BusiPrzecinak
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ZA TAKIE SYMULKI KLUB POWINIEN UKARAĆ TYCH "ZAWODNIKÓW" A NA TEGO NEYMAR TO JUŻ PATRZEĆ NIE MOGĘ
1
Neymar dziś robił tak dziecinne błędy ze glowa mala Suarez znowu piach to potegi szkoda to komentowac. Zasluzenie odpadamy.
1
Zachował sie jak gwiazdeczka, jak dziecko. Mowie to z bolem ale musi teraz za to zaplacic. Niech sie oduczy gwiazdorzenia bo tylko nas oslabia.
1
Widze ze na tej stronce zero obiektywizmu tylko jedna słuszna racja :/
2
Jezu ludzie nie ma co na siłe bronić Pique. Zachował sie jak pajac ale to juz normalne. Niech se go w Realu cisna. Moim zdaniem nie powinno sie reagować na jego wypowiedzi
0
Tak odrazu kazdego wychowanka niech odkupują... Posprzedawali ich za marne grosze to teraz mają.