0

nikt mi nie odpowie?

0

ej Fabregas to ma jakąś kontuzje?

0

ej macie pożyczyć 2zł do pierwszego hehe ;D przysięgam oddam ;D xD

0

no właśnie! xD

0

Kurwa pojebało was wszystkich

0

po co? ;)) ??!!!!?

0

Daglas kontuzjowany!!!!!!!

0

dobrze że Busquets gra ;)

0

dokładnie ;)

4

Barca na Atleti: Ter Stegen - Dani Alves,
Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Rakitić,
Iniesta - Messi, Suárez, Neymar fajny skład ;)

7

mi jest jego szkoda gdyby nie stracił oka to byłby najlepszym piłkarzem ręcznym ;D

0

aha dobrze wiedzieć ;)

0

i co z tą karą dla Ronaldo?

0

ja bym wolał na bramce ter
Stegena ;D Ale Bravo też dobry ;)

1

ja liczę na całą drużyne że zagra jak kiedyś ;]

0

spokojnie kiedyś będzie najlepszym prawym obrońcą ! widać że ciężko pracuje na treningach ;)

0

żal mi go chłopaki!! Mathieu ?? haha ;)

2

0

tak 5:0 ;D............

0

mam nadzieję że Southampton wygra! Pelle musi walnąć gola miszcz!

0

MANITA dla nas!!!!!! ;)

0

będzie MANITA hehe? XD

0

VeB!! !!!!!!!!!!!!!!!!

0

wypluj te słowa ( Sergio) !!!!

0

musi się sprawdzić!! ;)

0

szkoda że nie ma Fabregasa ;/

8

Bravo- Alves, Bartra, Pique, Alba- Mascherano, Rakitić/Rafinha , Iniesta- Messi, Suarez, Neymar. Budnix 10 ;)

0

Enrique musi wylecieć !! bo bez Messiego będzie jeszcze gorzej ( messi gdyby odszedł )

3

hahahahahaha dobry jesteś..... zanim coś wcześniej napiszesz to pomyśl....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?