0

@masik86 Tu pewnie sie klania mecz Chelsea-Ajax i 2 czerwone w jednej akcji i gol.

3

@AmigoBlancos Chlopie co to za 'wy'? Ty chyba forum pomyliles...

0

@22_LR Wspominajac Xaviego bez Iniesty to jakas kpina:P

3

Hahahaha, koles malo gada, ale jak cos walnie to glowa mala:)

0

Musimy go zakosic:)

2

Nastaly czasy takiego gowna, ze az zal o tym pisac. Brakuje doslownie wszystkeigo, jakbysmy pressingiem pograli jak za starych lat to sil na 20min by starczylo... Relax po dniu roboty^^, az oczy krwawia.

0

@Fenriss Jeszcze troche i zostaniesz prorokiem, 2ch trzeba:)

0

Moze taktyczne zagranie, zeby szejkow przycisnac:)

2

Moj idol z dziecinstwa:)

0

@Salah Chyba musisz w okulary zainwestowac albo zajac sie golfem...

0

@Arekvip Chyba chciales napisac 'nas';) Wybaczam przejezyczenie:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?