0

to był chyba najgorszy mecz Barcy pod wodzą Pepa

0

Jak Hercules bedzie tak grac przez cały sezon to bedzie ciekawie ,mam nadzieje ,ze beda w pierwszej 4 a BARCA wygra lige

0

Atlas

brawo widze ,że "zrozumiales" metafore ,jeszcze raz brawo !!!

0

HAH dajcie mi taka fure to przejade kolo Santiago Bernabeu haah

0

Zlatan to jest POMYŁKA 100lecia ,gdyby został SAMU pewnie tydzien temu byśmy grali o SUPER PUCHAR EUROPY i byśmy wygramli .Pozdrawiam Visca el Barca!!!

0

Panowie bym był bardzo wdzięczny gdyby ktoś dal link na ten meczyk pozdrawiam

0

VeB-owcy

0

mateusssz

100% racji BARCA zawsze na I miejscu pozdro VeB-owcy

0

PIENĄDZE niestety

0

constantine16

Ale musze przyznac,ze ty bys mogle negocjowac transfery Cesc był by

juz NASZ heh

0

constantine16

spoko masz racje nie jestem w temacie sorry , ze sie wtrącilem pozdr. Visca el Barca

0

IceMAn jak go puścisz to nie bedzie nauczki. takiego nie daj Bóg na stadion puscic . nieprzepadamza Niemcami ale ich nie obrazam publicznie

0

cule=kultura heh pozdro VeB

0

a jak by przeszedl Ozil do nas to co by go nagle polubil jak Messiego ,czy reszte?

0

rasista to nie kibic

0

Jaka by nie byla wola zarządu i Guardioli to trzeba to uszanowac Oni wiedza co robia.do poki wygrywaja nie mozna im nieczego zarzucic

0

jedna z najgorszych transakcji to wymiana Eto'o na Ibrę mam nadziję, że

to nie bedzie kolejna pomylka

0

może być ciekawie ale nie zapomnijcie ,ze Cesc też był niemal juz z NAMI!!! Uwierze po prezenacji

0

Ja tam nie mogę się doczekać Davida Villi w akcji, wy chyba też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?