SinMistico ----> Człowieku, takie przypadki jak Messi zdarzają się w futbolu raz na kilkanaście, a może i kilkadziesiąt lat, więc zastanów się czasem co mówisz ...
A co do Grimaldo, nie widziałem jego gry, ale z tego co słyszałem to ma gość potencjał i warunki na to, żeby być w przyszłości ważnym trybikiem w naszej barcelońskiej maszynie : )
Szanse Neymara na przyjście oceniam na 50/50. Co pewien czas słyszy się różne plotki na temat wpłacenia przez Barcelonę zaliczki na konto Santosu, aby "zaklepać" sobie Neymara. Cóż, ja w to nie wierzę, ale podobno w każdej plotce jest ziarno prawdy. Więc kto wie, może kiedyś doczekamy się takiego duetu w Barcelonie.
Dobry dobry ... Hiszpanie podobno na niego mówią Salamon Bartosz ;dd Poza tym mój imiennik ... Przyznam się bez bicia, że nie widziałem ani jednego meczu w jego wykonaniu, ale skoro Mister uważa, że dobry z niego grajek, to ja jestem w stanie mu zaufać :>
Komentarze
0
Wiadomo, że nikt na ładne oczy nie będzie grał.
0
Tam zaraz zmiażdżyć. W takim meczu najważniejsze są 3 punkty.
Ja będę się cieszył nawet ze skromnego 1:0 : )
0
SinMistico ----> Człowieku, takie przypadki jak Messi zdarzają się w futbolu raz na kilkanaście, a może i kilkadziesiąt lat, więc zastanów się czasem co mówisz ...
A co do Grimaldo, nie widziałem jego gry, ale z tego co słyszałem to ma gość potencjał i warunki na to, żeby być w przyszłości ważnym trybikiem w naszej barcelońskiej maszynie : )
0
Szanse Neymara na przyjście oceniam na 50/50. Co pewien czas słyszy się różne plotki na temat wpłacenia przez Barcelonę zaliczki na konto Santosu, aby "zaklepać" sobie Neymara. Cóż, ja w to nie wierzę, ale podobno w każdej plotce jest ziarno prawdy. Więc kto wie, może kiedyś doczekamy się takiego duetu w Barcelonie.
0
Pedro powinien przywdziać koszulkę z nr 7 : )
0
Myśleć to nie jest zła rzecz ... Ale na tym się kończy ; D
0
Tam zaraz zmiażdżyć. W takim meczu najważniejsze są 3 punkty.
Ja będę się cieszył nawet ze skromnego 1:0 : )
0
Dobry dobry ... Hiszpanie podobno na niego mówią Salamon Bartosz ;dd Poza tym mój imiennik ... Przyznam się bez bicia, że nie widziałem ani jednego meczu w jego wykonaniu, ale skoro Mister uważa, że dobry z niego grajek, to ja jestem w stanie mu zaufać :>
0
Pedro powinien przywdziać koszulkę z nr 7 : )
0
A po wygranej Salomon wyłącza playstation i idzie spać :)