leca w kulki zeby wyeliminowac przeciwnika np.
0
A wy juz placzecie o te 5 goli bardziej niz o wyniki druzyny. Jak przystalo na najlepszego pilkarza powinien strzelac 5 bramek raz w sezonie. Od 2 lat Ronaldo byl ponad Messim choc roznicy nie bylo wielkiej ale przemawialo na CR. A jak nie umiesz docenic Ronaldo to widac ile znasz sie na pilce albo kogo tylko widzisz.
0
Krol strzelcow dalej 50 na 50 dla obu panow. Ronaldo wczesniej tez mial chyba z 8 bramek przewagi a do tego meczu byl za plecami.
0
To cofnij sie do czasow Ronaldo z MU i porownaj jego drbling do Messiego gdzie Ronaldo miazdzyl wszystkich drblingiem na skrzydle. Obecnie tego nie robi boma inna role w druzynie. Messi natomiast musi to robic bo nikt inny nie umie zrobic roznicy w Barsie i tu jest wasz problem.
0
Czyli jestes z Barca tylko dla Messiego.