Bojan_95
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
11% to dużo??
0
Czyli zawodnicy Barcelony, wszyscy trenerzy (łącznie z Guardiola, który jako pierwszy na niego zaczął stawiać) i zarząd tez nie zna się na piłce ;) ale całe szczęście, ze polaczki w Polsce w internecie się znajaxd
0
Dani w Barcelonie miał dobre dwa i pół sezonu ;) krótka pamięć
0
Oczywiście, ze wziął;) po jego odbierze poleciała kontra
0
Spójrz najpierw ile miał strat w tym meczu xD oficjalne statystyki pokazują, ze na razie miał jedna stratę xD
0
Zdecydowanie tak;) tutaj na stronie jakoś mega się próbuje umniejszyć Roberto ;) naszczescie wszyscy trenerzy są pewni tego, ze Roberto jest zawodnikiem podstawowej jedenastki i każdy w Barcelonie go docenia łącznie z zarządem, który systematycznie daje mu podwyżki ;)
0
Nie mierz ludzi swoją miara;)
Nie pije takiego syfu
0
Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach
0
Kiedy suarez symulował?
0
Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach :D
1
Roberto w dzisiejszej formie jest zdecydowanie najlepszym PO w historii Barcelony :)
0
A co z jego statystkami jest nie tak? Po każdym meczu ma jedne z lepszych, a w niektórych zawsze króluje jak chociażby prędkość i ilość km przebiegnietych. A co do Roberto to trzeba jeszcze dopisać, ze przeciął mega groźne podanie sam na sam w 45 min;)
0
Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach xd
1
Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach :D
2
Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach xd
0
Roberto znowu mega widoczny w pozytywny sposób na boisku, znowu udział przy bramce bo to po jego odbierze w ciężkiej sytuacji zaczęła się akcja bramkowa a i tak największy hejt na niego xd
0
To jeżeli tylko spaceruje po boisku to jak to możliwe, ze w każdym meczu ma najwiecej km przebiegnietych?
0
Co ten dembele zrobił :/ nie można dawać takich prezentów
0
i co w związku z tym?
1
jedyna rysa na tym forum. A na imię jej Tollusiek
0
a ja bym wolał roberto
0
No tak :) Po co patrzeć na statystki, w których roberto zjada semedo :D
0
Po co ma grać gorszy?
0
No i mu odrzucą;) prawo jest jakie jest i nie można go naginać :)
0
nie śmieszy Cię to tylko rajcuje, że możesz napisać "a nie mówiłem????"
0
Z czego wnioskujesz, że malcom też by nie strzelał? Nie wiesz bo nie gra :) Oczywiście domyślam się, że nie gra bo jest gorszy od Dembele na treningach, ale to nie zmienia faktu, że nigdy się nie dowiemy na 100%:) Podsumowując- masz albo bardzo małego penisa albo jesteś dzieciakiem, który bardzo musi udowodnić jaki to on nie jest mądry bo wiedział od początku, że Francuz da więcej od Brazylijczyka
1
Nie potrzebujesz dużo do szczęścia :D
0
Nie sympatyzuje ani z munirem ani z paco a liczby ma lepsze bo i gra dużo więcej :D sezon, dwa i trzy temu to Munir miał lepsze :D zrozum po prostu to, ze są to piłkarze o baardzo porównywalnym poziomie a Barcelona zamiast celować w młodych powinna według mnie ściągnąć napastnika starszego z doświadczeniem, który jeszcze przez sezon, dwa będzie mógł być zmiennikiem suareza. Trener powinien tez zadbać o to żeby wprowadzać na środek w miedzy czasie kogoś ze szkółki bo w innym wypadku już całkowicie pozbędziemy się tego czegoś co charakteryzowało te drużynę jeszcze kilka sezonów temu ;) To jest oczywiście moje zdanie, Twoje podejrzewam jest takie, ze nikogo w la masii aktualnie ciekawego nie ma i okej ;) ja się może łudzę ponieważ był to jeden z powodów dla których zacząłem kibicować tej drużynie i momentami obawiam się, ze za kilka sezonów nie będzie już niczego z tej drużyny, która kochałem oglądać.
2
Mieć czynny udział jako obrońca przy wszystkich bramkach, strzel prawie gola do tego zaliczyć kilka dobrych odbiorow, ale daj się objechać dwa, trzy razy i dostajesz ocenę 5,5 a w komentarzach jesteś okrzyknięty najgorszym piłkarzem meczu :D
0
Hmm na tej stronie można dowiedzieć się wielu rzeczy np takich, ze w piłce nie najważniejsze są bramki strzelone i stracone xd