Bunakoks
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby Messi dogonił Krystynę w rankingu strzelonych goli w LM .
0
Wszyscy cieszymy się że został. I miejmy nadzieję że Claudio też zostanie.
0
Pamiętam jak kilka lat wstecz powiedział że on ma rodzinę do utrzymania i do nas nie przyjdzie za mniejszą kase a teraz odwidzialo się mu ale Barca już go nie chce.
7
0
Każda z tych drużyn nie chce trafić na nas . A my żadnej się nie boimy i każdą przejedziemy.
1
Neymar powinien odpocząć i zacząć podawać do kolegów. Bo na jego kiwi nawet patrzeć ostatnio nie można.
0
Lepiej było by widzieć 12pkt przewagi nad Realem.
0
Frajerstwo to komentować w ten sposób, już po meczu wygraliśmy 3 pkt są jedziemy dalej.
0
Ja po meczu z levante wolałbym Roberto na prawej niż Alvesa .
5
Wiecie co ja tak wszystko widzę i patrzcie wszyscy robią wszystko na naszą niekorzyść sędziowie , sankcjami fify , brudy transferowe , skandale podatkowe. Zawsze Barca ma problemy . Ale my nigdy się nie poddajemy mimo ubogiej ławki zakazom wygraliśmy tryplet fajnie by było wygrać więcej ale patrzcie na MU , Arsenal, Juventus wielkie kluby mimo że w ostatnich latach nic nie osiągają kibice cieszą się z udziału w LM to my powinniśmy nawet nie powiedzieć nic na temat przegranego SPH . Mamy cały sezon emocji ;-) Barca na zawsze w naszych sercach .
5
Wyłączyłem telewizor już się kładę, przytulam sie do żony a tam wibracja na telefonie 1-0 i właśnie czekam na drugą połowę :-)
0
Kocham ten klub ale moje serce wie że SPH niezdobedziemy ;-(
0
Ok LE zrobił dużo w zeszłym sezonie ale w finale wystawić pół składu rezerw. Jeżeli tak ma robić to trzeba nowego trenera.
0
Może teraz czas na zmianę messi zejdzie a wejdzie munir.
0
Teraz wszyscy co gadali na Pedro nie się wa.. :-)
0
masakra :-( ......
0
W końcu :-) jedziemy z nimi .
0
Ja tam lubię Beko miło mieć w domu lodówkę i płytę indukcyjną sponsora swojego ukochanego klubu.
0
Daj email to ci wyślę :-)
0
właśnie mój note 4 posiada grawer na metalowym panelu z okazji wygranej . VeB
Historyczny moment 6.06.2015 r
1
10 sekund !!!!!!!
0
Broni się lepiej bo atakują gorzej proste. A w Hiszpanii bronią dobrze a atakują najlepiej w europie
1
Cudo !!!!!!!! Tylko Messi !!!!!!!!
0
Jeszcze 9 godz do Mistrza...