1

Wlasnie mialem to samo napisac. Uczepili sie chlopaka

0

Ja bym tego Abate chetnie widzial u nas...

0

Slynny notes Zubiego - i wszystko jasne!

4

Ja bym wlaczyl do tego transferu Zubiego - interes zycia !!

0

A Zubi pusci Pedrinio ??

0

Priceless.... :D
Tak czy siak zycze mu powodzenia.

2

Dobry grajek, gdyby nie kontuzje.....

0

Zgadza sie. To tylko ironia z mojej strony. Cena jaka sie przewija w mediach za Alexisa jest kwota smoeszna za tej klasy zawodnika, majac na uwadze kilka transferow przecietnych kopaczy za grubo ponad 20mln

0

20mln i moga go brac !
Wydaje mi sie, ze obecnie (chora) normalna cena za przecietnego kopacza to 20-25mln ??

1

Zubi sie nie da w ch..a zrobic, bankowo za wiecej niz 15mln go nie pusci :PP

25mln - rozumiem, ze to zaliczka lub 1/3 ceny koncowej ??

3

Niech im wcisna Pedro + Tello + stare rekawice Zubiego, ale nie Alexisa !!!!

Chociaz, jezeli maja juz sie pozbywac Alexisa (szkoda, b. szkoda) to te 50mln za niego jest cena OK - wczesniej mowiono cos o 18-20mln za Czilijczyka !!!!

Nie wiem, ale mam odczucie ,ze po MS ceny wiekszosci zawodnikow ida w gore, ale jak chodzi o naszych grajkow to jest przeciwnie, hm ?!

Alexis, jeden z lepszych zawodnikow tych MS wyceniony na 18mln ?!! WTF ?

0

Nie, nie tylko Ty. Wydaje mi sie, ze tak tez moze byc, przynajmniej na poczatku/pierwszy sezon.

0

No COs z rudym rozmawiali, ale z niego klasowy obronca jak z koziej d.....

0

Za tani jak dla Zubiego...

0

Nie do konca jestem taki pewien czy bylby tani ?

Poza tym w notesie Zubiego go nie ma :P

1

Uffff. Jaks dobra wiadomosc!

8

Chyba zapomnieli dodac, ze dorzuca Pogbe...

1

Zamiana godna Zubiego. Smie wierzyc, ze to moze byc mozliwe!!
Masakra!!

0

Masche podpisal nowy kontrakt...stoper na lata !!
Jak to Zubi mow: "To jest nasz transfer" !
Parodia

9

Nasz linia obrony juz nie ma sobie rownych w Europie....dziurawa, ze hej!!!

COs wiadomo na temat potencjalnych wzmocnien w obronie czy tylko 'rudy' jest na horyzoncie??

1

Mam nadz ze L.Enrique powoli bedzie dawal mu szanse w pierwszej ekipie??

0

Vidal ? Koles jest nie do 'zajechania'. Zapiernicza przez 90min!!

4

Jak cos, to Song moze zawsze sie zalapac do MMA - cios lokciem ma opanowany :P

5

Wymiana Song - Higuain ?? Hm, Zubi ?

0

Zawsze moga go odkupic za jakies 70mln....wiem, ze potrafia !!

8

Zubcio, ile 'zarobimy' na tej operacji...? :P

1

Jutro bedzie news, ze kupujemy Balotelliego jak dzis 'wsadzi' ze dwie bramki....

Z drugiej strony, jak niby chca dac 55mln (tamci chca 70mln) za przecietnego Argentynczyka z Napoli, to zdecydowanie wole dac 70mln za 'wampira' z Urugwaju :)

tak czy owak, latamy najpierw dziury w obronie (i to nie 'rudym rydzem'), a potem zobaczymy...

Zubi, Zubi...plakac sie chce.

0

Po co nam ten kmiot !!??
Nie cierpie goscia !!

1

Zachcianka Messiego czy 'pomysl' Zubiego?

1

Spokojnie! Ma troche racji, bo pewnieRreal (lub inny klub PSG/Chelsea/MC)moglby zarobic na tym jeszcze ze 20mln, ale nie my ?! Potem sie dziwimy, ze nie mamy pieniedzy na transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?