0

Kto uważa, że Mourinho bez pomocy sędziów nie wygrałby dwóch pucharów LM? (Porto, Inter)

0

LOL LOL dostał Bana a zjawił się drugi Troll Phenomen który tak samo życia nie ma poza tym potralem ;D

0

Bidny Xavi... największa legenda a zarazem największy narzekający. Wielu narzeka, czyli kto? Kto przegrywa mecz 0:4 i mówi że byliśmy lepsi? :D

2

Xavi murawa była zła Hernadez... złap dystans do tego

6

To samo będzie w meczu z City, jeśli strzelą pierwsi bramkę to strona padnie. Lucho out, Pique drewno, Messiego może lepiej sprzedać i kubić Pogbe, Reusa, Aguero, Kompanego... i wszystkich

6

Nie mam nic do Ciebie ale naucz się czytać. On pisze prawdę, wczoraj hejt był przeogromny gdy Malaga strzeliła bramkę.

10

Pewnie liczysz żeby kaszalota wygrzmociła?

0

Człowiek z kompleksem. Skąd wiesz, że miałem na myśli Ronaldo? Może chodziło mi o mojego kumpla który przez imprezy stracił szansę na dobrą karierę piłkarską, był w szkółce lecha poznań, miał podpisać kontrakt z drugą drużyną a po sezonie już trenować z pierwsza...

2

Nie to co niektórzy, szaleją po imprezach, urodzinach...

4

Pereza na wszystko stać. Poza tym to nie katalońska prasa podała informację o możliwej sprzedaży jako pierwsza

7

Zaraz pewnie się zacznie najazd na Sport lub el confidencial. Przypomnijcie sobie co dla Pereza poza pucharami jest najważniejsze. Kasa i marketing. Podpisze jakąś klauzule, Adidas odpali % z rocznej sprzedaży koszulek i CR pójdzie w świat.

6

Isco tak mało grał?

3

W tym roku Pique już jest najlepszym stoperem na świecie

2

w 100% zgadzam się z Twoją zgodą....

1

Jordi "szybka wrzutka na pałe" Alba

0

ile mu to zajęło?

1

Marcelo

0

Kiedyś w końcu musiałaś

2

Wielu kibiców Barcelony również obchodzi dziś swoje urodziny. I co?

4

Dziś urodziny obchodzi około 19,5 mln osób na świecie. Zróbmy o tym newsy

1

fascynujące

0

Komu kasa by się zwróciła? Skoro klub dostaje mały % ze sprzedaży. Sponsor trzepie kasę.

2

Co roku w 1/8 i 1/4 trafiają im się ogórowate zespoły, Schalke, Apoel... W tym 2015 roku są przeciency. Dobrze, że znowu Schalke w 1/8

0

Zrób wszystkim dobrze i przestań już tutaj komentować. Zlituj się. Umiesz czytać?

1

Messi sam wszystkiego nie wygra

10

Ciekawi mnie swoją drogą dlaczego UEFA nie organizuje kilku meczów w sezonie na zasadzie najmocniejszych Federacji. Na przykład jeden mecz LaLiga vs BPL. Najlepsza drużyna z jednej kontra najlepsi zawodnicy z drugiej. Tu nawet nie chodzi o to kto lepszy by był ale sprawa czysto marketingowa.

W NBA pełno jest takich wydarzeń, skakanie przez samochody, konkursy wsadów, mecze gwiazd etc.

1

Za całokształt

0

18

I dorosły facet w takiej sytuacji się obraża?

0

Powiedzieli też, że gdyby sezon trwał 2 miesiące dłużej wskoczyłby do top3-4...
Jaka szkoda, że jednak sezon nie będzie trwał specjalnie dłużej bo Enrique sobie tak z formą wychodzi.

Są trenerzy którzy od początku sezonu oferują stabilną grę... ale skoro Enrique takową dopiero potrafi zaproponować kilka miesięcy przed końcem sezonu to chyba coś jest nie tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?