Ogarnij się to jest football a nie bierki.Brak szacunku bo co??? Bo pokazują piękno piłki nożnej jakimi są sztuczki piłkarskie i nietuzinkowe zagrania????Tego oczekują kibice!!!!!
Ogarnij się to jest football a nie bierki.Brak szacunku bo co??? Bo pokazują piękno piłki nożnej jakimi są sztuczki piłkarskie i nietuzinkowe zagrania????Tego oczekują kibice!!!!!
Takiego ścierwa co dzisiaj za przeproszeniem to jeszcze nie widziałem. Obrona na wakacjach jest ewidentnie. Panowie nie oszukujmy się jak my dzisiaj jeden punkt wywieziemy to będzie cud.
Komentarze
0
Niech zdejmie tego Gomesa bo jego oglądać się nie da!!!!
0
Hm..... totalny piach dzisiaj ,a przed chwila można było zamknąć mecz na 3:1 ale no cóż każdy ma słabszy dzień.
1
Ogarnij się to jest football a nie bierki.Brak szacunku bo co??? Bo pokazują piękno piłki nożnej jakimi są sztuczki piłkarskie i nietuzinkowe zagrania????Tego oczekują kibice!!!!!
0
Lol to zmień dyscypline :)
0
I co dumna jesteś z siebie ???Bo moim zdaniem nie ma czym się chwalić.
1
Ogarnij się to jest football a nie bierki.Brak szacunku bo co??? Bo pokazują piękno piłki nożnej jakimi są sztuczki piłkarskie i nietuzinkowe zagrania????Tego oczekują kibice!!!!!
0
I co dumna jesteś z siebie ???Bo moim zdaniem nie ma czym się chwalić.
0
Słyszałem nie dawno że Levante miało miny przestraszone, jakoś w meczu tego nie widać niestety. Narazie cieszmy się że nie przegrywamy.
0
Takiego ścierwa co dzisiaj za przeproszeniem to jeszcze nie widziałem. Obrona na wakacjach jest ewidentnie. Panowie nie oszukujmy się jak my dzisiaj jeden punkt wywieziemy to będzie cud.
0
Nie zapomnij że tam graliśmy cały mecz z przewagą jednego zawodnika.