Boros101010
Dołączył/a: sierpień 2010
Inowrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to był chyba najgorszy mecz Barcy pod wodzą Pepa
0
Jak Hercules bedzie tak grac przez cały sezon to bedzie ciekawie ,mam nadzieje ,ze beda w pierwszej 4 a BARCA wygra lige
0
Atlas
brawo widze ,że "zrozumiales" metafore ,jeszcze raz brawo !!!
0
HAH dajcie mi taka fure to przejade kolo Santiago Bernabeu haah
0
Zlatan to jest POMYŁKA 100lecia ,gdyby został SAMU pewnie tydzien temu byśmy grali o SUPER PUCHAR EUROPY i byśmy wygramli .Pozdrawiam Visca el Barca!!!
0
Panowie bym był bardzo wdzięczny gdyby ktoś dal link na ten meczyk pozdrawiam
0
VeB-owcy
0
mateusssz
100% racji BARCA zawsze na I miejscu pozdro VeB-owcy
0
PIENĄDZE niestety
0
constantine16
Ale musze przyznac,ze ty bys mogle negocjowac transfery Cesc był by
juz NASZ heh
0
constantine16
spoko masz racje nie jestem w temacie sorry , ze sie wtrącilem pozdr. Visca el Barca
0
IceMAn jak go puścisz to nie bedzie nauczki. takiego nie daj Bóg na stadion puscic . nieprzepadamza Niemcami ale ich nie obrazam publicznie
0
cule=kultura heh pozdro VeB
0
a jak by przeszedl Ozil do nas to co by go nagle polubil jak Messiego ,czy reszte?
0
rasista to nie kibic
0
Jaka by nie byla wola zarządu i Guardioli to trzeba to uszanowac Oni wiedza co robia.do poki wygrywaja nie mozna im nieczego zarzucic
0
jedna z najgorszych transakcji to wymiana Eto'o na Ibrę mam nadziję, że
to nie bedzie kolejna pomylka
0
może być ciekawie ale nie zapomnijcie ,ze Cesc też był niemal juz z NAMI!!! Uwierze po prezenacji
0
Ja tam nie mogę się doczekać Davida Villi w akcji, wy chyba też