Radość z tego powodu że Enrique będzie naszym nowym trenerem z 1 przyczyny, nie wiem jaki z niego taktyk(nie interesowałem się jego drużynami) ale wiem że ma silny charakter, oraz szacunek u naszych zawodników. Puyol o tym mówił, że to Luis "dzieli i rządzi" czego ewidentnie brakuje u nas w kadrze, takiego kogoś kto nakieruje piłkarzy i da im ultimatum a jednocześnie motywacje do gry. Pozbędzie się wypalonych piłkarzy i sprowadzi utalentowanych nowych, jak to zrobił Pep.
Smutek z powodu końca kariery TATY Martino jako trenera FC Barcelony. Dla mnie to jest wybitny i pracowity trener. Jestem pewien że jeśli miałby porządny skład na każdą pozycje oraz zmienników + co najważniejsze, brak problemów w klubie, ciągłe oskarżenia, kontuzje, nagonki, śmierć bliskich osób dla klubu i zawodników.. Osiągnął by z nami wiele więcej, nie wiem ile, ale więcej. Tata jest ofiarą właśnie tych splotu faktów w naszym klubie, a każdy kto patrzy taktycznie na naszą drużynę na pewno zauważył że nam pomógł, zostawił swoją rysę (albo i więcej?) na tej drużynie.
Mam nadzieje że jutro nam się uda, że Tata zapamięta nasz klub jako 1 mistrzostwo w Europie, mistrzostwo Hiszpanii! A nie jako klub który zgłosił się po niego na rozpoczęty sezon, w którym nie mógł planować transferów a ni uczestniczyć od początku w presezonie a po tym wszystkim odprawił go z kwitkiem. Po tym złym sezonie mogę powiedzieć tylko tyle..
Vamos Barça!
Komentarze
0
8
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/11935593_10153160532807684_5762438208102335688_n.jpg?oh=865948eca78c08a497a02da3ca589cde&oe=566C54EE
0
HD : http://my.mail.ru/inbox/sombathey/video/22/4994.html
0
3
Szefunio i jego wzrok ..
https://vine.co/v/e19awTOdtPF
106
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/11026096_10152939174977684_496425944167721104_n.jpg?oh=cd4dbc6e6d17b79a42c7c2779c79f4ef&oe=55BF861C
14
Utalentowany chłopak, niech ucieka i pokaże na co go stać, niech pokaże że jest od nas. ;)
11
Czuje... radość i smutek.
Radość z tego powodu że Enrique będzie naszym nowym trenerem z 1 przyczyny, nie wiem jaki z niego taktyk(nie interesowałem się jego drużynami) ale wiem że ma silny charakter, oraz szacunek u naszych zawodników. Puyol o tym mówił, że to Luis "dzieli i rządzi" czego ewidentnie brakuje u nas w kadrze, takiego kogoś kto nakieruje piłkarzy i da im ultimatum a jednocześnie motywacje do gry. Pozbędzie się wypalonych piłkarzy i sprowadzi utalentowanych nowych, jak to zrobił Pep.
Smutek z powodu końca kariery TATY Martino jako trenera FC Barcelony. Dla mnie to jest wybitny i pracowity trener. Jestem pewien że jeśli miałby porządny skład na każdą pozycje oraz zmienników + co najważniejsze, brak problemów w klubie, ciągłe oskarżenia, kontuzje, nagonki, śmierć bliskich osób dla klubu i zawodników.. Osiągnął by z nami wiele więcej, nie wiem ile, ale więcej. Tata jest ofiarą właśnie tych splotu faktów w naszym klubie, a każdy kto patrzy taktycznie na naszą drużynę na pewno zauważył że nam pomógł, zostawił swoją rysę (albo i więcej?) na tej drużynie.
Mam nadzieje że jutro nam się uda, że Tata zapamięta nasz klub jako 1 mistrzostwo w Europie, mistrzostwo Hiszpanii! A nie jako klub który zgłosił się po niego na rozpoczęty sezon, w którym nie mógł planować transferów a ni uczestniczyć od początku w presezonie a po tym wszystkim odprawił go z kwitkiem. Po tym złym sezonie mogę powiedzieć tylko tyle..
Vamos Barça!
10
https://vimeo.com/127208608
Ciarki, ciarki, ciarki ...
8
FC Porto vs FC Barcelona [4-4] Deco's Testimonial - Full Highlights