BrzeszczotemPoJajach
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto uważa, że Mourinho bez pomocy sędziów nie wygrałby dwóch pucharów LM? (Porto, Inter)
0
LOL LOL dostał Bana a zjawił się drugi Troll Phenomen który tak samo życia nie ma poza tym potralem ;D
0
Bidny Xavi... największa legenda a zarazem największy narzekający. Wielu narzeka, czyli kto? Kto przegrywa mecz 0:4 i mówi że byliśmy lepsi? :D
2
Xavi murawa była zła Hernadez... złap dystans do tego
6
To samo będzie w meczu z City, jeśli strzelą pierwsi bramkę to strona padnie. Lucho out, Pique drewno, Messiego może lepiej sprzedać i kubić Pogbe, Reusa, Aguero, Kompanego... i wszystkich
6
Nie mam nic do Ciebie ale naucz się czytać. On pisze prawdę, wczoraj hejt był przeogromny gdy Malaga strzeliła bramkę.
10
Pewnie liczysz żeby kaszalota wygrzmociła?
0
Człowiek z kompleksem. Skąd wiesz, że miałem na myśli Ronaldo? Może chodziło mi o mojego kumpla który przez imprezy stracił szansę na dobrą karierę piłkarską, był w szkółce lecha poznań, miał podpisać kontrakt z drugą drużyną a po sezonie już trenować z pierwsza...
2
Nie to co niektórzy, szaleją po imprezach, urodzinach...
4
Pereza na wszystko stać. Poza tym to nie katalońska prasa podała informację o możliwej sprzedaży jako pierwsza
7
Zaraz pewnie się zacznie najazd na Sport lub el confidencial. Przypomnijcie sobie co dla Pereza poza pucharami jest najważniejsze. Kasa i marketing. Podpisze jakąś klauzule, Adidas odpali % z rocznej sprzedaży koszulek i CR pójdzie w świat.
6
Isco tak mało grał?
3
W tym roku Pique już jest najlepszym stoperem na świecie
2
w 100% zgadzam się z Twoją zgodą....
1
Jordi "szybka wrzutka na pałe" Alba
0
ile mu to zajęło?
1
Marcelo
0
Kiedyś w końcu musiałaś
2
Wielu kibiców Barcelony również obchodzi dziś swoje urodziny. I co?
4
Dziś urodziny obchodzi około 19,5 mln osób na świecie. Zróbmy o tym newsy
1
fascynujące
0
Komu kasa by się zwróciła? Skoro klub dostaje mały % ze sprzedaży. Sponsor trzepie kasę.
2
Co roku w 1/8 i 1/4 trafiają im się ogórowate zespoły, Schalke, Apoel... W tym 2015 roku są przeciency. Dobrze, że znowu Schalke w 1/8
0
Zrób wszystkim dobrze i przestań już tutaj komentować. Zlituj się. Umiesz czytać?
1
Messi sam wszystkiego nie wygra
10
Ciekawi mnie swoją drogą dlaczego UEFA nie organizuje kilku meczów w sezonie na zasadzie najmocniejszych Federacji. Na przykład jeden mecz LaLiga vs BPL. Najlepsza drużyna z jednej kontra najlepsi zawodnicy z drugiej. Tu nawet nie chodzi o to kto lepszy by był ale sprawa czysto marketingowa.
W NBA pełno jest takich wydarzeń, skakanie przez samochody, konkursy wsadów, mecze gwiazd etc.
1
Za całokształt
0
18
I dorosły facet w takiej sytuacji się obraża?
0
Powiedzieli też, że gdyby sezon trwał 2 miesiące dłużej wskoczyłby do top3-4...
Jaka szkoda, że jednak sezon nie będzie trwał specjalnie dłużej bo Enrique sobie tak z formą wychodzi.
Są trenerzy którzy od początku sezonu oferują stabilną grę... ale skoro Enrique takową dopiero potrafi zaproponować kilka miesięcy przed końcem sezonu to chyba coś jest nie tak?