BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzuć syna z balkonu, będzie piłkarz !
Możecie minusować, śmiało ;)
0
Jak on gra czysto i uczciwie to ja jestem jozin z bazin ;p
0
Alvis pocisnął z krysią ;DDD
0
Idiota jednym słowem, co tu dużo mówić
0
Alvis pocisnął.! :D
0
Pepe powinien grać zawodowo w szachy lub golfa...
0
Dziękujemy panowie, możecie się napić ;D
0
Ale tutaj z wami miło się pisze ;d
0
Coentrao down ;d
0
Sergio powalił Ozila spojrzeniem ;d
0
"Nie dobijaj mnie"
0
Cuenca za cesca ;)
0
Tiago jebnie brame :D
0
Fabregas chyba nie pali... ;DDD
0
Benzema się spompczył
0
Alexis schodzi brawa dla niego, należą sie
0
pl.sport.tv macie mecz..
0
No to panowie wypijmy jeszcze po kielonie, za wynik i za urodziny pepa ;d
0
Gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol !!!!!!!!! Erik Erik Erik Erik.... Hiszpański komentarz
0
Cesc ogol sie bo mi altintopa przypominasz
0
Mou zasłania twarz, jak ja bym taką miał też bym się wstydził... zrozumcie go ;dd
0
Ten komentator jest jedwabisty, gada jak po 3 piwach i ma takie teksty że..."Alvis" hah ;d
0
Dobrze że nie miał pistoletu ;dd
0
ALEŻ ALEŻ MESSi ajaja... haha ;d
0
Pepe wypierdalaj grać w golfa lub szachy idioto..
0
Xavi, Alvis,Xavi, Alvis was też to śmieszy? ;d
0
Ronaldo chce wykorzysać pyuola, nie daj sie ! :D
0
Oby to nie coś poważnego ;c
0
Pepe sie zachowuje jakby gral w siatkówke hah ;d
0
Pepe, Ogień