Real zagrał tak, jak zagrała Mallorca. Jak przeciwnik nie stawia żadnej poprzeczki, a nawet głupiego oporu, to co w tym dziwnego, że Real w pewnym momencie spuścił z tonu i po prostu klepał, strzelając pięć bramek? Wydaje wam się, że Real jest bez formy, bo nie rozegrał wielkiego meczu. Nie da się rozegrać wielkiego meczu z leżącym przeciwnikiem, który co jakiś czas podnosi głowę, żeby sprawdzić, czy jeszcze żyje, czy już jest w niebie.
Dajcie spokój, nie każda drużyna może sobie pozwolić na manitę, na trudnym terenie, nie wkładając w to zbytniego wysiłku. Nie próbujcie szukać problemów. Najważniejsza jest skuteczność, bo bez niej, to nawet cuda wianki na boisku nie pomogą.
Komentarze
0
0
Strata czasu ;)
0
RVP ależ to zrobił :)
0
http://p.twimg.com/AthV_7JCEAEbwUh.jpg:large
0
lukinxt : Bo Ty akurat gimbusie wiesz że to prawda , gówwnoo wiesz ;)
0
Takie Bilbao to by nawet Legia ograła
0
Grają bez przeciwnika :D
0
Real zagrał tak, jak zagrała Mallorca. Jak przeciwnik nie stawia żadnej poprzeczki, a nawet głupiego oporu, to co w tym dziwnego, że Real w pewnym momencie spuścił z tonu i po prostu klepał, strzelając pięć bramek? Wydaje wam się, że Real jest bez formy, bo nie rozegrał wielkiego meczu. Nie da się rozegrać wielkiego meczu z leżącym przeciwnikiem, który co jakiś czas podnosi głowę, żeby sprawdzić, czy jeszcze żyje, czy już jest w niebie.
Dajcie spokój, nie każda drużyna może sobie pozwolić na manitę, na trudnym terenie, nie wkładając w to zbytniego wysiłku. Nie próbujcie szukać problemów. Najważniejsza jest skuteczność, bo bez niej, to nawet cuda wianki na boisku nie pomogą.
0
fitsovaty, : jak nie wiesz o co chodziło z tym wzorem na boku głowy , to się nie udzielaj . :P
0
Z pozdrowieniami dla kibiców Barcelony, którzy wczoraj wyśmiewali Real Madryt. ;** hehe