O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

będzie trudno to wygrać bo za dużo kiwają

0

zaraz zaczyna się druga połowa ... oby bramkowa dla gospodarzy czyli Barcy ;d

0

super tekst. A Busquets jeśli wyjdzie to będzie zaskoczenie, ale może Pep będzie chciał Real tym zaskoczyć ?

0

Na ostatnie 15 lub 10 minut można go wpuścić inaczej nie, żeby mógł zagrać z Villarrealem 90 minut, a nam zbytnio nie pomoże w 90 minut po kontuzji

0

Jak by teraz doszedł np. do Chelsea to by powiedział, że tam są najserdeczniejsi ludzie ... A ja myślę, że zyskaliśmy kasę bo na tym skrzydle może Iniesta grać który wrócił po kontuzji i Henry który się rozkręca.

Zobacz wszystkie

0

super tekst. A Busquets jeśli wyjdzie to będzie zaskoczenie, ale może Pep będzie chciał Real tym zaskoczyć ?

0

ja bym chciał mecz Barca - Arsenal, bo dużo ludzi uważa, że oni mają lepszą ofensywę. Więc byśmy zobaczyli ;d

0

będzie trudno to wygrać bo za dużo kiwają

0

zaraz zaczyna się druga połowa ... oby bramkowa dla gospodarzy czyli Barcy ;d

0

Jak by teraz doszedł np. do Chelsea to by powiedział, że tam są najserdeczniejsi ludzie ... A ja myślę, że zyskaliśmy kasę bo na tym skrzydle może Iniesta grać który wrócił po kontuzji i Henry który się rozkręca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?