CMP

0

Guardiola szuka wzomocnien.

CMP

0

Maicon jast tak samo dobry w ofensywie jak nasz alves, za to w defensywie lepszy od naszego zawodnika dlatego ma miejsce w reprezentacj kosztem alvesa.

CMP

0

Maicon jast tak samo dobry w ofensywie jak nasz alves, za to w defensywie lepszy od naszego zawodnika dlatego ma miejsce w reprezentacj kosztem alvesa.

CMP

0

Kunszt henryka

http://pl.



http://pl.


Dlaczego dla nas tak nie gra??

CMP

0

Ale tu nikt nie karze mu byc krolem strzelcow. Od tego sa srodkowi napastnicy. On ma wnosic do zespolu jakosc gry. Zarabia najwiecej a nie wyroznia sie od innych.

On jest wychowankiem monaco gdzie GRAŁ NA SKRZYDLE. To jestbyla jego nominalna pozycja. Po 7 latach nie zapomina sie jak sie powinno grac na skrzydle.

Arsenal to nie klub pokroju najlepszych europejskich klubow.

Co do mojej pisowni-mam dysleksje. Prosze o wyrozumialosc ;)

CMP

0

Prostszy? Wg mnie prosty futbol polega wylacznie na atakowaniu, a sevilla nie tylko atakuje ale i swietnie broni. Mam nadzieje ze nie szuka wymowek w przypadku ewentualnych porazek.

CMP

0

Ja od poczatku bylem przeciw jego transferowi. Lewa strona jest jak najbardziej jego bo grał na skrzydle od poczatku swej kariery, dopiero w arsenalu stał sie graczem na szpicy. To nie wina trenera ze slabo gra tylko jego samego. On nigdy nie grał dobrze w wielkich klubach(barca, juve) i to jest jego problem. Niech nie zwala winy na nikogo tylko bierze sie do pracy. Na boisku wcale sie nie stara. Jak tak dalej bedzie gral to wylonduje w PSG.

CMP

0

Ja widziałem go w kilku spotkaniach i moge powiedziec ze bedzie jeszcze lepszy od fabregasa. Jeśli oczywiscie dalej bedzie sie rozwijal.

CMP

0

Daj boze aby kupili to drewno :))

CMP

0

Sporting

CMP

0

Barcelona bedzie tego zalowac

CMP

0

Jeśli przechodzi do juventusu to coś znaczy ze nie jest byle kim. Jakby był przecietnym graczem to napewno by włoski potentat go nie kupił. Juve stać na karzdego, szkułke też maja znakomitą to skoro ściągają reprezentanta młodzierzowki to cos jest na rzeczy.

CMP

0

Najłatwiejsza z grup, tylko wychodzic.

CMP

0

Scholes to napewno lepszy piłkarz od lamparda. Gdyby nie zrezygnował z gry reprezentacji narodowej to lampsa by tam nie było ;)

Porównywanie tego zawodnika nie ma sensu z xavim czy iniesytą bo to inna liga inne realia. Zawodników jak anglik trzeba szanowac bo jest wierny dla swego klubu. Mam nadzieje ze iniesta i xavi też kiedys beda mogli sie z nim rownac.

CMP

0

Nalezy wygrac 1 mecz. Karzdy klub jak laduje duzo kasy to oczekuje sukcesow ;)

CMP

0

Menu nie jest ograne wiec przegralo. Zenit jest dobry ale bez przesady. Maja znakomitego trenera ale ich zawodnicy sa przecietni.

Real i Juve powinni wyjsc bez problemu(jesli nie bedzie kontuzji).

CMP

0

Niech nie nażeka i tak mamy najłatwiejszą grupę więc możemy przycisnąć w lidze.

CMP

0

Trafi do młodzików a potem wypożyczą go. Falque to niewątpliwie najwiekszy talent młodzików z barcy ale mało kto daje rady sobie w juventusie więc nie wiem czego chłopak szuka w tym klubie? To nie te juve co pare lat temu ale i tak to za wysokie progi jak dla niego. W manu miałby większe szanse na zaistnienie a ajax to najlepsze miejsce dla niego. Juventus ma przepych w ataku i skrzydłach. Szkółka też nie jest gorsza od ajaxu czy bocy i barcy. Nie rozumiem po co tam hiszpanie. Juventus spada na psy i raczej w najbliższym czasie nie zdominuje europy ;)

CMP

0

Sprzedać henrego(bo eto zostaje) wypalonego gracza pierwszemu co da 10mln(więcej nie jest wart bo jak sie nie gra pod niego to nie istnieje) i kupić skrzydłowego. Ja osobiście sciagna bym ljunberga bo jest za darmo :)

CMP

0

jest slaby i tyle.. swoje lata swietnosci ma juz za soba.

CMP

0

co jest?

CMP

0

Zawodnicy jacy przyszli do barcy sa wlasciwi. Teraz czas na ogranie rok-dwa lata w barcelonie. Nie wiem czemu ale gwiazdy jak przychodza do barcy to przychodza wylaczne dla kasy, nic ich nie łaczy i rozbijaja zespol jak henry:(

CMP

0

Lepiej wybrać slabszych przeciwników, bo z mocnymi raczej nie poradzimy bo zespół jest jeszcze nieograny.

CMP

0

Kubala

mmm... a wiec uwazasz ze liga hiszpanska dominuje nad angielska... ja sie z tym nie zgodze nigdy, ale kazdy ma wlasne zdanie.

pozdro

CMP

0

nikt wazny

Ja piszę o ligach a nie pucharze. Real i Barca to zawsze elita klubowa w europie ale co mają 2 drużyny to sile ligi wytłumacz mi to. Porównując puchary to ajax to lepszy klub od barcelony co nie? A liga holenderska to elita wśród europejskich lig zaraz za hiszpanami xD

CMP

0

@nikt wazny

wlochy i anglia

CMP

0

Pisze o poziomie sportowym a nie finansowym, polskim druzynom brakuje pieniedzy. Zobacz rosja niby nigdy nie byli na szczycie a odkat maja prawdziwych sponsorow to wygrywają tak samo jak i w turcji. Liczy sie kasa. Polacy maja potencjal nie gorszy od hiszpanopw(reprezentacja mlodziezowa) ale w lidze brakuje konkurencj i zawodnikow swiatowego formatu( Ź) BO ONI GRAJA WYWŁACZNIE DLA PIENIEDZY. Pojdzie taki mlodzik jeden z drugim do wisly czy legi i przeciw komu maja grac? Popadaja w przecientnosc.

CMP

0

Kubala

No nie dokonca ale byla sredniej klasy liga . 15 lat temu.

CMP

0

Barca zawsze chce zwyciezac-wiec podeszla serio do spotkania ;) Przegrala zamiast sie z tym pogodzic to szukacie dziwnych usprawiedliwien. Polska liga jest na poziomie ukrainskiej-jaki narod taka liga.

CMP

0

Nie obrażajcie Polskiej ligi i tyle ;)

Hiszzpańska też była do d..y a teraz jest porownywalna z angielska i wloska liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?