Jak by teraz doszedł np. do Chelsea to by powiedział, że tam są najserdeczniejsi ludzie ... A ja myślę, że zyskaliśmy kasę bo na tym skrzydle może Iniesta grać który wrócił po kontuzji i Henry który się rozkręca.
Jak by teraz doszedł np. do Chelsea to by powiedział, że tam są najserdeczniejsi ludzie ... A ja myślę, że zyskaliśmy kasę bo na tym skrzydle może Iniesta grać który wrócił po kontuzji i Henry który się rozkręca.
Komentarze
0
będzie trudno to wygrać bo za dużo kiwają
0
zaraz zaczyna się druga połowa ... oby bramkowa dla gospodarzy czyli Barcy ;d
0
super tekst. A Busquets jeśli wyjdzie to będzie zaskoczenie, ale może Pep będzie chciał Real tym zaskoczyć ?
0
Na ostatnie 15 lub 10 minut można go wpuścić inaczej nie, żeby mógł zagrać z Villarrealem 90 minut, a nam zbytnio nie pomoże w 90 minut po kontuzji
0
Jak by teraz doszedł np. do Chelsea to by powiedział, że tam są najserdeczniejsi ludzie ... A ja myślę, że zyskaliśmy kasę bo na tym skrzydle może Iniesta grać który wrócił po kontuzji i Henry który się rozkręca.
0
super tekst. A Busquets jeśli wyjdzie to będzie zaskoczenie, ale może Pep będzie chciał Real tym zaskoczyć ?
0
ja bym chciał mecz Barca - Arsenal, bo dużo ludzi uważa, że oni mają lepszą ofensywę. Więc byśmy zobaczyli ;d
0
będzie trudno to wygrać bo za dużo kiwają
0
zaraz zaczyna się druga połowa ... oby bramkowa dla gospodarzy czyli Barcy ;d
0
Jak by teraz doszedł np. do Chelsea to by powiedział, że tam są najserdeczniejsi ludzie ... A ja myślę, że zyskaliśmy kasę bo na tym skrzydle może Iniesta grać który wrócił po kontuzji i Henry który się rozkręca.