0

Chłopaki z 3W - wszystkie albumy + solówki
Ostr - szczególnie ostatnia płytka zamiata
Małpa
Łona
Wena

i masa masa innych

0

Równie dobrze mogę powiedzieć że twój komentarz też jest niepotrzebny. Napisałem o tym bo JeyHombre o tym wspomniał i właśnie do tego komentarza się odniosłem, nie wiem po co szukasz jakiejś spinki XD

1

Przytaczam wytwórnię bo kolega wyżej o niej wspomniał

0

Mówię ogólnie o step records :))

1

To chyba od niedawna rapu słuchasz skoro masz takie zdanie

Co do step records to serio ciekawa wytwórnia. Same łaki i jakieś gimbograjki, ciężko znaleźć tam coś konkretnego XD

0

Może pokerstars? Na wirtualne monety możesz grać, wystarczy tylko apke pobrać

0

Nie ma ochoty wychodzić z ludźmi, woli się trzymać raczej z boku, unika długich rozmów i jest jakby "nieobecna" jak np. jest jakaś praca w grupie. Do tego mało co ją uszczęśliwia, zlewa większość rzeczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja piję od 2 lat także możesz pisać śmiało

0

Ktoś wie z jakim numerem będzie grał Paco?

0

Pato już kontuzja :v niezły start w nowym klubie

0

No tak bo przecież Sergi nie zasłużył xD

1

Kuchy jaki śmieszek podczas wywiadu xD

1

Bohater XDDDD

2

Raczej nie sprzedaje bo kibice by go na taczkach wywiezli. Lim leje na ten klub, nawet na prezentacje zawodników nie przychodził, do tego budowa stadionu zaniechana. Szrot sprzedany, ale dobrych wzmocnien poza Nanim nie ma. Okienko zaraz się kończy a środek nadal kuleje. Oglądam Valencie od kilku lat i pamiętam jaka była ekstaza po przejęciu klubu przez lima i co z tego mają dziś? Wielkie nic. Już nawet nie wydaje się zainteresowany tym, wycofuje się z interesu. Transfery montoi medrana czy mario suareza mają znów doprowadzić ten klub do topu? Proszę.. Jak będą grać w tym stylu to wciąż będą się bić o środek tabeli i tyle. Zabawa jak kiedyś w Maladze. Do tego trener to znów jakiś eksperyment. Widać ostatnie przygody nic ich nie nauczyły. Kwestia czasu są konflikty i kolejne zwolnienie nieznanego trenra po polowie sezonu. Możesz mieć swoje zdanie, ja mam swoje. Dla mnie ten klub niczego wielkiego nie osiągnie w najbliższym czasie jeśli ta polityka będzie kontynuowana

1

Całkiem dobry mecz? To dlaczego dostali 4 bramki u siebie od las palmas? Z tym klubem jest coraz gorzej i nie widać żeby ktoś w zarządzie się tym przejmowal bo transfery są słabiutkie

@a okej, ślepota. Nie zauwazylem 2 części

0

Quo vadis Valencio? Pierwszy mecz nowego sezonu a wciąż ten sam żenujący poziom prezentują

3

Haahah remis jednak

0

Gameiro wytrzymał presje. Atletico jak zwykle wymęczone 1;0, czyli na nic nowego w tym sezonie nie ma co liczyc

0

Mi ta siadła najbardziej :v

13

Bravo wygrywał rywalizację dzięki swojej grze, a jeśli ter Stegen załatwia sobie miejsce w podstawowej 11 chodząc po biurach, to nie dziwię się że Bravo chce odejść. Powinna decydować forma i postawa na boisku, a nie obiecanki ze strony sterników klubu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mr Robot

2

Gdyby nie te kontuzje to zdjąłbym Arde w przerwie, bo teraz to nie ma co tracić ostatniej zmiany. Turan fatalnie gra. Ani z przodu ani w ofensywie nic nie daje, nawet widoczny nie jest. Jedyne akcje w których rzucił się w oczy to ta nieudana przewrotka i niecelny strzał przed przerwą. Taki Munir chociaż wiatr by robił i cisnął w pressingu, a Arda wydaje się ospały na maksa.

Brawa dla Sevilli i Sampaolego bo już widać efekty jego pracy. Nie dają nam rozgrywać piłki, a i walka o posiadanie nieźle im wychodzi

0

Ox bramka, ale sie dzieje. Kapitalny mecz

0

Ale masakra na początku 2 połowy xd

0

Co za gol.. Brak słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?