Champs_Elysees
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Na pewno zostanie przełożony, nie ma na to najmniejszych szans żeby grali rezerwami
0
@Janas11224 Trudno się nie zgodzić
0
@barteggg08 Gdyby nie ta kontuzja...
0
Ale wiadomo, że Real w LM to inna liga
0
@QuaReL Ale tutaj kolega pytał o aktualny moment sezonu
2
@macio_944 Jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o ten moment sezonu to dla mnie zdecydowanie Arsenal
0
@626 Ale wiesz, że to samo będzie tutaj tylko w drugą stronę?
0
@Arnokk Fati to już przeszłość
0
Żółtą kartkę otrzymali wszyscy z Barcelony, których nazwiska kończą się na "i" :O
0
@ptrx Oj chyba nie złotą
0
Barcelono, po marzenia!
0
No to teraz belka -10
3
@TheNekro94 Gratulacje i powodzenia
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 To właśnie ty nie rozumiesz hah. Szukasz jakichś teorii spiskowych, wystawiając na szyderę kibiców Barcy
0
@arasz1819 Ja na szczęście nie. Ty zapewne ze swoim dziecinnym podejściem bardzo często
2
Komentarz usunięty
0
@Danqoo o czym ty mówisz człowieku? Co mają elektrownie jądrowe do fatalnego zarządzania w Barcelonie
0
@Rabakus Nie doczytałem, nie chce czytać o "czymś" co niszczy klub. Używanie sformułowania "dźwignia finansowa" jest ... debilizmem żeby udobruchać kibiców, którzy nie wiedzą jak to działa
0
@esem91 Tak, że można mieć wyj3bane w ten mecz
1
FC Barcelona planuje sprzedać swoje udziały w Barça TV i w ten sposób może uruchomić piątą dźwignię finansową.
Za jakie grzechy? Laporta won z klubu
1
Wydaje mi się, że Polakom nawet by nie pasowało jakby tu Guardiola czy Mourinho przyszedł
0
@Kuba_1 Podpisze z PSG i tak sie skończy
1
@Limaker Spalony, tutaj raczej bez żadnych dyskusji
0
Spalony, nie ma co sie podniecać
0
@HighestInTheRoom Tylko który Valverde
0
@Bartula mhm, czyli ten komentarz nie był ironią
0
@Bartula U Ciebie za trudne zachowanie choć odrobiny obiektywizmu
0
@Bartula Przestań pie**dolić, sędziowie mylą się w dwie strony.
1
@enz1ce nie pie**ol, oglądaj