Użytkownik zbanowany
31 stycznia 2015, 19:35
0
nikt mi nie odpowie?
31 stycznia 2015, 19:30
ej Fabregas to ma jakąś kontuzje?
31 stycznia 2015, 01:31
ej macie pożyczyć 2zł do pierwszego hehe ;D przysięgam oddam ;D xD
31 stycznia 2015, 01:28
no właśnie! xD
29 stycznia 2015, 19:33
Kurwa pojebało was wszystkich
29 stycznia 2015, 13:37
https://sport.tvp.pl/18640426/wybuch-radosci-bieleckiego-oddalismy-serducha ;D
29 stycznia 2015, 02:40
po co? ;)) ??!!!!?
28 stycznia 2015, 20:07
Daglas kontuzjowany!!!!!!!
28 stycznia 2015, 19:58
dobrze że Busquets gra ;)
28 stycznia 2015, 19:56
dokładnie ;)
28 stycznia 2015, 19:53
4
Barca na Atleti: Ter Stegen - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suárez, Neymar fajny skład ;)
28 stycznia 2015, 14:38
7
mi jest jego szkoda gdyby nie stracił oka to byłby najlepszym piłkarzem ręcznym ;D
25 stycznia 2015, 19:51
aha dobrze wiedzieć ;)
25 stycznia 2015, 19:17
i co z tą karą dla Ronaldo?
24 stycznia 2015, 17:16
ja bym wolał na bramce ter Stegena ;D Ale Bravo też dobry ;)
21 stycznia 2015, 19:20
1
ja liczę na całą drużyne że zagra jak kiedyś ;]
19 stycznia 2015, 15:28
spokojnie kiedyś będzie najlepszym prawym obrońcą ! widać że ciężko pracuje na treningach ;)
11 stycznia 2015, 19:27
żal mi go chłopaki!! Mathieu ?? haha ;)
11 stycznia 2015, 18:30
2
11 stycznia 2015, 18:14
tak 5:0 ;D............
11 stycznia 2015, 18:07
mam nadzieję że Southampton wygra! Pelle musi walnąć gola miszcz!
11 stycznia 2015, 18:04
MANITA dla nas!!!!!! ;)
11 stycznia 2015, 17:57
będzie MANITA hehe? XD
11 stycznia 2015, 17:54
VeB!! !!!!!!!!!!!!!!!!
10 stycznia 2015, 17:51
wypluj te słowa ( Sergio) !!!!
10 stycznia 2015, 17:34
musi się sprawdzić!! ;)
10 stycznia 2015, 16:12
szkoda że nie ma Fabregasa ;/
10 stycznia 2015, 16:10
8
Bravo- Alves, Bartra, Pique, Alba- Mascherano, Rakitić/Rafinha , Iniesta- Messi, Suarez, Neymar. Budnix 10 ;)
6 stycznia 2015, 11:40
Enrique musi wylecieć !! bo bez Messiego będzie jeszcze gorzej ( messi gdyby odszedł )
1 stycznia 2015, 20:35
3
hahahahahaha dobry jesteś..... zanim coś wcześniej napiszesz to pomyśl....
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
nikt mi nie odpowie?
0
ej Fabregas to ma jakąś kontuzje?
0
ej macie pożyczyć 2zł do pierwszego hehe ;D przysięgam oddam ;D xD
0
no właśnie! xD
0
Kurwa pojebało was wszystkich
0
https://sport.tvp.pl/18640426/wybuch-radosci-bieleckiego-oddalismy-serducha ;D
0
po co? ;)) ??!!!!?
0
Daglas kontuzjowany!!!!!!!
0
dobrze że Busquets gra ;)
0
dokładnie ;)
4
Barca na Atleti: Ter Stegen - Dani Alves,
Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Rakitić,
Iniesta - Messi, Suárez, Neymar fajny skład ;)
7
mi jest jego szkoda gdyby nie stracił oka to byłby najlepszym piłkarzem ręcznym ;D
0
aha dobrze wiedzieć ;)
0
i co z tą karą dla Ronaldo?
0
ja bym wolał na bramce ter
Stegena ;D Ale Bravo też dobry ;)
1
ja liczę na całą drużyne że zagra jak kiedyś ;]
0
spokojnie kiedyś będzie najlepszym prawym obrońcą ! widać że ciężko pracuje na treningach ;)
0
żal mi go chłopaki!! Mathieu ?? haha ;)
2
0
tak 5:0 ;D............
0
mam nadzieję że Southampton wygra! Pelle musi walnąć gola miszcz!
0
MANITA dla nas!!!!!! ;)
0
będzie MANITA hehe? XD
0
VeB!! !!!!!!!!!!!!!!!!
0
wypluj te słowa ( Sergio) !!!!
0
musi się sprawdzić!! ;)
0
szkoda że nie ma Fabregasa ;/
8
Bravo- Alves, Bartra, Pique, Alba- Mascherano, Rakitić/Rafinha , Iniesta- Messi, Suarez, Neymar. Budnix 10 ;)
0
Enrique musi wylecieć !! bo bez Messiego będzie jeszcze gorzej ( messi gdyby odszedł )
3
hahahahahaha dobry jesteś..... zanim coś wcześniej napiszesz to pomyśl....