CarlesPuyol5
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie myślę, że przecież Casillas grzeje ławę !!! :D
Ale tak na serio to nie wiem co skłoniło Victora do podjęcia takiej decyzji, przecież gra w najlepszym klubie świata, w najlepszej lidze świata, z najlepszymi piłkarzami świata, a on chce zmienić otoczenie...troche dziwne. Tak czy inaczej powodzenia w nowym klubie! Dziękujemy za wszystko!
Co do jego następcy trzeba myśleć realnie, bo topowe kluby nie chętnie puszczą do Barcelony swoich ASów. Ja się zastanawiałem nad kandydaturą Ter Stegena - młody, uzdolniony i myślę, że do wydarcia z Borussi. Mimo wszystko będę tęsknić za VV.
0
Obecnie nie wyobrażam sobie Barcy bez Don Andresa. Jak dla mnie najlepszy ofensywny pomocnik. On ma wszystko: celne podania, spektakularne asysty, nieziemski drybling i do tego ta skromność- widać że wychowany w La Masii:-) . Nominacja do Złotej piłki jak najbardziej trafna.
0
Gdy myslę o tym piłkarzu do głowy przychodzi mi tylko jedno słowo: magia. I do tego ten jego uśmiech i pogoda ducha. Człowiek unikalny ;DD
0
Johan był wielkim piłkarzem i wielkim trenerem. Mówi się o nim, że rozumiał piłkę nożną jak nikt inny. Żadnemu kibicowi, a tym bardziej kibicowi Barcelony nie wypada po prostu go obrażać.
0
Bardzo ciekawe artykuły. Brawa dla redakcji! Wiele można się dowiedzieć z historii swojego ukochanego klubu :-D
0
Ludzie wiedzą co dobre ;D
0
Sory zły link
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/737232_10151140669996213_1204494049_o.jpg
0
Fajnie wyważone odpowiedzi Masche.
Nie na temat, ale macie tutaj sylwestra u Pinto ;DD
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546171_10151222877157684_973452771_n.jpg
0
I bardzo dobrze! David zostaje z nami i zdobędzie wiele goli takich jak na Wembley.
0
Moim zdaniem, Pep nikomu nie musi nic udowadniać , ale dobrze było gdyby w swojej przyszłej drużynie, również zdobył np. mistrzostwo kraju. Wtedy nikt już nie miał by wątpliwości. Co do Złotej Piłki to Leo zniszcył konkurencję :D
0
Świetna wiadomość! Czekamy Tito!