BonusBGC
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messiah nikt ? Tej hiszpania byla w pelni przygotowana oczywiscie brazylia wlochy i urugwaj te 4 druzyny sie przygotowywaly do PK pozdro 600
0
Tej to byly podania do najblizszego kolegi to byly podania w ktorych margines bledu byl bliski 0 tak to i ja na lazarskim rejonie z pakolem gramy i mamy 200 % celnych podan pozdro 600
0
Tej ziomek ze wszystkiego da sie podniesc zobacz se co zrobili wlosi na euro w polsce trener wlochow nie mogl skorzystac bodajrze z 4 zawodnikow ktorych ch ial powolac na euro poniewaz byli zamieszani w korupcje i powiazania mafijne i powolal zamiast nich graczy ktorych wgl nie mialo byc na tym turnieju nawet buffon nie wiedzial czy pojedzie bo tez byly podejrzenia ze maczal palce w tym a doszli do finalu wszystko sie da tylko trzeba chciec pozdro 600
0
0
Destro zaprzeczas sam sobie wpierw piszesz tej ze.nie dostaje zadnych minut a potem piszesz ze nie wiesz ile gral to ja cie uswiadomie w lidze 3 mecze od poczatku do konca nie pisz juz komentow bo ci to nie wychodzi spal se lepiej wonsa pozdro 600
0
Macius a umyles raczki tej ? Jak sie rysiek z klanu dowie to bedziesz mial kare wgl nie jestes godzien pisac ze mna bo masz 0 pojecia o tym co piszesz song w formie haha nie rozsmieszaj mnie błaznie i wracaj do lekcji bo pani z maty cie weznie do tablicy tak apropo jak ja mialem 12 lat nie to ty na gowno mowiles papu pozdro 600
0
Tej abidal ma 34 lata.gra na lewym skrzydle w monaco a na skrzydlach trzeba zapieprzac nie gdzie on na mundial tam nie graja ogorki z ligi francuskiej pozdro 600 ps dzieki za minuski cebulaczki
0
Tej dobrze gadasz moze kiedys spalimy wonsa ;) pozdro 600
0
Destro tej ale pieprzysz farmazony sergio jest najlepszym pilkarzem na swojej pozycji na swiecie song moze mu buty czyscic song nie potrafi sie ustawic na boisku przy kontrze sie gubi jak panienka pozdro 600
0
Milo mi ja jestem piotrek pozdro 600
0
Haha tej gonzo warszawiaku i zakało narodu polskiego nie odzywaj sie bo dzieci i ryby glosu nie maja pozdro 600
0
Tej moj wuja wazy 85 kilosow nadaje sie do barcy na obronce? Pozdro 600
0
Tej nie przeklinaj mlody czlowieku bo dostaniesz bana od noostresa a on ma stresa bo nie nosi dresa haha ale fristajl na poczekaniu pozdro 600 zioomek
0
Tej pomocy moja kortnej nie dochodzi juz probujemy tam i tak juz nic nie pomaga eksperementujemy na roznych pozycjach a ona dalej nie moze dojsc do 30 lewla w lolu pozdro 600
0
Sory za bledy ale pisze jednoczesnie z kortnej ale da sie zrozumiec pozdro 600
0
Tej siedze sobie z pakolem przy piwmu i na necie pisza ze plantini chce na euro sprowadzic brazylie i te inne ekipy nie zeby zrobic konkurencujne zawody dla mistrzostw swiata tej co wy o tym myslicie pozdro 600
0
Natall tej nwm czy wiesz ale barca martino gra z kontry juz pare bramek w tym sezonie tak padlo pozdro 600
0
Tej malaga tiki taki i kasztanki wymyslilem nowy track do mojej nowej plyty nie barcy nie da sie podrobic do tego trzeba technicznych zawodnikow tej arsenal prubowal i lipa pozdro 600
0
Tak wbijaj na jutuba i wpisz se bonus bgc elo zioooom pozdro 600
0
Tej jedna wiosna jaskolki nie czyni pozdro 600
0
Tej ja jestem raperem i trenuje mma w mojej dyscyplinie sportu nie wolno brac narkotyki pozdro 600
0
Tej wstalem przedchwila nie wziolem koksy i teraz ide na silke bo chce byc tak napakowany na tej gali mma jak neymar a co do zawodnika meczu tej powiem wam taka lute dobry wybor pozdro 600
0
Tej za duzo hariego portiera pozdro 600
0
Dobra ale amareny sie tez napijemy zawsze jak pale dzojka to popijam amarenka ide spac bo jutro jade do studia nagrywac plyte tej pozdro 600 i dobranoc pchly na noc karaluchy pod poduchy tej
0
Tej trzeba sie umowic na jakas amarene ziomek spalimy wonsa i posluchamy najnowszej plyty evergrenu od peji mam pirata tej tylko nie mow ryskowi nic bo jak sie dowie to mnie zajebie w chuj tej pozdro 600
0
No a jak tej zadnych ciosow ponizej pasa tylko kolowrotek i zasadze takiego luja w uszy zeby ich ogluszyc potem kolowrotek ty tez jestes gosc 1 klasa kibic barcy sluchasz dobrego rapu czego chciec wiecej tej wbijaj do poznania na lazarski rejon spalimy wonsa pozdro 600
0
Tej bo inni sie nie znaja albo maja jakies kompleksy dotyczace bayernu to ze barca z nimi przegrala 7; 0 w dwumeczu to mysla ze ribery jest lepszy od messiego a prawda taka ziomek ze cr 7 i ribery moga czyscic buty messiemu pozdro 600
0
Haha tej a co ronaldo zdobyl w tym roku messi wygral lige wlasnie dzieki jego golom a gole ronaldo byly bezwartosciowe pozdro 600
0
Tej co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie pozdro 600
0
Tej opowiem ci taka lute nie moj trener z trondhaim powiedzial ze messi bedzie mial 7 zlotych pilek a on sie zna na rzeczy a no dzieki za wsparcie wczoraj bylem na frytkach z fanami trzeba mase robic bo w listopadzie mam gale mma pozdro 600 tej