31 stycznia 2014, 10:34
0
Zgadzam sie:)
15 września 2013, 22:20
Uwielbiam go!!!
24 maja 2013, 14:58
Taaaak racja... ja bym kupila
17 maja 2013, 20:12
Racja:)
15 maja 2013, 16:10
Ile moze kosztowac bilet?
30 marca 2013, 19:54
Nie widze meczu przed soba wiec mam pytanie: czy az taka zla ta obrona?
30 marca 2013, 19:33
Villa - Debica Messi byl i dal iniescie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Zgadzam sie:)
0
Uwielbiam go!!!
0
Taaaak racja... ja bym kupila
0
Racja:)
0
Ile moze kosztowac bilet?
0
Racja:)
0
Zgadzam sie:)
0
Nie widze meczu przed soba wiec mam pytanie: czy az taka zla ta obrona?
0
Villa - Debica
Messi byl i dal iniescie
0
Taaaak racja... ja bym kupila