Browaldo
Dołączył/a: listopad 2025
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzieliście jak grał z Atletico w Lidze Mistrzów? To polecam
0
@derus Masz problem rozpoznać język ojczysty? Ty z przedszkola klikasz? Przecinków stawiać nie umiesz a mnie pouczasz?
1
Panowie, nie wiedziałem, że musi być impet, żeby należała się zawsze czerwona. A ten argument, że to nie było intencjonalne? No slaby, bo można podpiąć pod to niemal wszystkie faule na czerwoną.
0
@derus Zastanów się nad sobą, swoim wnioskiem i swoją złośliwością
1
Komentarze pokazują, że tutejsi kibice mają duży problem z obiektywizmem. Silva ma prawo iść tam gdzie chce. Ludzie nie będą się zawsze kłaniać FC Barcelonie bo FC Barcelona. A tak byście chyba chcieli.
0
@replikant Wklej źródło gdzie mówi własnymi ustami o tym marzeniu. Nie przez dziennikarzy.
0
@Rifek Już nie o to chodzi. Ich ciągłe cytowanie pozwala myśleć, że są jacyś nieomylni. Z tego co mi wiadomo to kompetencji formalnych nie mają.
3
Oho, Archivo Var. Wyrocznia nad wyroczniami.
0
@MesQueUnClub_87 Zawsze mnie osłabia ta gadka o najemnikach. Piłkarz zarabia najwięcej do około 37 roku życia. Ma prawo iść tam gdzie dają mu więcej. Ciekawe czy sam całujesz logo własnej firmy.
0
@kajtasbiceps Nie no :D To, że sobie siedzi i się śmieje to akurat ma do tego prawo, znowu nie przesadzaj.
8
Liczby wykręcił niezłe, a że grał różnie? Co z tego? Jakby Barcelona ogłosiła teraz transfer gościa z takimi statystykami klaskalibyście uszami. Puszczał świetne asysty, dobrze bił rożne i wolne. Szkoda, naprawdę szkoda.
0
Wewnętrznie to chciałbym wiedzieć, czy to są Ci sami znawcy, co podpisali Williamsa w Barcelonie rok temu. Oni powinni mieć adnotację przy nazwisku.
0
Dobry napastnik, nawet bardzo ale po lekturze na tvp sport na jego temat wstrzymuje się od głosu.
0
Casado, De Jong, Pedri, Bernal, Gavi, Olmo, Fermin, Yamal, Raphinia, Roony, Rashford, Gordon. Nawet jeśli dwóch odejdzie jak Casado i Roony o czym wszyscy już plotkują to jest to po prostu transfer z czapy.
7
Oni wszyscy są tak wiarygodni jak Ci co mówili, że Nico już jest prawie w Barcy.
5
Flick ma rację! Pomoc jest obsadzona i to silnie. Potrzebny napastnik i obrońca.
0
@Luccas Nunez dobrej reklamy w Liverpoolu sobie nie zrobił.
1
@Eto'o9 R10 Nic dodać, nic ująć. Gol z końcówki meczu na terenie Espanyolu długo zapamiętam. Olmo jest kluczowy i wara od niego.
8
Nagadał się chłop. Analiza iście niesamowita.
5
Konate w życiu. Dobrego sezonu to on nie miał.
2
@kaamil1910 12 na 20 zespołów. Wszystko ok?
0
Kto u nas będzie ładował gole z główki?
9
Tuchel go powołał na MŚ ze średniego Newcastle nie bez powodu chyba.
0
A po co. Olmo, Pedri, Fermin. Bez sensu.
8
Niektórzy tutaj to nawet nie byli przekonani do Kvichy jak grał w Napoli xD
0
Już chyba wszyscy zapomnieli, że Virgili nie znalazł uznania w szeregach Barcy i go wypuścili do Mallorci. Tak bez powodu tego nie zrobili, prawda? Barcelona potrzebuje realnych wzmocnień a nie kolejnych młodych do uzupełnienia składu.
14
@Pedri16Future Nie razem tylko robią plan B :D
0
Biorąc pod uwagę to co się dzieje na rynku, wydaje się to być logiczne. Virgili, Abde, Jackson? Jakaż to alternatywa.
2
@Fog_W_1899 Ale masz problem z Arsenalem. Kota Ci ukradli?
0
@tomek1656 Myślę, że nie powinieneś się zwracać do innych użytkowników w ten sposób. Szanujmy się jednak.