CRUZ3R
Dołączył/a: wrzesień 2011
Morecambe/UK
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawia mnie ciagle, czy Mister to jest slowo po katalonsku, czy hiszpansku, oraz czy zwracaja sie tak do Mourinho i innych trenerow. Bo jakos slysze to tylko czytajac o Barcie.
0
Gaspar
Polskiej ligi juz sie raczej nie da wyciagnac z dolka. Na poczatku trzeba zmienic caly system nauczania, a to latwe nie bedzie skoro kasa jest najwazniejsza.
0
Fabregas to swietny pilkarz. Sam zreszta mowil ze ma tylko dwa kluby w sercu - Barcelona i Arsenal. Wypowiadal sie zreszta kiedys ze zamierza zakonczyc kariere na Camp Nou i oby tak sie stalo. Tito znalazl dla niego miejsce, co pokazuje ze powoli staje sie filarem naszego zespolu. W sumie jest on ofensywnie nastawiony, ale sadze ze albo Cesc, albo Busi stanie sie zastepca Xaviego. Ale nie zapominajmy takze o graczach mlodszych, m.in. S.Roberto, S.Samper. Nie sadze jednak zeby to Leo byl tym Generalem, bardziej mu do Iniesty, lub do 'dzisiejszego' Fabsa.
0
LOLek10
Poszukaj na YT :)
0
natal11
Masz rację, nie gra tak egoistycznie jak wcześniej, ale myśli cały czas o sobie. Natomiast Messi cofając się po piłkę, udowadnia że potrafi ją rozgrywać i się nią dzielić, chociaż jest napadziorem, a i tak ma więcej asyst niż CR7, który jest 'skrzydłowym'.
0
Bądzmy szczerzy - Real zawalił po całości. Jeśli chcą coś ugrać, muszą mieć pomysł na grę (pomyśleć że mówili o końcu naszego cyklu). Różnica jest taka że Barça gra Z Messim, a Real POD Ronaldo. I tak to naszemu crackowi wychodzi na lepsze. Jeśli w zeszłym sezonie Leo nas ciągnął oraz każda piłka była posyłana do niego, teraz to się zmieniło o 180 stopni. Nasza 'pchła' także kreuje akcje, zbiera uwagę obrońców i tworzy przestrzeń. Kończąc, i tu i tu były mecze wygrane bez największych gwiazd, ale w jakim stylu? My tą grę kontrolowaliśmy i zawsze mieliśmy dobrego zmiennika, natomiast Królewscy mają pierwszą XI i ławkę za grube miliony, ale nie ma takiej osoby która ma to 'coś', co potrafi zmienić losy meczu. Krótko - jak nie idzie, to nie idzie do końca. Pozdrawiam.
0
No to gitara, chłopaki pokazują potencjał. Tylko trochę mnie ta obrona martwi.
0
A co mają powiedzieć? Muszą się jakoś motywować. Nasi też mówią o innych że postarają się wyeliminować najsilniejsze punkty przeciwnika. Jako że jesteśmy 'najgorszym rywalem z jakim można się zmierzyć', są zmotywowani jeszcze bardziej i prawdopodobnie zamierzają to udowodnić przed własną publicznością. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
0
Trzeba mieć chłodną głowę i nie lekceważyć drużyny z Andaluzji. Mam nadzieję że nasi gladiatorzy wywiozą korzystny wynik.
0
Kiedy gralismy z Cordoba mecz prowadzil Hernandez Hernandez.
Teraz sedzia bedzie Gonzalez Gonzalez, a pozniej kto? Cezary Cezary?
0
Ronaldo moze i gral dobrze, ale z tym 'fenomenem' to troche przesadzone. Zmarnowal jedna 'setke', a przy drugiej to nawet mogl 'zjesc obiad'. Tyle czasu mial! Osobiscie bylem a Dunczykami, sprawiedliwy bylby chyba remis, bo oba narody pokazywaly podobny poziom. Mnie tylko dziwi to ze gdy Cristiano strzeli gola to biega, skacze i sie raduje, a gdy strzeli ktos inny - nie cieszy sie razem z nim. Ot takie moje zdanie.
0
Zrobilby ktos artykul (taki jak podajecie transmisje na zywo oraz radiowa) o tym meczu charytatywnym z linkiem do strony? Bardzo by sie to przydalo uzytkownikom. Z gory dzieki.
0
Swietny artykul. Challenger jak zwykle wciaga swoimi 'wypocinami' ;) Oby bylo wiecej takich 'W ciszy stadionu'.
0
Nasza Barca jest do pokonania - Getafe, Hercules to przeciez udowodnily, ale jak? Ustawiajac autobus i czekajac na okazje?! Nie ma czegos takiego jak Klub Doskonaly ew. pilkarz. Kazdy jest od kogos lepszy. Silna cecha Leo jest jego zwinnosc, szybkosc itp. Ale powiedzmy sobie szczerze do wolnych Crisa mu brakuje. Nie umniejszajac nic jego osobie Portugalczyk jest slabszy w innych aspektach. Nie da sie powiedziec kto jest pilkarzem kompletnym jak i druzyna. Barcelona jest mocna w srodku pola i potrafi zdominowac rywala posiadaniem pilki a bez gola sie nie zdobedzie. Jednak rzuty rozne to ogien i woda. Co do kibicow RM kazdy moze wyrazic swoja opinie ale bez obrazania i prowokowania. Whatis jest u nas uzytkownikiem od dluzszego czasu ale zdaza Ci sie prowokowac naszych kibicow. Mowiac kibice to znaczy ktos kto jest zwiazany z druzyna a nie sezonowcow etc. Wiec jeseli chcesz sie wypowiedziec zrob to pokornie i po ludzku nie szukajac zwady a znajdziesz ludzi obiektywnych, lecz takich jest coraz mniej bo Real Mourinho staje sie anty klubem. Zaluje ze sprzedano Raula, moze z nim bylo by inaczej. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat ;)
0
Sądze ze to bedzie dobry mecz. Gramy dzis taktyką 3-4-3 więc na posiadanie pilki. Mecz rozgrywany będzie jeszcze na twierdzy nie do zdobycia w tym sezonie - Camp Nou. VV jest w świetnej formie, Iniesta równiez. Obstawiam 4-0/4-1
0
Dla mnie
1. Guardiola
2. Sir Alex
3. Tabarez
Mourinho nic nie osiagnal poza CdR wiec nie powinien sie wliczac do tej trójki.
0
@KingLeonidas i żbik
Moze jest wolnosc slowa, ale ni powinno sie obrazac pilkarzy. Ronaldo nie powinien tego rozpowiadac zeby dziennikarze sie nie przyczepili do Messiego. Ale powinien grac dalej i nikt zadnej kary nie dostanie. Poprostu wina jest po obu stronach.
0
@KingLeonidas
Wiem co to jest owa ''wolność słowa'' ale mimo iz jestem kibicem FCB, nie powinno byc wykrzykiwane na trybunach ''Messi, Messi'' bo to jest brak szacunku do innej osoby. Moze Ronaldo charakter ma (lub mial) żałosny, ale w ''noge'' grać potrafi, i to nawet lepiej niż dobrze. Wiec nie wmawiaj mi o jakiejs wolnosci słowa. Raczej nie wyszedl bys na ulice i krzyczał coś w stylu: ''JP'', i rożne słowa upokarzające inną osobe, bo mogło by sie to dla Ciebie nie skonczyc dobrze. Kazdy ma swoje zdanie, nie zamierzam sie z toba wykłucać, bo ja mam inne argumenty, ty inne i ta rozmowa by sie dlugo ciągnęła.
0
On poprostu jest zazdrosny. Chociaz nie kibicuje Realowi, na trybunach nie powinno byc wykrzykiwane ''Messi, Messi'' bo to nie byl mecz naszej Blaugrany. Prawdziwi kibice nie wrzucają na inne kluby. Sądząc po ww. wyrazach ich nie mozna nazwac kibicami, a CR7 nie moze zniesc wyzszosci La Pulgi na samym sobą. Oj Cris po raz 3 zawiodlem sie na tobie.
0
Nasz ''Crack'' z Barcelony =)
0
Ale czemu nie wierzycie Ronaldo? Przyznal sie ze Messi jest lepszy i po co drązycie dalej temat. fresh powiedzial wam juz wszystko. Czas pokaze czy mowil szczerze czy poprostu chcial zablysnac. Koniec tematu, dziekuje.