0

Rzuć syna z balkonu, będzie piłkarz !

Możecie minusować, śmiało ;)

0

Jak on gra czysto i uczciwie to ja jestem jozin z bazin ;p

0

Alvis pocisnął z krysią ;DDD

0

Idiota jednym słowem, co tu dużo mówić

0

Alvis pocisnął.! :D

0

Pepe powinien grać zawodowo w szachy lub golfa...

0

Dziękujemy panowie, możecie się napić ;D

0

Ale tutaj z wami miło się pisze ;d

0

Coentrao down ;d

0

Sergio powalił Ozila spojrzeniem ;d

0

"Nie dobijaj mnie"

0

Cuenca za cesca ;)

0

Tiago jebnie brame :D

0

Fabregas chyba nie pali... ;DDD

0

Benzema się spompczył

0

Alexis schodzi brawa dla niego, należą sie

0

pl.sport.tv macie mecz..

0

No to panowie wypijmy jeszcze po kielonie, za wynik i za urodziny pepa ;d

0

Gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol !!!!!!!!! Erik Erik Erik Erik.... Hiszpański komentarz

0

Cesc ogol sie bo mi altintopa przypominasz

0

Mou zasłania twarz, jak ja bym taką miał też bym się wstydził... zrozumcie go ;dd

0

Ten komentator jest jedwabisty, gada jak po 3 piwach i ma takie teksty że..."Alvis" hah ;d

0

Dobrze że nie miał pistoletu ;dd

0

ALEŻ ALEŻ MESSi ajaja... haha ;d

0

Pepe wypierdalaj grać w golfa lub szachy idioto..

0

Xavi, Alvis,Xavi, Alvis was też to śmieszy? ;d

0

Ronaldo chce wykorzysać pyuola, nie daj sie ! :D

0

Oby to nie coś poważnego ;c

0

Pepe sie zachowuje jakby gral w siatkówke hah ;d

0

Pepe, Ogień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?