0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Z tego co można zrozumieć po wiadomości żony Coutinho na instagramie to brazylijczykowi urodzi się drugie dziecko! :D

0

Mam pytanie. Polecacie mysz rival 110? Różni się znacząco od rivala 100? A może jest lepsza mysz w tej cenie, myślałem nad logitechem prodigy ale wolę posłuchać jeszcze waszych opinii. ;)

0

Jak myślicie - Legia z taką kadrą awansuje do LM?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To złote pokolenie Belgowie mają od conajmniej 3 turniejów i dalej rozkwita? Ciekawe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przecież Rabiot jeśli przyjdzie to jako zmiennik, a jeśli ma grać w pierwszym składzie to prawdopodobnie kosztem Dembele, a nie Busiego...

0

Lenglet trenował już dziś z drużyną na porannej sesji?

0

Kiedy prezentacja Ronaldo w Juve?

0

Dembele pomoc w obronie zapewnia? Polecam powrót do meczu z Valencią na Camp Nou z tego sezonu.

0

Chciałbym zobaczyć choć raz w tym sezonie taki oto skład w formacji 3-4-3: MAtS - Umtiti - Pique - Lenglet - Alba - Rakitić - Busquets - Dembele - Coutinho - Suarez - Messi.
W obronie mamy taki problem, że jeśli odejdzie Mina to zostajemy z jednym prawonożnym stoperem (Pique) który nie jest szybki. Stąd podjąłbym troszkę ryzyka i wystawił po bokach tej obrony Lengleta i Umtitiego którzy nadąrzaliby za skrzydłowymi, a Pique byłby ostatecznością jeśli piłka przeszłaby przez któregoś z Francuzów. Do tego Pique nie mógłby spuszczać z oka 9-tki rywali, więc dlatego musiałby być bezbłędny. Drugą moją obawą co do tego składu jest Dembele - nie wiem czy nie lepiej byłoby wystawić tam Roberto czy Semedo, ponieważ trójka w obronie napewno będzie potrzebowała pomocy w obronie której Dembele nie zapewnia. Ale prócz tych dwóch rzeczy jestem przekonany, że ten skład (na szczególnie drużyny grające autobusem) byłby do bólu skuteczny. Tylko Valverde musi zaszczepić w piłkarzach jedną rzecz - Bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie. Jeśli każdy z zawodników będzie pracował w pressingu i odbiorze piłki, a nie tak jak Messi truchtał całe spotkanie to będziemy w stanie wygrywać ciężkie mecze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Gdzie jest ten live z prezentacji Lengleta? Nigdzie nie mogę znaleźć...

2

Zagrał.

2

Lenglet właśnie rozpoczął testy medyczne. [fcbarcelona]

0

Wolelibyście Martiala za 100 mln, czy Hazarda za 150?

1

Dzięki bardzo.

0

Ma ktoś link do tego wczorajszego pożegnania Lengleta z kolegami i sztabem?

1

2006/2010 najładniejsze.

0

To już wolałbym Denisa od niego szczerze.

1

Zwolnić jeszcze numer 12. i idealnie. ;)

0

Czyli Ortola godzi się na rolę 3 bramkarza, liczy na odejście Cillessena czy dołączył do pierwszego zespołu żeby odejść?

0

Pena będzie podstawowym, czy Ortola i Varo zostają?

edit. teraz przeczytałem, że Varo wraca z wypożyczenia, a co z Ortolą?

0

A jak stan zdrowia Oriola?

0

A opiszesz grę McGuane'a z poprzedniego sezonu, sprostał oczekiwaniom? Bo miałem co do niego nadzieje, i jak wygląda jego sytuacja teraz? Klub chce go się pozbyć, czy dać szanse?

2

No nie wiem czy Chorwaci nie dopuszczą do bramek ze stałych fragmentów, to co zrobili z Rosją w dogrywce to samobójstwo...

8

W Barcy B jest Morey, poczekać jeszcze rok z Roberto na PO i w następnym sezonie wprowadzać Moreya do pierwszej drużyny.

0

Chorwacja zwycięży, pytanie ile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?