0

Tak sobie myślę, że przecież Casillas grzeje ławę !!! :D

Ale tak na serio to nie wiem co skłoniło Victora do podjęcia takiej decyzji, przecież gra w najlepszym klubie świata, w najlepszej lidze świata, z najlepszymi piłkarzami świata, a on chce zmienić otoczenie...troche dziwne. Tak czy inaczej powodzenia w nowym klubie! Dziękujemy za wszystko!

Co do jego następcy trzeba myśleć realnie, bo topowe kluby nie chętnie puszczą do Barcelony swoich ASów. Ja się zastanawiałem nad kandydaturą Ter Stegena - młody, uzdolniony i myślę, że do wydarcia z Borussi. Mimo wszystko będę tęsknić za VV.

0

Obecnie nie wyobrażam sobie Barcy bez Don Andresa. Jak dla mnie najlepszy ofensywny pomocnik. On ma wszystko: celne podania, spektakularne asysty, nieziemski drybling i do tego ta skromność- widać że wychowany w La Masii:-) . Nominacja do Złotej piłki jak najbardziej trafna.

0

Gdy myslę o tym piłkarzu do głowy przychodzi mi tylko jedno słowo: magia. I do tego ten jego uśmiech i pogoda ducha. Człowiek unikalny ;DD

0

Johan był wielkim piłkarzem i wielkim trenerem. Mówi się o nim, że rozumiał piłkę nożną jak nikt inny. Żadnemu kibicowi, a tym bardziej kibicowi Barcelony nie wypada po prostu go obrażać.

0

Bardzo ciekawe artykuły. Brawa dla redakcji! Wiele można się dowiedzieć z historii swojego ukochanego klubu :-D

0

Ludzie wiedzą co dobre ;D

0

Fajnie wyważone odpowiedzi Masche.

Nie na temat, ale macie tutaj sylwestra u Pinto ;DD

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546171_10151222877157684_973452771_n.jpg

0

I bardzo dobrze! David zostaje z nami i zdobędzie wiele goli takich jak na Wembley.

0

Moim zdaniem, Pep nikomu nie musi nic udowadniać , ale dobrze było gdyby w swojej przyszłej drużynie, również zdobył np. mistrzostwo kraju. Wtedy nikt już nie miał by wątpliwości. Co do Złotej Piłki to Leo zniszcył konkurencję :D

0

Świetna wiadomość! Czekamy Tito!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?