0

11% to dużo??

0

Czyli zawodnicy Barcelony, wszyscy trenerzy (łącznie z Guardiola, który jako pierwszy na niego zaczął stawiać) i zarząd tez nie zna się na piłce ;) ale całe szczęście, ze polaczki w Polsce w internecie się znajaxd

0

Dani w Barcelonie miał dobre dwa i pół sezonu ;) krótka pamięć

0

Oczywiście, ze wziął;) po jego odbierze poleciała kontra

0

Spójrz najpierw ile miał strat w tym meczu xD oficjalne statystyki pokazują, ze na razie miał jedna stratę xD

0

Zdecydowanie tak;) tutaj na stronie jakoś mega się próbuje umniejszyć Roberto ;) naszczescie wszyscy trenerzy są pewni tego, ze Roberto jest zawodnikiem podstawowej jedenastki i każdy w Barcelonie go docenia łącznie z zarządem, który systematycznie daje mu podwyżki ;)

0

Nie mierz ludzi swoją miara;)
Nie pije takiego syfu

0

Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach

0

Kiedy suarez symulował?

0

Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach :D

1

Roberto w dzisiejszej formie jest zdecydowanie najlepszym PO w historii Barcelony :)

0

A co z jego statystkami jest nie tak? Po każdym meczu ma jedne z lepszych, a w niektórych zawsze króluje jak chociażby prędkość i ilość km przebiegnietych. A co do Roberto to trzeba jeszcze dopisać, ze przeciął mega groźne podanie sam na sam w 45 min;)

0

Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach xd

1

Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach :D

2

Roberto raz nas uratował w tym meczu, miał mega duży wkład w akcje bramkowa a do tego jest non stop widoczny i to raczej w pozytywnych okolicznościach xd

0

Roberto znowu mega widoczny w pozytywny sposób na boisku, znowu udział przy bramce bo to po jego odbierze w ciężkiej sytuacji zaczęła się akcja bramkowa a i tak największy hejt na niego xd

0

To jeżeli tylko spaceruje po boisku to jak to możliwe, ze w każdym meczu ma najwiecej km przebiegnietych?

0

Co ten dembele zrobił :/ nie można dawać takich prezentów

0

i co w związku z tym?

1

jedyna rysa na tym forum. A na imię jej Tollusiek

0

a ja bym wolał roberto

0

No tak :) Po co patrzeć na statystki, w których roberto zjada semedo :D

0

Po co ma grać gorszy?

0

No i mu odrzucą;) prawo jest jakie jest i nie można go naginać :)

0

nie śmieszy Cię to tylko rajcuje, że możesz napisać "a nie mówiłem????"

0

Z czego wnioskujesz, że malcom też by nie strzelał? Nie wiesz bo nie gra :) Oczywiście domyślam się, że nie gra bo jest gorszy od Dembele na treningach, ale to nie zmienia faktu, że nigdy się nie dowiemy na 100%:) Podsumowując- masz albo bardzo małego penisa albo jesteś dzieciakiem, który bardzo musi udowodnić jaki to on nie jest mądry bo wiedział od początku, że Francuz da więcej od Brazylijczyka

1

Nie potrzebujesz dużo do szczęścia :D

0

Nie sympatyzuje ani z munirem ani z paco a liczby ma lepsze bo i gra dużo więcej :D sezon, dwa i trzy temu to Munir miał lepsze :D zrozum po prostu to, ze są to piłkarze o baardzo porównywalnym poziomie a Barcelona zamiast celować w młodych powinna według mnie ściągnąć napastnika starszego z doświadczeniem, który jeszcze przez sezon, dwa będzie mógł być zmiennikiem suareza. Trener powinien tez zadbać o to żeby wprowadzać na środek w miedzy czasie kogoś ze szkółki bo w innym wypadku już całkowicie pozbędziemy się tego czegoś co charakteryzowało te drużynę jeszcze kilka sezonów temu ;) To jest oczywiście moje zdanie, Twoje podejrzewam jest takie, ze nikogo w la masii aktualnie ciekawego nie ma i okej ;) ja się może łudzę ponieważ był to jeden z powodów dla których zacząłem kibicować tej drużynie i momentami obawiam się, ze za kilka sezonów nie będzie już niczego z tej drużyny, która kochałem oglądać.

2

Mieć czynny udział jako obrońca przy wszystkich bramkach, strzel prawie gola do tego zaliczyć kilka dobrych odbiorow, ale daj się objechać dwa, trzy razy i dostajesz ocenę 5,5 a w komentarzach jesteś okrzyknięty najgorszym piłkarzem meczu :D

0

Hmm na tej stronie można dowiedzieć się wielu rzeczy np takich, ze w piłce nie najważniejsze są bramki strzelone i stracone xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?