CROzil
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
śmieszny artykuł, to że barca klepie miedzy Pique a Puyolem a wy sie podniecacie posiadaniem piłki to nie znaczy że macie wiecej z gry
0
to powinno zmotywować władze Borussi do sprowadzenia jakiejs perełki żeby być bardziej konkurencyjny do bayernu, bo sądze że obok realu i barcy powstanie 3 siła europy która będzie szarpała każdego kto stanie im na drodze
0
fabsFAN
ze specjalną dedykacją, mimo że ma inny styl od messiego też potrafi tak zagrać
0
Właśnie z takiej racji że oboje są najlepsi a walka jest tak wyruwnana to złotą piłkę powinno się przyznawać temu który zdobł więcej z zespołem w zeszłym sezonie to był CR7
0
Fabs24
tak się składa że na linku który wysłałeś własnie o te 15 / 20 cm Pedro jest wysunięty przed Coentrao i to jest minimalny spalony
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391561_432032243504463_1706966020_n.jpg
0
JimMorrisonFCB
a wg Ciebie jako kto jak nie mediapunta ?
0
Sam tytuł wystarczy i juz go lubie ;D
0
FCBpipsiuuu
Czy ja wiem czy Real Madryt ma aż tak mały budżet ;>
0
możecie mnie zjechać za to co powiem ale mimo że jestem kibicem Realu nie chcę tu nikomu docinać, uważam że Xaviemu idzie słabo na tym turnieju więc powinien od początku zasiąść na ławce w jego miejsce do środka Iniesta który był by bliżej Silvy z ktorym widocznie się rozumie a na lewe skrzydło Pedro który jest w formie.
Viva Espania !!!!!
0
małe uzupełnienie bo się podniecacie niepotrzebnie a ta strona was zakłamuje na maksa i pokazuje tylko dobrą barcelonę
owszem powiedział "żeby zajął się grą ale dodał że takie wypowiedzi nic mu nie dadzą bo i tak już jest ikoną Barcelony" a to łagodzi całą sprawę
Dziękuję dobranoc
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39680&akcja=new&kom=ok
sprostowanie do poprzedniego newsa
100% CR7!!!!!!!!
0
Henrikez
w jakim aspekcie Messi jest lepszy ?
w bramkach zakładam że jest po równo bo raz ten raz ten więcej strzeli ale Cr7 jest lepszy szybkościowo, strzał z dystansu, obie nogi, lepsza główka,lepiej egzekwuje stałe fragmenty gry, zaczął dużo asystować a na dodatek dał realowi tytuł, Messi może być jedynie lepszy w Dryblingu i w pomaganiu kolegą choć i w Dryblingu i odbiorze CR7 się poprawił i nie jest taki najgorszy więc za ten rok to on powinien dostać złotą gałę, i nie ma tu co o Euro gadać bo Messi na nim nie gra a dostał to wyróżnienie po mundialu na którym "najlepszy" hehe piłkarz świata nie strzelił ani jednej bramki
0
El Raul
powiedziałeś troche prawdy i już minusy ;>
czyli poziom tych kibiców którzy "umieją przegrywać" i oddać wyższość komus gdy na to zasługuje
0
ElRaul
trochę prawdy i was już to boli i go minusujecie
0
Pepek945
i cała inteligentna reszto
w zeszłym sezonie to CR7 miał więcej bramek a po wygraniu przez Real CDL kibice stwierdzali że to najmniej istotne trofeum a Messi wygrał Ligę i LM, teraz sytuacja się odwraca CR7 dał Realowi Ligę a w najważniejszym meczu uciszył CN, Barca by ratowac sezon walczy o najmniej istotne trofeum a wy się spinacie tymi bramkami, to są dwaj najlepsi piłkarze świata i nie bardzo rozumiem czemu w 2010 nie wygrał Snajder tylko Messi byłem wtedy zawiedziony teraz mam nadzieję że UEFA nie zrobi wtopy i przyzna tą nagrodę Ronaldo bo zasłuzył
0
Ten człowiek jest genialny !!! Nic dodać nic ująć ;DD
Hala Madrid !
0
A SI A SI A SI GANA EL MADRID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Brawo dla kibiców ? hahaha ich było słuchać tylko od 70 do 73' do momentu aż CR7 uciszył katalonie
0
do 3 razy sztuka teraz przegrają i tak definitywnie stracą szansę na mistrzostwo
0
"Obserwuję dzisiejszą Blaugranę i widzę, że jest jak Santos z moich czasów lub inne wielkie drużyny: Benfica, Ajax, Milan, czy Real Madryt. Wszystkie one odcisnęły piętno na futbolu"
Ma racje bo te zespoły w danych okresa czasowych były najlepsze tak jak teraz barca o co wam ludzie chodzi ? Boli was chyba 10 pkt straty do Realu i na siłę chcecie się dowartościować i uznać tą drużynę za najlepszą w historii ;>
Bitch Pleas ;DDD
Hala Madrid !!!!!!
0
0
0
,,Dominowaliśmy do piętnastej, dwudziestej minuty drugiej połowy, do gola Cristiano."
gdyby nie to że Higuain nie wykorzystał tych okazji to nie dominowali by nawet przez 15 min meczu a i tak Real powinien wygrać bo na to zasłużyli !!! tyle ode mnie
0
fanbarcelony09
aktrorstem to barca sport niszczy a co do postu to ten zawodnik jest wark ok 60 mln i go nie puszczą za mniej
0
tytuł powinien brzmieć gdyby nie Iniesta i Xavi to Messi by nie miał żadnej ZP ;D
0
zdecydowanie bardziej potrzebny Hiszpanii
0
0
Ice-X
szacunek za inteligęcję !! w 100 % z tobą się zgadzam
0
Liga Mistrzów 2010/11 (1 gol): Pocisk pędzący w kierunku bramki Van der Saara leżę !!
0
xavi1991 1O
Zidane > Xavi
Zidane > Ronaldinho
Zidane < Ronaldinho + Xavi