0

Żeby Messi dogonił Krystynę w rankingu strzelonych goli w LM .

0

Wszyscy cieszymy się że został. I miejmy nadzieję że Claudio też zostanie.

0

Pamiętam jak kilka lat wstecz powiedział że on ma rodzinę do utrzymania i do nas nie przyjdzie za mniejszą kase a teraz odwidzialo się mu ale Barca już go nie chce.

7

0

Każda z tych drużyn nie chce trafić na nas . A my żadnej się nie boimy i każdą przejedziemy.

1

Neymar powinien odpocząć i zacząć podawać do kolegów. Bo na jego kiwi nawet patrzeć ostatnio nie można.

0

Lepiej było by widzieć 12pkt przewagi nad Realem.

0

Frajerstwo to komentować w ten sposób, już po meczu wygraliśmy 3 pkt są jedziemy dalej.

0

Ja po meczu z levante wolałbym Roberto na prawej niż Alvesa .

5

Wiecie co ja tak wszystko widzę i patrzcie wszyscy robią wszystko na naszą niekorzyść sędziowie , sankcjami fify , brudy transferowe , skandale podatkowe. Zawsze Barca ma problemy . Ale my nigdy się nie poddajemy mimo ubogiej ławki zakazom wygraliśmy tryplet fajnie by było wygrać więcej ale patrzcie na MU , Arsenal, Juventus wielkie kluby mimo że w ostatnich latach nic nie osiągają kibice cieszą się z udziału w LM to my powinniśmy nawet nie powiedzieć nic na temat przegranego SPH . Mamy cały sezon emocji ;-) Barca na zawsze w naszych sercach .

5

Wyłączyłem telewizor już się kładę, przytulam sie do żony a tam wibracja na telefonie 1-0 i właśnie czekam na drugą połowę :-)

0

Kocham ten klub ale moje serce wie że SPH niezdobedziemy ;-(

0

Ok LE zrobił dużo w zeszłym sezonie ale w finale wystawić pół składu rezerw. Jeżeli tak ma robić to trzeba nowego trenera.

0

Może teraz czas na zmianę messi zejdzie a wejdzie munir.

0

Teraz wszyscy co gadali na Pedro nie się wa.. :-)

0

masakra :-( ......

0

W końcu :-) jedziemy z nimi .

0

Ja tam lubię Beko miło mieć w domu lodówkę i płytę indukcyjną sponsora swojego ukochanego klubu.

0

Daj email to ci wyślę :-)

0

właśnie mój note 4 posiada grawer na metalowym panelu z okazji wygranej . VeB
Historyczny moment 6.06.2015 r

1

10 sekund !!!!!!!

0

Broni się lepiej bo atakują gorzej proste. A w Hiszpanii bronią dobrze a atakują najlepiej w europie

1

Cudo !!!!!!!! Tylko Messi !!!!!!!!

0

Jeszcze 9 godz do Mistrza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?