Chacia
Dołączył/a: lipiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
United przegrywa...
0
Też zauważyliście ten niebieski język Alvesa? Wyglądało to komicznie :P
2
Eden Hazard ma 21 pkt? to jakiś żart?
3
Zauważyłem, że jak Lucho wstał i zaczął się na nich drzeć to zaczęli lepiej grać :)
3
Tutaj z juve http://uptostream.com/vn2dhv3dmn8z
0
W pełni zasłużył
1
Jeżeli jest już jakieś zagrożenie to przez Suareza, czuje, że podcas sezonu będzie bestią
1
I zacznie się wciskanie zawodników trenerowi...
0
W tym sezonie wydaliśmy o wiele więcej na transfery. Rakieta, Bravo, Stegen, Luis, Mathieu. piłkarze nie są za darmo, a jednak większe zarobki to dodatkowa motywacja. Zobacz jakie są nasze dochody. Mamy możliwość konkurencji na rynku z klubami takimi jak City. Bez transferów w dzisiejszej piłce się nie wygra.
0
Laporta nie sprowadzał takich gwiazd, piłkarze za darmo nie przyszli. dochody mamy większe, a skład pełen i to na co najmniej 3-4 lata. Po sezonach bez trofeów trzeba było zrobić zakupy.
2
Nie wiem czy zauważyłeś ale wyszliśmy na minusie "zaledwie" tyle, bo jednak Suarez i Ney za darmo nieprzyszli. Dzięki tym piłkarzom zdobyliśmy tryplet.
0
Teraz prawdopodobnie napłynie o wile więcej sponsorów. trzeba się pogodzić, że rok temu wszyscy uważali że nasza era się skończyła, dlatego też brak dobrych ofert. Po zdobyciu trypletu nasza umowa powinna wyglądać o wiele lepiej, jak na przykład ta zaproponowana przez Benedito.
0
Nie kupował, zgadza się, ale teraz coś takiego by nie przeszło. Gdyby nie te wydatki na transfery nie mielibyśmy trypletu.
0
Z tym się zgadzam powinniśmy z reklam brać minimum 90 mln.
0
Al to i tak Bartomeu podjął decyzję, mógł olać propozycję Zubiego. Przypominam ilu tutaj chciało wywalić Lucho. Bartomeu mógł go wywalić ale tego nie zrobił i dał mu szansę zakończyć sezon.
1
Czyli według ciebie nie powinniśmy sprowadzać LS i Neya. To gratuluje.
2
Ale ktoś sztab zatrudnił.
0
tak, tak a tryplet Guardioli to nie zasługa Laporty i tak możemy se gadać.
1
Według waszej logiki to nie była zasługa Laporty tylko piłkarzy.
0
Tryplet to zasługa trenera i piłkarzy, ale sami to oni się nie zakontraktowali.
0
Ale stało się i Ardę mamy. Barto mówił, że tylko o 2 wzmocnienia prosił Lucho. Transfer Ardy nie tylko był prostszy, ale i bezpieczniejszy. Pogba nie jest pewniakiem, nie zna ligi. Klub jest zadłużony, a kupowanie piłkarza za 100 mln który może się nie sprawdzić to lekka przesada. Po za tym ten człowiek rozwalił by nam szatnię.
1
Tylko po co on robi tą listę skoro skład jest pełen?
1
Laporta sam sobie przeczy. Chce Pogbe, a jednocześnie wspiera zawodników z La Masii. Sorry, ale wątpię żeby któryś chłopak zdołał nawiązać walkę z Pogbą na tej pozycji. Bo idiotyzmem byłoby sadzać zawodnika za 100 mln na ławce. Po za tym Abidal nie skontaktował się z jeszcze z Lucho? Czyli zrobił se liste zawodników do ściągnięcia i nie powiedział o tym trenerowi, ani nie zapytał się go o zdanie? Co on Perez jest? Jeśli trener mówi, że ma pełen skład to znaczy chyba że nikogo nie potrzebuje. Właściwie kogo miałby zastąpić Pogba? Rakietę? mamy wsadać na ławkę takiego walczaka żeby sobie mogła gwiazda pograć?
2
Ale pamiętajmy on chce "ratować" La Masię
0
Kret w szatnie? Czemu? Bo marca tak powiedziała?
Babole popełnia każdy bramkarz, a to że obron realu w tym sezonie była jak durszlak to nie jego wina.
2
Bawi mnie slogan sprzedał klub arabom. Laporta chce usunąć reklamy z koszulek i jednocześnie sprowadzić Pogbe za 100mln. Przepraszam ale skąd on chce wziąć na to kasę? Ma w ogródku drzewko z dolarami? Klub i tak jest zadłużony, a pozbywanie się źródła pieniędzy w niczym nie pomoże.
1
Tylko pytanie po co nam Pogba skoro mamy już Turna
Lucho powiedział, że mamy pełen skład. To na jaką cholerę nam francuz?
0
R
ok temu messi grał cały sezon jak w finale Copa , czyli spacerował. Rok temu był po prostu lepszy.
2
o czym teraz będzie pisało MD?
Pogba się skończył Arda też, ciekawe co teraz wymyślą.