2

jakby alba im teraz załadował to byłoby coś pięknego XDD

3

luuk skorpionem by to zmieścił

4

marcao i po marcale

1

pedri jesteś najpiękniejszy

0

zaraz w dziewiątkę będziemy grać

0

@MateuszJrk flashscore nie zaliczył mu asysty

0

@Vhaeraun zdecydowanie

0

dembele w swoim stylu

0

bardzo przyjemny widok jak wszyscy aktywnie w środku pola pracują przy próbie odbioru

3

mam nadzieje ze w dłuższej perspektywie to potężny araujo i garcia będą tworzyć duet stoperów. maja oni wszystko by świetnie się uzupełniać na boisku

4

ciężko zliczyć który to już raz depay podejmuje złą decyzje decydując się na tak bezsensowne zagranie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?